На Закарпатті викрили майора поліції, який "кришував" власників грального бізнесу

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області співробітниками Управління служби безпеки України в Закарпатській області викрито схему одержання неправомірної вигоди посадовцем одного з районних підрозділів Головного Управління Національної поліції України в області.

На Закарпатті викрили майора поліції, який "кришував" власників грального бізнесу

Зокрема встановлено, що майор поліції, зловживаючи службовим становищем, організував схему вимагання та систематичного одержання неправомірної вигоди від місцевих підприємців за неперешкоджання у роботі гральних закладів. За своє «кураторство» поліцейський вимагав по 20 тис. грн. щомісячно. У разі несплати щомісячної «данини» працівник поліції погрожував комерсантам відкриттям кримінального провадження, а відтак і конфіскацією майна.

Наразі працівника поліції викрито, тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення фігуранту про підозру  за ч.3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з вимаганням) та обрання йому запобіжного заходу, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області

Довідка

за вчинене виній особі загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади та конфіскація майна.

 

 

14 лютого 2018р.

Теги: майор, кришування, гральний бізнес

Коментарі

777 2018-02-15 / 19:10:52
Робіть показники у прокуратурі обл. Там їх дуже много ане нечасного ковдуша покажітго ще у столиці на
й знавут головного кришувальника закарпаття.

Тячів 2018-02-15 / 14:47:21
то є велике горе коли є ігроман.Бог іх покарає. Бо сльози батьків,жінки ідітей від яких гроші понесені ім у карман і молитви даром не упадуть. Боріться хто щось може.Бо у кожного ростуть дітки.

SOS БЕРЕГОВО 2018-02-15 / 12:31:43
SOS-БЕРЕГОВО- БЕЗПРЕДЕЛ З ГРАЛЬНИМИ АПАРАТАМИ.КАЛІЧАТЬ ДІТЕЙ ТА СІМ*Ї. РОБІТЬ ЩОСЬ!!!!! СИЛОВІ СТРУТУРИ КРИШУЮТЬ ЇХ!!!!

тячів 2018-02-15 / 10:17:33
У податковій Тячева всі на нальника Матьолу працюють Орос, Мандзюк, Змерега, Синьо, Феєр, Лавришин, і всі інші кожний місяць носять і зьирать з підприємців всього району уде роками тисячами ьаксів іщо Демянчук добре знає і всі лиш лижут Матьолу

Юра 2018-02-15 / 10:09:52
Най провірять берегивського Жилку што тот кришує паскудь.

Ужгород 2018-02-14 / 21:18:33
20 000 грн. це ще по божеськи, Русняк з прокуратури по 2000$ заберає. Про гривні чути не хоче, каже щоб йшли поміняли на долари.

Антон 2018-02-14 / 21:13:50
Кого зловили?

Міша 2018-02-14 / 20:51:52
Коли вже того корупціонера тячівсько самого головного Демянчука зловлять, що грабит весь бюджет району. Поклав смотрящого на всі роботи і закупки. І за всьо підприємці мают дати десять процентів, це всі знають. А не даш та й робити не будеш. Економіка ноль, грошей у районі ноль,усі підприємства закриваються. І ЄДИНИЙ ЦЕНТР разом з тячівським усатиком щурьом.

Бред 2018-02-14 / 20:49:05
Всі знають, що ігровий бізнес в області кришують прокурори Русняк і Шимон, а з цього мента зробили цапа-відбувайла.

Ніколас 2018-02-14 / 20:33:13
Доки в тячеві не було демнянчука, доти ні прокурору ні міліціонеру не ловили. А типир тот голова з братіком указує кого треба ймняти. Що ще сь те не е в курсі? Чого лиш Тячево такоє паршивоє? Бо демянчук аби його не виділи бореся таким способом, короче стрілочник. Недавно вопрос грального бізнесу розглядали на громадськуй раді при Тячівській рда, і вот результат. Совпаденіє? Не думаву.

Земляк 2018-02-14 / 20:25:31
Нахер треба гнати этих прокуроров, понтiв, судiв, 6 вiддiл!Вони самi роблять бордель! А ще сранi депутати мiснi та верховнi!

Мирослав 2018-02-14 / 20:10:26
Прокурори весь ігровий бізнес і кришують, і не лише ігровий, нашо на ментів стрілки переводити.

Маркуш 2018-02-14 / 20:00:38
Що ваську Шимона зловили чи що? Він жеж всі апаратки кришує у тячівському Рахівському Хустському районі. Хоча в нього криша уйко іван з прокуратури , та його ловити не мож бо всі пилюці получать!

Добрий чоловiк 2018-02-14 / 19:59:41
Шимон Вася о це взяточник начальник УЗЕ Тячева i тд.кришуе лiс котрий толкае його брательник,iгровий бiзнес,всi валютчики платять йому Василю звiдки новий крузак,шкода октавiя Василю Василю!!!!

гуцул 2018-02-14 / 19:56:49
Ну після такого начальник Тячівської Поліції Майданик мавби на досвідос!

::) 2018-02-14 / 19:49:56
Якщо Стефанишин поважає себе і правоохоронців, яких він очолює то наступних мають затримати прокурорів і контрабандистів, які тоже кришують ігровий бізнес. Лише Стефанишин таке ніяке гуно, що ментів будуть і дальше ловити.

123456 2018-02-14 / 19:40:37
Матьолу візьміть за ПДВ начпльникв податковоі той міліони греба у Тячеві кожний лень

Женя 2018-02-14 / 19:22:08
Це така сама показуха, як коли Юга Луценко по пяні у Тячеві закривав ігрові зали, ще і грозився прокурора посадити, котрий кришував. Все тим закінчилося, що пяниці Луценку заплатили відпочинок на Сейшелах і тячівський прокурор на роботі, ігрових залів стало ще більше в Тячеві.

не мент 2018-02-14 / 17:48:28
Прокурор Русняк у свій час кришував весь гральний бізнес в області.

Михайло 2018-02-14 / 17:38:55
Самі прокурори і кришують усі знають. Се показуха.

НОВИНИ: Кримінал

16:07
На Мукачівщині викрили чоловіка, який пошкодив 23 пам’ятники на цвинтарі
15:59
Група чоловіків, що розпилювали на метал обладнання винзаводу у Бобовищі на Мукачівщині, постане перед судом
15:51
Справу про резонансне викрадення ужгородця поліція направила до суду
15:16
Прямуючи до Італії, водій "Мерседесу" намагався виїхати з Закарпаття із прихованими в тайнику сигаретами
15:02
У затриманій на Закарпатті із контрабандним тютюном поміж меблями вантажівці нарахували 135,5 тисяч пачок сигарет
11:43
Обвинувальний акт щодо двох нападників на спілку угорців Закарпаття направлено до суду
04:09
Словаки впіймали турка, що нелегально потрапив в країну з Закарпаття
17:55
На Закарпатті за сприяння контрабанді сигарет суд покарав прикордонника трьома місяцями арешту
17:40
/ 18
На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття
16:23
Понад 100 ящиків сигарет нарахували у вантажівці з кухонними меблями, затриманій на кордоні на Закарпатті
15:58
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу щодо нападу чотирьох мешканців Виноградівщини на іноземця в авто
15:34
/ 24
В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката
15:32
/ 2
На Закарпатті зупинили ГАЗ, який перевозив деревину без відповідних документів
15:16
В Ужгороді затримали викрадача туй, котрий уночі викопував їх, аби "вірно пересадити"
14:42
На Закарпатті водій вантажівки спробував під виглядом меблів перемістити через кордон сигарети
13:30
У Мукачеві водій "Мерседесу" наїхав на велосипедистку
11:09
/ 1
Водій ВАЗу, що загинув у ДТП на Свалявщині, в'їхав у рейсовий автобус по зустрічній
11:03
Трьох юнаків, що намагалися переправити до Румунії 7 пакунків сигарет, затримали на Закарпатті
10:21
За фактом смертельної ДТП із шістьма постраждалими на Ужгородщині розпочато кримінальне провадження
18:06
Підозрюваного в убивстві юнака у під'їзді багатопверхівки в Мукачеві й надалі триматимуть під вартою
16:35
В автоаварії на Ужгородщині травмувалися 5 людей і загинув один із водіїв
15:33
/ 1
На Хустщині киянин унаслідок падіння з перил із висоти перебуває в реанімації в комі
12:02
В Ужгороді судитимуть чоловіка, котрий п'яним з'їхав у кювет, а потім пропонував хабара за нескладання протоколу
17:31
/ 1
Поліція Мукачева розшукує осіб, причетних до крадіжок з будинків
14:47
Трьох нелегалів із Африки затримали на Закарпатті
» Всі новини