В автобусі на Рахівщині померла 2-річна дитина, котру матір через неможливість викликати "швидку" везла до лікарні

У рейсовому автобусі, який прямував з села Луги Рахівскього район у районний центр, померла дитина 2016 року народження.

В автобусі на Рахівщині померла 2-річна дитина, котру матір через неможливість викликати "швидку" везла до лікарні

Про це повідомили УНН у відділі комунікації поліції у Закарпатській області.

За попередньою інформацією слідчих, дитину до лікарні везла мама, яка не змогла викликати швидку через поганий мобільний зв'язок у населеному пункті. Попередньо відомо, що про хворобу дитини у медзакладі знали, так як вона проходила там лікування.

Інформацію, про яку саме хворобу йдеться, наразі не розголошують. За фактом смерті дитини відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство.

14 лютого 2018р.

Теги: лікарня, автобус, швидка, дитина

Коментарі

Вуву 2018-02-16 / 05:44:36
Добре коли кожен займається своєю справою і на своєму місці ... Любить свою роботу і радіє результатам праці . А щодо бездіяльності сільради ... То нехай люди самі думають кого вони собі обирають як голову і як депутата. Кого виберуть то таке і пожнуть.
І я ніколи неповірю ... Що ніхто до цього часу не був у змозі покращити звязок в селі ... Чи транспортне сполучення. Якщо голова с.ради займається справами коло хати чи по господарству і отримує зарплату ... То так і буде далі. Бог вам в поміч.

... 2018-02-15 / 13:57:35
Хто ми? Невже ми люди? Якщо ми та мiсцева влада так спокiйно з своiх диванiв спостерiгаемо за смертями дiтей* Ну щож так як у варварськi часи *хлеба и зрелищ* бо людське життя втратило свою цiну!

родом із 50-х для особоливо "обдарованих" 2018-02-15 / 12:12:59
шановний! коли кажеш своюй:
-Дай ми істи!
і нич для того не даш, ош шо она тобі вповіст? Га?
Так і для любого працівника, чи то медик, чи то вчитель, чи шофер, будь яка професія:
1) треба спочатку створити умови праці,
2) а потім питати за виконану роботу...
УТЯМИВ????
А дитятко шкода, що ми дорослі виявилися для нього просто "обдарованими" ГАМАКАМИ...

До з 50-х 2018-02-15 / 08:39:37
І що багато лікарів постраждали чи понесли відповідальність?от бідаки живуть на одну зарплату , будують вілли на одну зарплату та дорожезні авто теж на одну зарпалату? Зарплати у них без розмірні?чи як?

родом із 50-х 2018-02-15 / 08:32:30
можливо замість проведення всіляких там гастро-масно-етно "бринзів" і т.д. фестивалів, було б краще придбати сучасний автомобіль "швидкої" для Лугів та покращити зв"язок (вплинувши на телекомунікаційні компанії). Цим повинні займатися місцеві органи влади - сільські, районні, обласні. То ж створіть умови для медиків, а потім питайте з них.., а так:
- Хто крайній?
- СТРІЛОЧНИК!!!

Др кометатор iв 2018-02-15 / 07:50:07
МАЕ БУТИ В МЕдИЦИНI ПОРЯДОК! Це на ОДА!

Вуву 2018-02-15 / 06:39:49
Навіть якщо і була така потреба в матері тойі маленькойі дитини ... Побувати дома (обставини і ситаційі в житті бувають різні)
То лікар повинна була дати матері ліки на дорогу і провести детальну консультацію на випадок погіршення стану дитини.
Очевидно з усього лікар проявила професійну недбалість.
А з медичним пеосоналом обовязково повинні проводитись СИСЬЕМАТИЧНІ ТРЕНІНГИ І ПРАКТИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЙІ.
І ЦЕ ПОВИННО ПРОВОДИТИСЬ ПІД КОНТРОЛЕМ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ О.З.
А ВСІ ЛІКАРІ ... РАЗ В 5 РОКІВ ПОВИННІ ПРОХОДИТИ НЕЗАЛЕЖНУ ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ ... ТАК ЯК
Здав працюєш далі НЕздав ... Іди вчися .
І тут У. Супрун мусить все це систематизувати і опрацювати.

Вуйко 2018-02-14 / 19:45:33
Суки! Де наша медицина? Де тi сранi депутати,влада? До чого довели народ! По дорозi померають дiти! Н....р всiх,починаючи з Мацкаля,Супрун та iнших покидькiв!

Гуцул 2018-02-14 / 19:43:33
Це повністю провина дитячого лікаря Рахівської лікарні яка в п"ятницю відпустила додому хвору дитину на пневмонію! Жаль, що знову головний лікар симулик приховає даний злочин, адже вже підтасували документи що дитинку не відпускали а виписали здоровою!

Степан Крук 2018-02-14 / 19:29:44
Це дуже сумно1

Івану 2018-02-14 / 18:36:04
Не кидайся в емоційі ,бо невідомо від чого та дитина померла ?
І про мвністра у.супрун не пиши дурниці.

Иван 2018-02-14 / 17:30:21
Неужели у Луги нет ни одной машины,а ехать на рейсовым автобусом,а по поводу Супрун она уродина уничтожает что ещё осталось в медицине.

В темі 2018-02-14 / 17:06:44
Як вдалося з'ясувати, в цьому селі вже декілька років немає сімейного лікаря! Ніхто не хоче їхати в гори в Богом забуті місця... Якщо сюди додати погані дороги, відсутність зв'язку та "захмарні" зарплати які держава платить сімейним лікарям, то такі випадки можуть стати вже частішими... Скоро всіх будуть лікувати по телефону, а сімейні лікарі будуть ходити на дім на виклики тільки до дітей молодших 1 року та до паралізованих хворих (так сказала в.о. міністра МОЗ Супрун). Мовляв, в усьому світі пацієнти самі повинні йти до лікаря або їхати своїм приватним транспортом. Нормально?

Степан Крук 2018-02-14 / 16:58:37
Чому дільничний (сімейний) лікар не надав дитині догоспітальну лікарську допомогу? Знову винувата мати дитини: не зверталася, віруюча?

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"