В автобусі на Рахівщині померла 2-річна дитина, котру матір через неможливість викликати "швидку" везла до лікарні

У рейсовому автобусі, який прямував з села Луги Рахівскього район у районний центр, померла дитина 2016 року народження.

В автобусі на Рахівщині померла 2-річна дитина, котру матір через неможливість викликати "швидку" везла до лікарні

Про це повідомили УНН у відділі комунікації поліції у Закарпатській області.

За попередньою інформацією слідчих, дитину до лікарні везла мама, яка не змогла викликати швидку через поганий мобільний зв'язок у населеному пункті. Попередньо відомо, що про хворобу дитини у медзакладі знали, так як вона проходила там лікування.

Інформацію, про яку саме хворобу йдеться, наразі не розголошують. За фактом смерті дитини відкрито кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України, тобто умисне вбивство.

14 лютого 2018р.

Теги: лікарня, автобус, швидка, дитина

Коментарі

Вуву 2018-02-16 / 05:44:36
Добре коли кожен займається своєю справою і на своєму місці ... Любить свою роботу і радіє результатам праці . А щодо бездіяльності сільради ... То нехай люди самі думають кого вони собі обирають як голову і як депутата. Кого виберуть то таке і пожнуть.
І я ніколи неповірю ... Що ніхто до цього часу не був у змозі покращити звязок в селі ... Чи транспортне сполучення. Якщо голова с.ради займається справами коло хати чи по господарству і отримує зарплату ... То так і буде далі. Бог вам в поміч.

... 2018-02-15 / 13:57:35
Хто ми? Невже ми люди? Якщо ми та мiсцева влада так спокiйно з своiх диванiв спостерiгаемо за смертями дiтей* Ну щож так як у варварськi часи *хлеба и зрелищ* бо людське життя втратило свою цiну!

родом із 50-х для особоливо "обдарованих" 2018-02-15 / 12:12:59
шановний! коли кажеш своюй:
-Дай ми істи!
і нич для того не даш, ош шо она тобі вповіст? Га?
Так і для любого працівника, чи то медик, чи то вчитель, чи шофер, будь яка професія:
1) треба спочатку створити умови праці,
2) а потім питати за виконану роботу...
УТЯМИВ????
А дитятко шкода, що ми дорослі виявилися для нього просто "обдарованими" ГАМАКАМИ...

До з 50-х 2018-02-15 / 08:39:37
І що багато лікарів постраждали чи понесли відповідальність?от бідаки живуть на одну зарплату , будують вілли на одну зарплату та дорожезні авто теж на одну зарпалату? Зарплати у них без розмірні?чи як?

родом із 50-х 2018-02-15 / 08:32:30
можливо замість проведення всіляких там гастро-масно-етно "бринзів" і т.д. фестивалів, було б краще придбати сучасний автомобіль "швидкої" для Лугів та покращити зв"язок (вплинувши на телекомунікаційні компанії). Цим повинні займатися місцеві органи влади - сільські, районні, обласні. То ж створіть умови для медиків, а потім питайте з них.., а так:
- Хто крайній?
- СТРІЛОЧНИК!!!

Др кометатор iв 2018-02-15 / 07:50:07
МАЕ БУТИ В МЕдИЦИНI ПОРЯДОК! Це на ОДА!

Вуву 2018-02-15 / 06:39:49
Навіть якщо і була така потреба в матері тойі маленькойі дитини ... Побувати дома (обставини і ситаційі в житті бувають різні)
То лікар повинна була дати матері ліки на дорогу і провести детальну консультацію на випадок погіршення стану дитини.
Очевидно з усього лікар проявила професійну недбалість.
А з медичним пеосоналом обовязково повинні проводитись СИСЬЕМАТИЧНІ ТРЕНІНГИ І ПРАКТИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЙІ.
І ЦЕ ПОВИННО ПРОВОДИТИСЬ ПІД КОНТРОЛЕМ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ О.З.
А ВСІ ЛІКАРІ ... РАЗ В 5 РОКІВ ПОВИННІ ПРОХОДИТИ НЕЗАЛЕЖНУ ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ ... ТАК ЯК
Здав працюєш далі НЕздав ... Іди вчися .
І тут У. Супрун мусить все це систематизувати і опрацювати.

Вуйко 2018-02-14 / 19:45:33
Суки! Де наша медицина? Де тi сранi депутати,влада? До чого довели народ! По дорозi померають дiти! Н....р всiх,починаючи з Мацкаля,Супрун та iнших покидькiв!

Гуцул 2018-02-14 / 19:43:33
Це повністю провина дитячого лікаря Рахівської лікарні яка в п"ятницю відпустила додому хвору дитину на пневмонію! Жаль, що знову головний лікар симулик приховає даний злочин, адже вже підтасували документи що дитинку не відпускали а виписали здоровою!

Степан Крук 2018-02-14 / 19:29:44
Це дуже сумно1

Івану 2018-02-14 / 18:36:04
Не кидайся в емоційі ,бо невідомо від чого та дитина померла ?
І про мвністра у.супрун не пиши дурниці.

Иван 2018-02-14 / 17:30:21
Неужели у Луги нет ни одной машины,а ехать на рейсовым автобусом,а по поводу Супрун она уродина уничтожает что ещё осталось в медицине.

В темі 2018-02-14 / 17:06:44
Як вдалося з'ясувати, в цьому селі вже декілька років немає сімейного лікаря! Ніхто не хоче їхати в гори в Богом забуті місця... Якщо сюди додати погані дороги, відсутність зв'язку та "захмарні" зарплати які держава платить сімейним лікарям, то такі випадки можуть стати вже частішими... Скоро всіх будуть лікувати по телефону, а сімейні лікарі будуть ходити на дім на виклики тільки до дітей молодших 1 року та до паралізованих хворих (так сказала в.о. міністра МОЗ Супрун). Мовляв, в усьому світі пацієнти самі повинні йти до лікаря або їхати своїм приватним транспортом. Нормально?

Степан Крук 2018-02-14 / 16:58:37
Чому дільничний (сімейний) лікар не надав дитині догоспітальну лікарську допомогу? Знову винувата мати дитини: не зверталася, віруюча?

НОВИНИ: Кримінал

16:07
На Мукачівщині викрили чоловіка, який пошкодив 23 пам’ятники на цвинтарі
15:59
Група чоловіків, що розпилювали на метал обладнання винзаводу у Бобовищі на Мукачівщині, постане перед судом
15:51
Справу про резонансне викрадення ужгородця поліція направила до суду
15:16
Прямуючи до Італії, водій "Мерседесу" намагався виїхати з Закарпаття із прихованими в тайнику сигаретами
15:02
У затриманій на Закарпатті із контрабандним тютюном поміж меблями вантажівці нарахували 135,5 тисяч пачок сигарет
11:43
Обвинувальний акт щодо двох нападників на спілку угорців Закарпаття направлено до суду
04:09
Словаки впіймали турка, що нелегально потрапив в країну з Закарпаття
17:55
На Закарпатті за сприяння контрабанді сигарет суд покарав прикордонника трьома місяцями арешту
17:40
/ 18
На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття
16:23
Понад 100 ящиків сигарет нарахували у вантажівці з кухонними меблями, затриманій на кордоні на Закарпатті
15:58
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу щодо нападу чотирьох мешканців Виноградівщини на іноземця в авто
15:34
/ 24
В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката
15:32
/ 2
На Закарпатті зупинили ГАЗ, який перевозив деревину без відповідних документів
15:16
В Ужгороді затримали викрадача туй, котрий уночі викопував їх, аби "вірно пересадити"
14:42
На Закарпатті водій вантажівки спробував під виглядом меблів перемістити через кордон сигарети
13:30
У Мукачеві водій "Мерседесу" наїхав на велосипедистку
11:09
/ 1
Водій ВАЗу, що загинув у ДТП на Свалявщині, в'їхав у рейсовий автобус по зустрічній
11:03
Трьох юнаків, що намагалися переправити до Румунії 7 пакунків сигарет, затримали на Закарпатті
10:21
За фактом смертельної ДТП із шістьма постраждалими на Ужгородщині розпочато кримінальне провадження
18:06
Підозрюваного в убивстві юнака у під'їзді багатопверхівки в Мукачеві й надалі триматимуть під вартою
16:35
В автоаварії на Ужгородщині травмувалися 5 людей і загинув один із водіїв
15:33
/ 1
На Хустщині киянин унаслідок падіння з перил із висоти перебуває в реанімації в комі
12:02
В Ужгороді судитимуть чоловіка, котрий п'яним з'їхав у кювет, а потім пропонував хабара за нескладання протоколу
17:31
/ 1
Поліція Мукачева розшукує осіб, причетних до крадіжок з будинків
14:47
Трьох нелегалів із Африки затримали на Закарпатті
» Всі новини