У Сокирниці на Хустщині жінка за кермом "Мерседеса Спрінтер" смертельно травмувала 79-річного велосипедиста (ФОТО)

Учора, 10 лютого, близько 21:15 години в поліцію надійшло повідомлення про аварію у селі Сокирниця Хустського району. На місце події прибула слідчо-оперативна група.

У Сокирниці на Хустщині  жінка за кермом "Мерседеса Спрінтер" смертельно травмувала 79-річного велосипедиста (ФОТО)

Правоохоронці попередньо  встановили, що 25-річний водій, мешканка вказаного села, будучи за кермом автомобіля «Mercedes Benz Sprinter», рухаючись по вулиці Головній, не впоралася з керуванням та скоїла наїзд на односельця-велосипедиста. 79-річний чоловік, від отриманих травм, загинув на місці події.

Зі слів водія, велосипедист різко виїхав з повороту  на проїжджу частину дороги. 

Транспортні засоби  помістили на спецмайданчик відділу  поліції. Справу розслідуватимуть слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. 

За фактом дорожньо-транспортної пригоди  вже відкрито  кримінальне провадження за ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Наразі призначено ряд необхідних експертиз, в ході слідства поліція з'ясує всі обставини та причини даної транспортної пригоди, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

11 лютого 2018р.

Теги: велосипедист, Сокирниця, смерть

Коментарі

Перевезення 2018-02-14 / 18:17:25


Но ти вуву ***** тобі робити треба следовательом ти всьо так обрісовав начебто сидів в тому спрінтері на передньому сіденії.тай дідкові було 69 ото помилка тай аварія він і бік автобуса врізався там і свідки є а незнаєш та ліпше непиши ото тобі треба.


Вуву 2018-02-13 / 19:28:30
Ні я так не думау ... Но в любому случайі дідо в 79 років неміг би так бистро друляти на тотих біціглях яко молодий ... І так бистро вискочити ... Штоби жона в машині го не упюздрила .
Ото значить што она всьотаки йіхала май скоро як треба било.
Но і потом ...ко знає ... Може йіхала откудато від гостей ... Та била мало под газом ... А то в нас в послідньоє время ушитки лем так і йіздять .
Як дві-три деци (а то і май бульше) не випє ... Щитай за руль не сяде .
Та потому лем там похорон та там похорон .
Не обвинувачую жону ... Бо мусять бути результати експертизи тай і всіх нюансів незнаю. Но всьож ...

Перевезення 2018-02-13 / 09:47:41
До вуву.Я цю історію знаю він вискочив з вулиці що його ніко і непобачив.А водій цей є дуже обережний чи ти думаш жінка з чоловіком і дітьми їхала в селі 100km на спрінтері

Вуву до перевезення 2018-02-13 / 07:30:18
Ну погодся що цілком адекватний водій зменшує швидкість автомобіля чим більший ризик аварійнойі ситуаційі.
Тбт. Якщо йідеш через село де нема світла ... Збав швидкість ... Включи дальнє світло .
Якщо наближається зустрічне авто переключи на ближнє.
Побачив велосепедиста (чи пішохода)... Блимни йім пару разів ... Дай знати що ти йіх побачив .
Збав швидкість ... Включи ближнє.
Це ж такі прості і едементарні речі ... Як по тих автошколах вчать га шоферів ... Просто незнаю.

Перевезення 2018-02-12 / 11:26:58
Відписую аноміму що пише що водій повинен понести повну відповідальність. ЯКБ БУВ ТИ ЗА КЕРМОМ ТО ТОДІ ЯБИ БАЧИВ ЯК ЗАГОВОРИВБИ.ЧЕКАЙ ТАКЕ МОЖЕ З ТОБОЮ СЛУЧИТИСЯ АБО З ТВОЇМИ БЛИЗЬКИМИ .

Ната 2018-02-12 / 04:40:32
Довожу до відома всіх розумників, якщо для велосипедистів немає окремої смуги то вони мають повне право рухатися проїжджою частиною, але з іншого боку вони мають бути в шоломі і із світловими рефлекторами, а в селах не те що смуг немає, а навіть тротуарів для пішоходів, тож в першу чергу мають відповісти чиновники.

Вуву 2018-02-12 / 02:39:10
Добра дискусія тут заторилась ... Але не скидайте і такий аспект як пяні щофери за кермом. В такому випадку всякі рефлектори до одного місця.
Але було б добре приняти місцевий (обласний) закон ... Який би зобовязував всіх біціглістів одягати одяг з рефлекторними (світловідбиваючими) елементами
А відносно освітлення ... То гадаю всі погодяться що центральна вулиця обовязково повинна бути з ліхтарями ... Тим більше ... Що власне весь транспорт йіздить по головній дорозі яка зєднує один населений пункт з іншим.

Анонім 2018-02-12 / 01:24:22
Читаючи всі коментарі, нехочеться суперечок, кожен має право висловити свою думку! Але хочеться наголосити, що в селах водії повинні хоч трохи дивитись на дороги, тому що всі добре знають, про те що жоден пішохід і навіть велосипедист не одягає а ні желет, а токож не носять одяг з світловідбиваючими знаками. Тож водій керуючого транспорту має понести повну кримінальну відповідальнісь у цій спаві.

Анонім 2018-02-11 / 19:01:05
Вулиця освітлена! а з велосипедистів точно ніхто в селі не одягає світловідбивні жилети і на велосипеді видно, що не має катафотів та фонариків! шкода шофера, бо важко і доказати у нашій міліції таке і шок значний

Микола 2018-02-11 / 17:22:54
Що Правда то правда ,велосипедисти охри..ли їм як і пішоходам праивла не писані,я сам водій і не раз стикався з тим що велосипедисти їдуть по серед дороги абсолютно нехтуючи правилами.Треба як за кордоном штрафувати всіх.А цей велосипедист якщо не був одягнений у світло відбивний жилет сам винен і водій ні

Аа1 2018-02-11 / 15:47:07
Треба або вулиці освітлювати, або заборонити велосипедистам виїзджати в темну годину доби!!! По селах бєспрєдел із тима вєліками!!!

Відвідувач сайту 2018-02-11 / 15:16:25
Співчуття рідним і близьким покійного.
Шановні адміни, у селі Сокирниця немає вулиці Головної, а є Центральна!!!

НОВИНИ: Кримінал

16:07
На Мукачівщині викрили чоловіка, який пошкодив 23 пам’ятники на цвинтарі
15:59
Група чоловіків, що розпилювали на метал обладнання винзаводу у Бобовищі на Мукачівщині, постане перед судом
15:51
Справу про резонансне викрадення ужгородця поліція направила до суду
15:16
Прямуючи до Італії, водій "Мерседесу" намагався виїхати з Закарпаття із прихованими в тайнику сигаретами
15:02
У затриманій на Закарпатті із контрабандним тютюном поміж меблями вантажівці нарахували 135,5 тисяч пачок сигарет
11:43
Обвинувальний акт щодо двох нападників на спілку угорців Закарпаття направлено до суду
04:09
Словаки впіймали турка, що нелегально потрапив в країну з Закарпаття
17:55
На Закарпатті за сприяння контрабанді сигарет суд покарав прикордонника трьома місяцями арешту
17:40
/ 18
На Тернопільщині з пострілами розгромили та підпалили табір циганів із Закарпаття
16:23
Понад 100 ящиків сигарет нарахували у вантажівці з кухонними меблями, затриманій на кордоні на Закарпатті
15:58
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу щодо нападу чотирьох мешканців Виноградівщини на іноземця в авто
15:34
/ 24
В Ужгороді при отриманні 2 тис дол хабара затримано адвоката
15:32
/ 2
На Закарпатті зупинили ГАЗ, який перевозив деревину без відповідних документів
15:16
В Ужгороді затримали викрадача туй, котрий уночі викопував їх, аби "вірно пересадити"
14:42
На Закарпатті водій вантажівки спробував під виглядом меблів перемістити через кордон сигарети
13:30
У Мукачеві водій "Мерседесу" наїхав на велосипедистку
11:09
/ 1
Водій ВАЗу, що загинув у ДТП на Свалявщині, в'їхав у рейсовий автобус по зустрічній
11:03
Трьох юнаків, що намагалися переправити до Румунії 7 пакунків сигарет, затримали на Закарпатті
10:21
За фактом смертельної ДТП із шістьма постраждалими на Ужгородщині розпочато кримінальне провадження
18:06
Підозрюваного в убивстві юнака у під'їзді багатопверхівки в Мукачеві й надалі триматимуть під вартою
16:35
В автоаварії на Ужгородщині травмувалися 5 людей і загинув один із водіїв
15:33
/ 1
На Хустщині киянин унаслідок падіння з перил із висоти перебуває в реанімації в комі
12:02
В Ужгороді судитимуть чоловіка, котрий п'яним з'їхав у кювет, а потім пропонував хабара за нескладання протоколу
17:31
/ 1
Поліція Мукачева розшукує осіб, причетних до крадіжок з будинків
14:47
Трьох нелегалів із Африки затримали на Закарпатті
» Всі новини