На Рахівщині затримали іноземця, підозрюваного в побитті та полишенні побитого в лісосмузі на смерть

За фактом нанесення чоловікові тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили йому смерть, правоохоронці проводять досудове розслідування. Підозрюваного у злочині затримали. Слідство у справі триває

На Рахівщині затримали іноземця, підозрюваного в побитті та полишенні побитого в лісосмузі на смерть

Вчора, 6 лютого, близько 00:20, у лісопосадці села Біла Церква Рахівського району виявили присипане гілками тіло чоловіка. Правоохоронці оперативно встановили його особу. Ним виявився 55-річний мешканець села Великий Бичків. У поліції за фактом загибелі чоловіка було відкрите кримінальне провадження. Тіло направили на експертизу, яка засвідчила, що потерпілий помер від численних тілесних ушкоджень.

Правоохоронці з‘ясували, що між потерпілим та його 47-річним товаришем-іноземцем, який перебуває на Закарпатті на сезонних заробітках, виникла конфліктна ситуація. У ході суперечки останній наніс закарпатцю тілесні ушкодження. Після цього чоловік відтягнув непритомного до лісосмуги, прикрив гіллям та одягом, а сам з місця злочину втік.

Правоохоронці оперативно розшукали підозрюваного у злочині та затримали його.

Розслідування за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, триває. 47-річному іноземцю повідомили про підозру у вчиненні злочину за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України. Відносно нього судом обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою строком на 60 діб, повіждомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

 

07 лютого 2018р.

Теги: іноземець, побиття, лісосмуга, смерть

НОВИНИ: Кримінал

12:21
/ 1
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
13:13
/ 2
На Мукачівщині чоловік намагався продати автомат і гранату Фото новина
12:06
На Берегівщині 24-річний зловмисник напав на 13-річного хлопця через вигаданий «борг»
18:05
/ 3
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
/ 1
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 3
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
/ 1
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 30
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
» Всі новини