Газ для населення може подорожчати на 62% (ДОКУМЕНТ)

При існуючій методиці розрахунку ціна газу для населення з квітня може збільшитися на 62% — з 4,94 тисячі до 8,03 тисячі гривень за 1 тисячу кубометрів.

Ця інформація міститься в аналізі проекту фінансового плану НАК "Нафтогаз України", проведеного Міністерством фінансів України, передають Українські Новини.

Надалі, з жовтня 2018 року, ціна газу може зрости на 73% порівняно з діючою зараз, до 8 530 гривень за тисячу кубометрів.

Також в аналізі міститься інформація, відповідно до якої ціна газу могла б збільшитися на 17% з 1 січня, якби уряд виконав постанову №187.

Нагадаємо, Україна та Міжнародний валютний фонд опрацьовують питання зміни газових тарифів для промисловості і населення країни.

Як відомо, у Міжнародному валютному фонді заявили, що однією з умов перегляду програми розширеного фінансування та виділення траншу Україні є приведення цін на газ до ринкового рівня.

03 лютого 2018р.

Теги: газ, тариф

Коментарі

Степан Крук 2018-02-05 / 21:40:42
Експерти Европейского банку реконструкции и развития (ЕБРР) кажуть, що в Україні власних запасів газу достатньо. То чому купуємо???

Ужгородець 2018-02-05 / 17:38:40
НАСКІЛЬКИ ВІРНА ІНФОРМАЦІЯ.

Byby 2018-02-04 / 03:21:56
Для того ... Фактично для ... ВІДМАЗКИ ... Піняли мінімалку АЖ на 300 ГР.
Миколо як ти такий розумний ... То небудь таким дурним.
Невже ти не розумієш ... Що зробивши майдан і усунувши одних злодійів привів до влади других ... Ще гірших.
Але це гіркий страшний і кривавий досвід для всієйі крайіни.
Значить знову щось буде ... Бо "ЖИДИ ПОНОВОВУ" ... Народ вже не тягне . Ніяк.
А пЭтя-вова і решта банда цього не розуміють.

Слава Мальдівам -Сейшелам слава 2018-02-04 / 00:10:38
Низнаю ,що щи добавити ...
Ціна на газ потягне ціни на ФСЬО ....

Степан Крук - Миколі 2018-02-03 / 23:41:23
Значить треба ще один Майдан! Ти підеш, Миколо, чи тебе все влаштовує?

Микола 2018-02-03 / 23:13:18
До Бібі та Крука...Дякуючи таким як ви з вашим майданом сра..м зараз і доллар по 28 і газ по 8000 дякую.Бо вже це треба визнати що пілся майдана і почалося все це

Byby 2018-02-03 / 21:56:45
Я теж такойі думки ... Що ті гроші в бюджет майже не надходять ... Але осідають в офшорах ахметова і фірташа (і наближених) ... А те що ... мвф ... робить з тиском на ціну за газ ... Не що інше як "газова камера" ... Для украйінського народу.
Навіть сумніву нема що в "них"(мвф) ... Є конкретний план по зменшенню народонаселення ... і не тільки украйіни.

Степан Крук 2018-02-03 / 21:38:04
Ось, як буває, коли бабки за бабки голосують за тих, хто платить бабки! А може чхати нам на той МВФ, котрий диктує нам ціни на газ та через ЖКТ створює собі гарантію повернення коштів? Все рівно ті гроші МВФ осідають в української мафії, а народ за них віддувається!!!

Вуву 2018-02-03 / 20:13:35
Дурне діло не хитре.
Повишати можна на бумазі якими хочте постановами.
Но хто буде платити ... Тай із чого.?
Якщо все населення збунтується і НІХТО НЕ ЗАПЛАТИТЬ ... То що всім поголовно газ відріжуть (чи світло)...
На укрнеті писали що пЭтя до підвищення ціги на газ "готовий".
А НАРОД ... ГОТОВИЙ ???

Микола 2018-02-03 / 18:59:50
Оце так новина..........

НОВИНИ: Різне

07:16
ВР ухвалила в першому читанні законопроект про умови розмитнення авто на "євробляхах"
07:10
/ 1
САП закрила "справу рюкзаків" сина Авакова та Чеботаря. НАБУ – проти
07:08
/ 1
США можутьзапровадити санкції щодо інвесторів "Північного потоку -2"
04:21
/ 8
НАТО підтвердило прагнення України до членства – офіційно
04:06
У НАТО пояснили рішення щодо України, спростувавши заяву Угорщини
03:52
/ 5
Трамп: США захищають Європу від Росії, тоді як європейські країни заробляють на торгівлі з РФ
03:39
Угорщина продовжить протистояти зближенню України з НАТО
17:14
Мешканці готелю "Континент" на Закарпатті можуть стати жертвами шахрайства його псевдовласників – "Укргазбанк"
06:52
/ 1
ПА ОБСЄ наполягає на виведенні військ РФ з Придністров’я
06:50
Польща: Росія злоумисно не дозволяє провести реконструкцію уламків літака Качинського
05:24
/ 1
Україна візьме участь у засіданні НАТО попри спротив Угорщини
20:48
/ 2
Засідання комісії Україна-НАТО на вищому рівні в рамках саміту НАТО в Брюсселі не відбудеться через блокування Угорщини
19:25
"Нафтогаз" подав новий позов проти "Газпрому" на 12 мільярдів доларів
17:30
ЄС на півроку продовжив економічні санкції проти Росії
17:27
/ 3
НАБУ і САП завершили слідство про розкрадання на "Стіні" Яценюка
16:58
/ 1
У БПП відмовилися від роботи у Раді після провалу з ЦВК
06:19
/ 1
Поліція почала полювати на порушників з "євробляхами"
06:14
/ 2
Керівництво держави отримує багатомільйонні "чайові" від Укроборонпрому – Лещенко
06:08
ВР зробила крок до суттєвого посилення покарання за п'яні ДТП
08:46
/ 4
Уряд пропонує парламенту криміналізувати контрабанду
20:49
/ 11
Bloomberg: Рубль став найслабшою валютою на пострадянському просторі, гривня — найсильнішою
18:00
Виїхати з Росії хоче кожен третій молодий росіянин
06:59
/ 1
Рейтинг Путіна за два місяці обвалився на 15%
20:55
ПАРЄ закликала Росію негайно звільнити українських політв'язнів - резолюція
08:24
Спецпредставник Держдепу США Волкер про ситуацію на Донбасі: це "конфлікт між державою і державою"
» Всі новини