У Чопі працівники "Укрзалізниці" розкрадали і продавали дизпаливо підприємства (ФОТО)

Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління служби безпеки України в області та департаментом внутрішньої безпеки ПАТ «Укрзалізниця» викрито групу з 4-х осіб, на чолі з начальником обертового депо Чоп ВСП «Локомотивне депо Мукачево» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», які підозрюються у організації систематичного привласнення майна підприємства, зокрема паливно-мастильних матеріалів (дизпалива) із резервуарів депо та їх реалізації на території краю (ч. 4 ст.191 КК України)

У Чопі працівники "Укрзалізниці" розкрадали і продавали дизпаливо підприємства (ФОТО)

Зокрема, під час реалізації 10 тис. літрів вкраденого пального викрито одного з керівників злочинної групи. Попередньо встановлено, що організатором вказаної незаконної діяльності є начальник обертового депо Чоп ВСП «Локомотивне депо Мукачево» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», який контролював весь процес. До реалізації своїх злочинних намірів він залучив інших працівників депо.

Для «прикриття» вказаної злочинної діяльності, начальник обертового депо Чоп залучив і окремих працівників з числа правоохоронців, які на даний час встановлюються.

Вирішується питання про затримання фігурантів вказаного кримінального провадження та оголошення їм підозри, повідомили Закарпаття онлайн у прокуратурі Закарпатської області.

Довідково: ч. 4 ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

02 лютого 2018р.

Теги: дизпаливо, розкрадання, Укрзалізниця

Коментарі

Павліш 2018-02-12 / 22:55:10
Риба портиться з голови

щднгілф 2018-02-08 / 08:40:14
всі залізничники катаються на безкоштовному дизтопливі!!! невже лише тепер помітили крадіжки????

Дикий Псих 2018-02-07 / 17:54:19
Островский Ігор Володимирович ТЧЗЕ-9

Дикий Псих 2018-02-07 / 16:03:49
Гандон він і більше вже нічого не скажеш,тюрма за ним плаче,через таких виродків і країна бідує..

ВЛ-11 2018-02-07 / 03:12:42


Цього гандона розстріляти треба або посадити і забрати все вкрадене він крав безбожно і це все з держави із-за таких п***дорасів і зарплати у залізничників малі бо всі крадуть. Поширюйте в фейсбуці цього недоноска.


Міша 2018-02-05 / 02:26:25
Нічого не буде відкупиться мало потягають дасть прокурору та суді гроші та з условним відпустять так шо 100% не сяде!!!

вчитель 2018-02-04 / 17:32:39
Шановні дописувачі, перш ніж залишати коментар, згадайте уроки української мови, а саме правопис. Не спотворюйте слова, не показуйте свою безграмотність, неуцтво. Памятайте "не вмієш писати - не пиши".

В СІЗО добре! 2018-02-03 / 12:19:39
Начальник не переживай, у СІЗО добре годують !!! Галя їсти принесе!!!

Начальник !!! 2018-02-03 / 12:12:20
Він казав , що взяв Всьо в кредит))) але не думав, що Всьо скоро закінчиться!!! Типир треба буде і у Батєєв квартиру продати , і у текові!!!

До Островського Ігоря!!! 2018-02-03 / 12:08:30
Ко високо літає, той низько паде! Ліпше по землі ходити, чим у небесах літати! Типир всьо вийшло на чисту воду звідки всього Всьо є!!! Типир треба буде Всьо вернути!!!

Лівий сектор 2018-02-02 / 22:38:28
В Чопській міській раді багато кандидатів до силовиків. То всі заробітчани. Не депутати, а злочинне братство.

эдуард 2018-02-02 / 21:46:22
в цій державі злодії не сидять! відкуповуються! а за не "правильний" комент, можна загриміти!

чорпський 2018-02-02 / 20:01:59
http://chop-rada.gov.ua/%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%96%D0%B3%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#prettyPhoto
тут фото героя хай знають

Лівий сектор 2018-02-02 / 19:36:52
це вже третій депутат Чопської міської ради, якого зловили силовики. Два від БПП "Солідарність" мер Самардак та Русин попалися на хабарі. Не сидять. Москаль захистив. Островський від Відродження. Відро -це також влада. Блюк з Москальом візмуть на поруки. Тоже сидіти не буде.

Робін 2018-02-02 / 19:32:23
Попався ще один із подільників Чопського мера, в цього засранця таке багатство що простим залізничникам і не снилось і це при тому що стаж роботи його ой який маленький. А як це бидло ,, турбувалось ' на сесіі про збільшення зарплати вихователям у садочку. Віддай все вкрадене і не треба буде бла- бла. Надіємося що на черзі подільники із мерії Гіжан , Чолавин, Русин. , перевірте за які рішення по бюджету він голосував разом із тими мазями, а по останньому перевірте водозабор у парку скільки грошей ті хапуги потягнули.

Степан Крук 2018-02-02 / 19:08:44
Начальник Чопського обертового депо, депутат Чопської міської ради Островський Ігор. Давно пора було цього хабарника затримати. В депо немає робітників, а він за працевлаштування здирає по штуці баксів хабарюга.

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон