У Чопі працівники "Укрзалізниці" розкрадали і продавали дизпаливо підприємства (ФОТО)

Працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління служби безпеки України в області та департаментом внутрішньої безпеки ПАТ «Укрзалізниця» викрито групу з 4-х осіб, на чолі з начальником обертового депо Чоп ВСП «Локомотивне депо Мукачево» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», які підозрюються у організації систематичного привласнення майна підприємства, зокрема паливно-мастильних матеріалів (дизпалива) із резервуарів депо та їх реалізації на території краю (ч. 4 ст.191 КК України)

У Чопі працівники "Укрзалізниці" розкрадали і продавали дизпаливо підприємства (ФОТО)

Зокрема, під час реалізації 10 тис. літрів вкраденого пального викрито одного з керівників злочинної групи. Попередньо встановлено, що організатором вказаної незаконної діяльності є начальник обертового депо Чоп ВСП «Локомотивне депо Мукачево» РФ «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», який контролював весь процес. До реалізації своїх злочинних намірів він залучив інших працівників депо.

Для «прикриття» вказаної злочинної діяльності, начальник обертового депо Чоп залучив і окремих працівників з числа правоохоронців, які на даний час встановлюються.

Вирішується питання про затримання фігурантів вказаного кримінального провадження та оголошення їм підозри, повідомили Закарпаття онлайн у прокуратурі Закарпатської області.

Довідково: ч. 4 ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

02 лютого 2018р.

Теги: дизпаливо, розкрадання, Укрзалізниця

Коментарі

Павліш 12.02.2018 / 22:55:10
Риба портиться з голови

щднгілф 08.02.2018 / 08:40:14
всі залізничники катаються на безкоштовному дизтопливі!!! невже лише тепер помітили крадіжки????

Дикий Псих 07.02.2018 / 17:54:19
Островский Ігор Володимирович ТЧЗЕ-9

Дикий Псих 07.02.2018 / 16:03:49
Гандон він і більше вже нічого не скажеш,тюрма за ним плаче,через таких виродків і країна бідує..

ВЛ-11 07.02.2018 / 03:12:42


Цього гандона розстріляти треба або посадити і забрати все вкрадене він крав безбожно і це все з держави із-за таких п***дорасів і зарплати у залізничників малі бо всі крадуть. Поширюйте в фейсбуці цього недоноска.


Міша 05.02.2018 / 02:26:25
Нічого не буде відкупиться мало потягають дасть прокурору та суді гроші та з условним відпустять так шо 100% не сяде!!!

вчитель 04.02.2018 / 17:32:39
Шановні дописувачі, перш ніж залишати коментар, згадайте уроки української мови, а саме правопис. Не спотворюйте слова, не показуйте свою безграмотність, неуцтво. Памятайте "не вмієш писати - не пиши".

В СІЗО добре! 03.02.2018 / 12:19:39
Начальник не переживай, у СІЗО добре годують !!! Галя їсти принесе!!!

Начальник !!! 03.02.2018 / 12:12:20
Він казав , що взяв Всьо в кредит))) але не думав, що Всьо скоро закінчиться!!! Типир треба буде і у Батєєв квартиру продати , і у текові!!!

До Островського Ігоря!!! 03.02.2018 / 12:08:30
Ко високо літає, той низько паде! Ліпше по землі ходити, чим у небесах літати! Типир всьо вийшло на чисту воду звідки всього Всьо є!!! Типир треба буде Всьо вернути!!!

Лівий сектор 02.02.2018 / 22:38:28
В Чопській міській раді багато кандидатів до силовиків. То всі заробітчани. Не депутати, а злочинне братство.

эдуард 02.02.2018 / 21:46:22
в цій державі злодії не сидять! відкуповуються! а за не "правильний" комент, можна загриміти!

чорпський 02.02.2018 / 20:01:59
http://chop-rada.gov.ua/%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%96%D0%B3%D0%BE%D1%80-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87#prettyPhoto
тут фото героя хай знають

Лівий сектор 02.02.2018 / 19:36:52
це вже третій депутат Чопської міської ради, якого зловили силовики. Два від БПП "Солідарність" мер Самардак та Русин попалися на хабарі. Не сидять. Москаль захистив. Островський від Відродження. Відро -це також влада. Блюк з Москальом візмуть на поруки. Тоже сидіти не буде.

Робін 02.02.2018 / 19:32:23
Попався ще один із подільників Чопського мера, в цього засранця таке багатство що простим залізничникам і не снилось і це при тому що стаж роботи його ой який маленький. А як це бидло ,, турбувалось ' на сесіі про збільшення зарплати вихователям у садочку. Віддай все вкрадене і не треба буде бла- бла. Надіємося що на черзі подільники із мерії Гіжан , Чолавин, Русин. , перевірте за які рішення по бюджету він голосував разом із тими мазями, а по останньому перевірте водозабор у парку скільки грошей ті хапуги потягнули.

Степан Крук 02.02.2018 / 19:08:44
Начальник Чопського обертового депо, депутат Чопської міської ради Островський Ігор. Давно пора було цього хабарника затримати. В депо немає робітників, а він за працевлаштування здирає по штуці баксів хабарюга.

НОВИНИ: Кримінал

15:55
/ 4
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 7
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 9
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
» Всі новини