Суд взяв під варту Копчу-молодшого, причетного до стрілянини в Ужгороді, з можливістю внесення застави в 60 тис грн

Суд взяв під варту Копчу-молодшого, причетного до стрілянини в Ужгороді із можливістю внесення застави всього 60 тис грн

Суд взяв під варту Копчу-молодшого, причетного до стрілянини в Ужгороді, з можливістю внесення застави в 60 тис грн

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Сьогодні, у четвер, 1 лютого, суддя Ужгородського міськрайонного суду Василь Бедьо розглянув клопотання слідчого Ужгородського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області щодо обрання міри запобіжного заходу Юрію Копчі, 1994 р.н., що підозрюється в скоєні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 ККУ "Хуліганство".

Незважаючи на суспільно-небезпечний характер вчиненого правопорушення і особи підозрюваного, суд обрав Ю.Копчі запобіжний захід у виді тримання під вартою із можливістю внесення застави в розмірі всього 60 тис грн.

Суттєвим є й те, що клопотання про взяття під арешт було зареєстровано ще в обід, розгляд мали почати близько 14:00, а фактично почали розглядати біля 17:00. "Це, як для досить резонансної справи, може в свою чергу свідчити про незрозуміле затягування судом", - акцентує В.Грегор.

Слід нагадати громадськості, що цей же підозрюваний подавався закарпатською міліцією в розшук наприкінці 2011 року в зв'язку із резонансним вбивством людини на Великоберезнянщині, в якому підозрюється його батько - кримінальний авторитет Володимир Копча.

Як повідомляв раніше В.Грегор, 30 січня 2018 р. близько 5 год ранку, неподалік Перечинського автовокзалу в нічному барі-караоке "Соло" в Ужгороді відбулась стрілянина. Стрілком виявився Юрій Копча - син закарпатського кримінального авторитета Володимира Копчи, сумновідомого вбивством людини в 2011 році на Великоберезнянщині, який нещодавно здався поліції.

Ужгородська поліція оперативно знайшла та затримала Ю.Копчу, зокрема виявили зброю схожу на травматичну, яку він намагався приховати.

 

 

01 лютого 2018р.

Теги: Копча, стрілянина

Коментарі

Вшоці 2018-02-05 / 02:31:58
Як так батько седить а син не розуміє шо то не шутки мафію ігратися треба в тому гуканському березному порядок навести з швалю

василь іванович 2018-02-04 / 17:14:37
на часі відновити смертну кару.
народ без страху - тварюка

Cтарий Коп 2018-02-04 / 14:52:29
Розбишаку - на гілляку!!!

Вуву 2018-02-03 / 22:22:25
Приклад "янучарого бариги" ... Тільки засвідчив що для них навіть конституція украйіни не закон.
Ну а народ ... Замість того зоб зробити крик і зірвати плани бандитів як барани піщли за нього двічі судимого голосувати .
Ось така в нас украйінська державотворчість.
І люля і ляжко і бойко і ... ціла зграя йіх і до тепер у владі .
Що хрчете ... Меншойій ціни за газ і мвітло. Ну-ну.

вуйо 2018-02-02 / 12:03:01
Небіда скоро вуйдуть і вун і няньо і тоді аж посикаться вся банда каменци і всі стукачі.

Сусiд 2018-02-02 / 10:53:50
Малий дiйсно урод!!!

Сусiд 2018-02-02 / 10:52:43
Малий дiйсно д......б!!!

ужгородець 2018-02-02 / 09:23:33

до "констатація 2018-02-02 / 08:21:18"

Таких "долбо...ів" у 90-х роках минулого століття було достатньо в кожному районі Закарпаття (та й всієї України).

Іменем вже покійного мукачівського Гєші місцеві депутати навіть вулицю назвали... Різні спорт. турніри "на честь" його до цих пір проводять? - І що? Тепер всі мукачівці теж "долбо-би"?
А двічі зек президентом України був? - І хто винен?

Зараз цим "авторитетам", якщо ще живі, вже біля 50-ти років. І їх "буремне життя" їм зараз в діточках-відморозках вилазить!

Сам батько і вже дід, тому вже не радію, а розумію...

констатація 2018-02-02 / 08:21:18
А вони обоє долбо*би - і батько, і син.
Яблуко від яблуні...

ужгородець 2018-02-02 / 07:41:43

Це ж треба бути таким долбо...м, що б і далі підставляти батька, коли того із-за нього вже і закрили? - Повний відморозок!!!

Вуву 2018-02-02 / 05:52:32
Вибачте ... Правда незнав .

О.Д. 2018-02-01 / 22:08:22
Вуву, ви, мабуть, не в курсі, що вбивство у Великому Березному, за яке розшукували Копчу-старшого, сталося "з подачі" Копчі-молодшого.
А тепер воно, непокаране, вже стріляє...

Вуву 2018-02-01 / 21:46:11
Перестаньте ... Што ви причепилися до хлопця ? ... Бізонь він іше не такий авторітєт як його старий ... Зато і застава така мала.
А вже як підоросте і ділов наробить ... То і застава буде більша .
Ци штото не так ?

Ха-ха 2018-02-01 / 21:26:37
А тому, що стріляв біля Зіни, Бедьо по такій же статі обрав без внесення застави. І всі ЗМІ розписували, що як то справедливо... Но але Копча зразковий громадянин, законослухняний, тому йому можна і смішну заставу призначити. Погоджусь з В. Грегором-непрозоро

Янко 2018-02-01 / 18:47:07
Той малий нанюханий водить через ліс нелегалів.

Микола 2018-02-01 / 18:33:24
60 тис?? Що за смішна застава. Під більше тратить за тиждень за гульки. Напевно суддя в темі чи в долі

НОВИНИ: Кримінал

17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство