Головний туризмознавець Закарпаття почав рекламувати ЛГБТ-туризм

Головний туризмознавець Закарпаття, як називають завідувача кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ Федора Шандора, розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук допис, який слід сприймати як рекламу ЛГБТ-туризму на Закарпатті

Головний туризмознавець Закарпаття почав рекламувати ЛГБТ-туризм

Як пояснює Ф.Шандор, "туризм для представників GLBT-спільноти (гей-туризм, туризм для лесбійок, гомосексуальний туризм, транссексуальний туризм, бісексуальний туризм, ЛГБТ-туризм) — це різновид туризму, що ґрунтується на задоволенні рекреаційних потреб осіб гомосексуальної орієнтації. Припускає подорожі у країни і регіони, що є толерантнимм до сексуальних меншин. Гей-тури можуть організовуватися як самостійно, так і туристичними компаніями(як спеціалізованими, так і універсальними)."

Як констатує автор допису, "категорія споживачів ЛГБТ викликає суперечливі оцінки учасників туристичного ринку. Хтось вважає цю категорію сумнівною з точки зору просування туристичних продуктів, комусь вона здається абсолютно безперспективною, але є і ті, хто розглядає її як вдалу можливість для розвитку свого бізнесу".

З його слів, "за даними досліджень, витрати гей-туристів на подорожі в середньому на тисячу доларів перевищують витрати гетеросексуальних мандрівників. Згідно з інформацією іспанського Інституту туризму (Turespaca), ЛГБТ-туристи на відпочинку витрачають на 30% більше, ніж інші гості, в середньому близько 130€ щодня. І взагалі сексуальні меншини більше цікавляться подорожами, ніж люди гетеросексуальної орієнтації.

Про важливу роль сегмента ЛГБТ у розвитку туристичної діяльності свідчать також наступні цифри:

97% сексуальних меншин у минулому році відправлялися у відпустку;

57% сексуальних меншин вибирають дорогі тури;

37% гомосексуальних пар, як мінімум, один раз у житті відправлялися в тривалу подорож;

53% гомосексуальних пар витрачають за час поїздки більш ніж $ 5 000 на людину".

Визнаними популярними місцями на Закарпатті для відпочинку ЛГБТ-туристів Ф.Шандор називає, за інформацією з соціальних GLBT-мереж, "Драгобрат (під час зимового сезону, особливо серед GLBT-фрі-райдерів), популярні нічні клуби Ужгорода та Мукачева, SPA-комплекси Берегівщини та Свалявщини, літній фестиваль поблизу водоспаду Шипіт".

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, дещо раніше Ф.Шандор  запропонував розвивати на Закарпатті болотний туризм.

01 лютого 2018р.

Теги: ЛГБТ, туризм, гомосексуалізм, геї, лесбіянки, Федір Шандор

Коментарі

Вуву степану 2018-02-01 / 19:07:28
Чого це нема ... Інший вхід через двері кабінету маскаля (як на сьогодні).

Вуву до гени 2018-02-01 / 14:02:17


Флуд. Коментар видалено. Адмін


Олекса 2018-02-01 / 13:42:14
Степан Крук,на мою душу праду ти кажу,первий рас ми ся твої коменти люблять.Дай ти Бог здоровля)))

Олекса 2018-02-01 / 13:39:50


Хамство, флуд і перехід на особистості. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2018-02-01 / 13:06:18
А що, в Європу потрібно обовязково йти через пряму кишку,тобіш через жопу? А іншого входу туди нема???

Богдан 2018-02-01 / 12:32:25
Так і знав шо на Шипоті ніякі не хіппі а звичайні пі..раси.))

Степан Крук -Іван Апрель 2018-02-01 / 11:52:05
Іване! Аби тя мачка копнула!!!

Іван Апрель 2018-02-01 / 11:24:31
Добра новина, потрібно розвивати туризм, а Хуст завжди був європейським містом там завжди було з ким чпокнутись.

Степан Крук 2018-02-01 / 11:12:20
Люди, не мовчіть! Я не хочу, щоб вулицями Ужгорода фестивалили педерасти із своїми багатоколірними прапорами! Я не хочу, щоб мої діти на це дивилися! Я не хочу пояснювати внуку, що то за створіння невизначеної статі гуляють по місту.

Хустянин 2018-02-01 / 09:21:37
Обов'язково Шандору потрібно організувати ЛГБТ тур до нас в Хуст, тут Степан Діркач з Лунченком вже давно організували ЛГБТ спільноту. Хуст скоро стане меккою ЛГБТ туризму.

Католик 2018-02-01 / 08:45:12
Ви хлопці дуже вмієте затарабанити тему, відвести думку читича від теми, а вона дуже цікава. Я то думаю чого Шандор так за мужиками придивляєтьсі, а оказується він тоже... З Кийова на фестиваль Ляшка незабудьте запросити, а на голови всім учасникам презервативи надіньте, оби ся нерозмножали.

Степан Крук 2018-02-01 / 08:44:43
Ну, що тут скажеш? У Феді або дах поїхав, або він один із ЛГБТ! Федя не хоче зрозуміти, що те, шо на Заході вже є традиційним, для Українців - збочення! Намагаючись перетворити наше благословенне Закарпаття в притулок педерастів Федя плюнув кожному із нас в лице!!! Якось подав руку "толерантному Феді", а зараз думаю, яким милом відмити цю руку від педерастії?! Для мене цей "турист Федя" здох! А ЗМІ закликаю більше цього збоченця толерантно не піарити! Фе-е-е-едя, ти ганьба закарпатців!

Москаль Г.Г. 2018-02-01 / 08:08:50
Сійярто з Орбаном не запрошую, бо, на відміну від київських, вони тут - як вдома. Приходять, коли хочуть, і двері ногою відкривають

Вуву 2018-02-01 / 08:01:24
Молодець ... Тільки не забудь ще запросити ... сіяртова з орбаном.
Як не як ... а всьож таки празнік треба ,шоб були всі свойі в зборі.

Москаль Г.Г. 2018-02-01 / 07:49:10
Запросимо все керівництво держави

Вуву 2018-02-01 / 07:37:40
Ну вот ... Сразу видно ... "Діловий мужик".
А делегація з києва прилетить ... Ілі Што ?

Москаль Г.Г. 2018-02-01 / 07:05:59
Ідея прийнята. Зробимо фестиваль. Після одягання циганського, румунського і інших одягів на відповідних фестивалях, тепер приміряю одежу підараста

Вуву 2018-02-01 / 05:42:05
Гена ... "рейтинг в тебе впав" ? (Впав)
Такщо давай ... Продвігай дєло і прапор тобі в руки.

Вуву 2018-02-01 / 05:38:01
Мені зара заскочила така ідея ... Що цим повинен занятись не шандор ... А іген маскаль .
А там дасть бог і "рейтинг в нього може почне підійматися" !?

Вуву 2018-02-01 / 05:29:02

Саме всі ці сексуальні означення і визначення ... Це така дурь . Зараз і неті можна знайти все що хочеш і кожен має секс який хоче і з ким хоче.
То невже про це треба кричати і бити себе в груди ... Хто з ким спить.
Мені так видається що це навіть не культурно ...
Бо для вихованих людей це є просто табу.
Секс це приватне життя а не публічне ... І в кожній крайіні воно захищено конституційно.
Для чого виокремлювати якісь секс групи ... Як окремий сегмент туризму ... Коли цей туризм ... Не є "секс туризмом" по свойій суті.?

НОВИНИ: Соціо

11:33
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення