Із 1 лютого школи Рахівщини закривають на карантин

Для профілактики вірусних захворювань у школах Рахівщини призупинили навчально-виховний процес. Таке рішення прийняли сьогодні, 31 січня, на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Із 1 лютого школи Рахівщини закривають на карантин

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксани Севч, станом на 31 січня кількість відсутніх дітей у школах становить близько 30 %. Крім того, збільшилась кількість простудних захворювань, що зазвичай є передвісником епідемічного підйому захворюваності. Призупинення навчального процесу в школах району дасть змогу обмежити темпи розповсюдження вірусів серед школярів та допоможе зберегти здоров’я дітям.

Голова комісії, очільник РДА Павло Басараба зазначив, що на початок цього тижня захворюваність серед населення району нижча від епідемічного порогу, однак спостерігається щотижневе зростання захворюваності серед населення, тому призупинення навчання у школах, це попередження розповсюдження вірусів, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Для запобігання поширенню грипу, ГРВІ та кору серед дітей, комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила призупинити навчання у всіх школах Рахівського району. Вимушені канікули розпочинаються з 01 лютого і триватимуть по 9 лютого.

Контроль за виконанням цього рішення поклали на відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління Держпродспоживслужби в Рахівському районі та сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації

31 січня 2018р.

Теги: школи, карантин

Коментарі

до гуцула дорогого 31.01.2018 / 17:10:56
а ти гуцульчику дай відповід сам собі а не пиши тут. що ти зробив щоб поважати школу, щоб дітки, яких нерозумних не існує, такі батьки виховують, і кажуть шо та вчителька тя научить, і твоє дитинча потім приходить до школи і каже вчительці а хто ти така. виховання починується із себе і тоді нашим діточкам не потрібно буде виїжати і пахати а творити міцну державу у себе в дома.

Гуцул 31.01.2018 / 17:02:37
Не розумію, для чого в Україні взагалі школи? Для того щоби їздити на заробітки в Росію чи Європу вчитися не потрібно. Працювати дома на жида, як обслуга, тоже освіта не потрібна. У школах достатньо фізкультуру викладати щоб робоча сила з дининства росла фізично розвинутою. Слава Україні.

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 4
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 3
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 5
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 3
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
» Всі новини