У Чинадієві на Мукачівщині двоє чоловіків викрали з підсобного приміщення 70 чавунних батарей

Співробітники Мукачівського районного відділення поліції викрили двох мешканців селища Чинадієво на крадіжці чавунних батарей. За фактом злочину поліція розпочала розслідування.

У Чинадієві на Мукачівщині двоє чоловіків викрали з підсобного приміщення 70 чавунних батарей

На лінію «102» надійшло повідомлення від 61-річного мешканця смт Чинадієво Мукачівського району про те, що невідомі особи пошкодили навісний замок на підсобному приміщенні і викрали 70 чавунних батарей.

На місце злочину виїхали поліцейські слідчо-оперативної групи. Перевіривши інформацію, працівники карного розшуку вийшли на крадіїв. Ними виявились двоє вже судимих 17-літніх місцевих мешканців. Металеві батареї хлопці мали намір здати на металобрухт, однак поліцейські завадили їхнім планам.

За фактом крадіжки правоохоронці розпочали досудове розслідування за ознаками ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням до житлового приміщення). Речовий доказ – чавунні батареї поліція вилучила.

Зараз співробітники поліції перевіряють причетність підозрюваних до скоєння аналогічних злочинів на території селища та району, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

30 січня 2018р.

Теги: батареї, підсобне приміщення, Чинадієво

Коментарі

Доценту 31.01.2018 / 05:43:22
А як ти думаєш звідки і для чого в того власника було 70 чавунних батарей ?

Доцент 30.01.2018 / 16:19:55
То я з Хмирьом і Васілієм Алібабаєвич роботу вчинили

НОВИНИ: Кримінал

15:33
/ 5
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
» Всі новини