Ще два обвинувальні акти щодо депутатів місцевих рад, які не подали декларації, скеровано до суду на Закарпатті

Хустською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальні акти відносно двох депутатів місцевих рад, які не подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Ще два обвинувальні акти щодо депутатів місцевих рад, які не подали декларації, скеровано до суду на Закарпатті

Хустською місцевою прокуратурою продовжується робота з вивчення стану дотримання вимог антикорупційного законодавства України, за результатами якої виявлено факти порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», а саме не виконання суб’єктами декларування обов’язку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За наслідками досудового розслідування кримінальних проваджень до суду скеровано 2 обвинувальні акти відносно депутатів.

Народні обранці, без поважних причин не заповнили на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Таким чином, депутати вчинили правопорушення, передбачене ст.366-1 КК України. Відтак, їм загрожує покарання у виді штрафу від 42500 грн. до 51000 грн. або  громадські роботи від 150 до 240 годин або позбавлення волі до 2 років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

30 січня 2018р.

Теги: декларації, депутати

Коментарі

Зовдун 30.01.2018 / 13:04:49
Мало того, що дурні депутати ще і заплатити не хочуть. Тепер конфіскація.

НОВИНИ: Соціо

19:24
/ 2
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
» Всі новини