У Виноградові "п'яний" "Фольксваген" зіткнувся з "Опелем", а в Оноківцях нетверезий водій врізався в паркан будинку

Закарпатська поліція виявила за вихідні п’ять п’яних водіїв. Випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння працівники груп реагування патрульної поліції задокументували за минулі вихідні в Ужгородському, Іршавському, Виноградівському, Берегівському та Рахівському районах.

У Виноградові "п'яний" "Фольксваген" зіткнувся з "Опелем", а в Оноківцях нетверезий водій врізався в паркан будинку

У місті Виноградові на вул.І.Франка ввечері сталася ДТП: автомобіль «Volkswagen Pаssаt» іноземної реєстрації не надав перевагу в русі й зіткнувся з автомобілем «Оpеl Cоmbо». Винуватець аварії втік з місця події. Працівники групи реагування патрульної поліції розшукали його упродовж години за місцем проживання. Правоохоронці встановили, що автомобілем керував у стані алкогольного сп’яніння 22-річний виноградівець. Водійського посвідчення молодий чоловік не має. Під час освідування в нього виявили 0,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, керування в стані алкогольного сп’яніння, без водійського посвідчення і за залишення місця ДТП. 

Ще одна ДТП сталася вдень в селі Оноківці Ужгородського району. Житель міста Ужгорода, керуючи автомобілем «Peugeot Pаrtnеr», не впорався з керуванням і в’їхав у загорожу приватної оселі. Коли на місце події прибула група реагування патрульної поліції, то виявила, що водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,05 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У місті Берегово на автозаправці працівники групи реагування патрульної поліції помітили пізно ввечері чоловіка з явними ознаками алкогольного сп’яніння, який сів за кермо автомобіля марки «Volkswagen Pаssаt». Водія зупинили, ним виявився місцевий житель. Драгер виявив у нього 2,19 проміле алкоголю. Працівники поліції склали на правопорушника відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Загаття Іршавського району пізно ввечері працівники поліції в ході відпрацювання району зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2105» під керуванням жителя Мукачівського району. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, в лікарні у нього виявили 0,5 проміле алкоголю. Водійське посвідчення від правопорушника вилучили та відсторонили його від керування.

На автодорозі неподалік села Кваси Рахівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Аudі», водій якого виконував незрозумілі маневри під час руху. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння житель села Водиця. Водійського посвідчення чоловік не надав. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 2,1 проміле алкоголю. Автомобіль затримали на спецмайданчик поліції.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

29 січня 2018р.

Теги: водій, паркан, будинок

НОВИНИ: Кримінал

14:51
/ 1
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 2
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 4
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
» Всі новини