Під час одержання хабара у 150 доларів затримано старшого інспектора Рахівського райвідділу служби пробації (ФОТО)

Працівниками прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками відділу БКОЗ УСБУ в Закарпатській області затримано старшого інспектора Рахівського районного відділу служби пробації Закарпатської області Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства Юстиції України під час одержання неправомірної вигоди у сумі 150 доларів США.

Під час одержання хабара у 150 доларів затримано старшого інспектора Рахівського райвідділу служби пробації (ФОТО)

Вказані кошти старший інспектор райвідділу служби пробації отримав за надання умовно засудженому дозволу на виїзд за кордон та відмітки його у журналі умовно засуджених.

Грошові кошти вилучено, тривають першочергові слідчі дії.

Затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомляє прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідка

За вчинене виній особі загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади та конфіскація майна.

26 січня 2018р.

Теги: хабар, пробація, затримання

Коментарі

пенсіонер 2018-01-28 / 18:02:04
Так не кожного ж моджна.

111 2018-01-28 / 16:09:47
Не смішіть людей! За 150 доларів ви показуєте,як вмієте працювати.Та навкруги хабарників на державній роботі, які купаються в статках на"одну зарплату".Та це вас не цікавить.

345 2018-01-28 / 15:45:24
Номер один з кінця. Бидло не виховане

Номер один 2018-01-28 / 15:38:41


Хамство. Коментар видалено. Адмін


234 2018-01-28 / 09:17:33
Цей чоловік нікому ніколи не зробив поганого,а хотів як ліпше а сталося як завжди гірше.

Смішно 2018-01-28 / 09:14:30
Великі хабарники ловлять дрібних хабарників

Брат шімона 2018-01-28 / 01:32:09
А шімона циля із кумами жоріком жоніром і ванькою даниличем слабо имити!?

Мммм 2018-01-27 / 20:42:19
Це взагалі сміх!!! Нехай дійсно ловлять там де беруть серйозні бабки а не показник на ху...ні собі роблять

Спостерігач. Додати до Спостерігача 2018-01-27 / 19:15:34
Народ! Біда У нас одна! Бойчук і Місарош!

До спостерігача 2018-01-27 / 18:49:41
Правий на 1000%%%

111 2018-01-27 / 18:47:33
за якихось 150, СБУ непозортеся, а ловіть того кого креба чи слабо! І

123 2018-01-27 / 18:26:25
На Закарпатті само дорого, Бойчуку від кожного екзамену 50 доларів, все інше на совість працівника МРЕВ

До Бека 2018-01-27 / 17:47:10
Близько 15 тис. украінців загинуло на дорогах Украіни, Бойчук з Місарошом продають права громадянам, це злочин

до бека 2018-01-27 / 17:30:49
підтримую вас на всі 100 відсотків екзамен на водійське посвідчення
120 баксів і всі довольні і дающі і берущі

Пітьо 2018-01-27 / 17:11:12
Лишіться Бойчука, там Місарош вшиткім завідує

Славік 2018-01-27 / 16:58:39
Лишіться Бойчука, се самий чесний чоловік на світі. Дуже много не краде, а кідь вкраде, то ся поділить

Спостерігач 2018-01-27 / 16:56:44
Затримання чергового хабарника працівниками СБУ казалобись все правильно!

Разом із-тим, хабарникам всім дорога туда!

Але напрошується запитання до СБУ; чому СБУ небачить для прикладу таких перців на Рахівщині як директор ДП"Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму та директора ДП"Рахівське ЛДГ" Володимира Приступу а про "щура" начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги взагалі мовчу???

Дані перці, будучи на посадах стільки лісу незаконно зрубали та вивезли, що навіть у всіх на очах правоохоронних органів сколотили багатомільйонні статки(фешенебельні будинки, автомобільні парки, бізнеса, тощо) і чомусь правоохороннні органи сліпі, німі, глухі, то ж є всі підстави вважати, що всі в темі і в долі а такі затримання на хабарі як сьогодні це просто окозамилювання !?

Чому правоохороні органи вперто нехочуть бачити як з державних підприємств ці перці кожний день виводять по різними сумнівними схемами значні кошти якими наноситься чи малі збитки, не кажучи вже про розкрадання???

Тому в мене запитання до правоохоронних органів; НАБУ, Служба безпеки України, Генеральна прокуратура України, Міністерство внутрішніх справ тож ви державні правоохоронні органи чи служби бізнес клубів окремих злодіїв???

P.S. Далі буде!

Бек 2018-01-27 / 16:53:27
Дрібниця,
Самий більший хабар береться у МРЕО.Є такий індивид, як Бойчук; кожного місяця збирає хабар з кожного МРЕО. Построів собі пару хатинок; готель на Буковелі; гостинними в Ужгороді

Юрко дурко 2018-01-27 / 15:20:48
Дорогі співмешканці,скажіть будь ласка кого це "спіймали"?

12345 2018-01-27 / 11:09:46
До Василя Матьолу ніколи не заберуть бо він міліони збирає з Євроліса' Ламели' Лісмаша' Мім, Рута, Варташ, куцини заіць, цибуля, варташ, токар, демида, рвшко' дярдяйю Фаворит, Лиспухи з Дубовогою фаьріцій з лупохова, Мацола з калин та всі інші 20- 30 % щомісяця платять

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині