У Малому Раковці на Іршавщині відкрили навчально-виховний комплекс (ФОТО)

23 січня, на базі Малораковецької ЗОШ I-II ступенів (в урочищі Плетянки) урочисто відкрили комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс Малораковецька ЗОШ I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад».

У Малому Раковці на Іршавщині відкрили навчально-виховний комплекс (ФОТО)

Розпочався захід із символічного перерізання червоної стрічки на вході до закладу, після чого присутні оглянули приміщення для дошкільнят та переконалися в тому, що створені належні умови для перебування та виховання діток.

Завітали на свято та привітали присутніх з цією важливою подією поважні гості: голова райдержадміністрації Олександр Горін, керівник апарату Іршавської РДА Олег Козенюк, заступник голови районної ради Володимир Половка, начальник відділу освіти Іршавської РДА Єлізавета Яцканич, Малораковецький сільський голова Емілія Лях.

Директор Малораковецького НВК Оксана Савко зазначила, що здійснити реорганізацію школи в НВК вдалося завдяки спільним зусиллям батьків, сільської громади, Іршавської РДА, районної ради, відділу освіти Іршавської РДА, та педколективу школи.

Підготовка до переобладнання приміщення в НВК тривала близько року. Відтепер у дошкільному закладі пізнавати світ та потрохи звикати до навчального процесу будуть 22 дітей віком від трьох до шести років. До речі, це вже четвертий НВК в Іршавському районі.

Під час церемонії відкриття садочка, як і годиться священник села, отець Михайло освятив приміщення та прочитав молитву. 

 Малораковецькі школярі та дошкільнята виконали для гостей та найрідніших глядачів пісні, розповідали вірші, у яких по-дитячому щиро дякували дорослим.

24 січня 2018р.

Теги: комплекс, відкриття. Малий Раковець

НОВИНИ: Соціо

13:53
На Тячівщині сьогодні зустрічали полеглого Героя Юрія Бороді Фото новина
20:45
Учасники екоклубу в Ясінях мандрували Стежкою Довбуша у Карпатському національному парку Фото новина
14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 4
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 7
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 8
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
» Всі новини