Кількість туристів на цьогорічному "Червеному вині" в Мукачеві б’є рекорди (ФОТО)

Третій рік поспіль «Червене вино» проводиться в міському парку «Перемога», в облаштованому фестивальному містечку.

Кількість туристів на цьогорічному "Червеному вині" в Мукачеві б’є рекорди (ФОТО)

Цьогоріч, за словами організаторів, кількість туристів б’є рекорди: якщо два роки тому фіксували орієнтовно 80 тисяч відвідувачів за час проведення фесту, то у 2018 році, розповідає керівник Мукачівського туристично-інформаційного центру Максим Адаменко, їх кількість може бути й більшою.

«Ми навіть не очікували, що вже в перший день, 9 січня на «Червене вино» завітають тисячі туристів. В наступні дні тижня їх кількість лише зростала. А вже в суботу ми бачимо справжній бум – такої кількості мабуть ще не фіксувалося. На фест туристичні агенції з різних куточків організували тури, місто переповнено туристичними автобусами. А готелі в Мукачеві та сусідніх районах замовлені ще в грудні », - каже Адаменко.

40 кращих виноробів вже продали тисячі літрів вина, але приготували запаси на вихідні, тому сонячного напою вистачить, - запевняє керівник турінфоцентру. Також він констатує: вже третій рік поспіль місто не виділяє на проведення фестивалів коштів з міського бюджету. І цьогорічний фестиваль «Червене вино» проведено коштом його учасників – фест є самоокупним. 

А вже завтра, мукачівців та гостей міста запрошують на урочисте нагородження кращих виноробів. Дипломи та спецпризи їм вручатимуть о 14:00, повідомляють у Мукачівській міській раді. 

13 січня 2018р.

Теги: туристи, рекорди, Червене вино

Коментарі

об'єктивка 13.01.2018 / 21:00:20
Іштван, ти не Іштван, а Москаль, який нашвидкуруч сколоченим дійством в Ужгороді, де справді представлені не вина, а шмурдяк, в тому числі з мадярських пластмасових каністр, що зафіксувавна відео Грегор, хоче вбити найкращий фест на Закарпатті.

Іштван 13.01.2018 / 17:29:55
Ціни на цьому праздникові шмурдяка також побили всі рекорди. А нормальні винороби давно участі не приймают.

НОВИНИ: Соціо

23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 4
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
» Всі новини