Попри обіцянки Москаля про "чисту питну воду до Нового року" в Чопі, мешканці міста її так і не отримали

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль не виконав обіцянку забезпечити Чоп питною водою до кінця 2017 року.

Попри обіцянки Москаля про "чисту питну воду до Нового року" в Чопі, мешканці міста її так і не отримали

Таку обіцянку він дав 28 квітня 2017 року, нагадує «Слово і Діло».

«Додамо кошти, закриємо питання й до Нового року будете вже пити нову воду!», — стверджував Москаль, обіцяючи порушити питання виділення грошей на будівництво водозабору та підземних свердловин у Чопі у Верховній Раді.

«Я поїду на комітет Верховної Ради з питань бюджету й порушуватиму це питання», – обіцяв чиновник, уточнивши, що для будівельних робіт необхідно виділити 20 млн грн.

Будівництво нового водозабору, який має забезпечити чистою питною водою жителів Чопа, почалося 19 жовтня 2017 року. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів від 12 липня 2017 року, об'єкт включили до переліку одержувачів бюджетних коштів. Станом на 19 грудня 2017 року об'єкт профінансували за рахунок державного фонду регіонального розвитку в повному обсязі.

«Може, будуть форс-мажорні обставини. Чоп ми включили, якщо цих грошей не вистачить, тоді ми додамо з обласного бюджету», – обіцяв Маскаль навесні минулого року.

Проте водозабір недобудований – не вистачило 9,3 млн грн. Станом на 5 січня 2018 року з різних джерел фінансування було освоєно 6,7 млн грн. Якщо сума, якої недостатньо для завершення будівнитва, все-таки буде отримана, то в жителів Чопа є надія, що чисту воду вони питимуть на наступні новорічні свята.

11 січня 2018р.

Теги: обіцянки, вода, Чоп

Коментарі

Чоп Юрист 12.01.2018 / 19:31:59
Галине. А сТупачке сейчас не до воды. Они с сыночком активно осваивают наркобизнес. Прямо в её доме в подвале ЧЕТВЁРТОГО они семейным подрядом подъезда открыли наркопритон. И люди боятся зайти в подъезд как стемнеет Потому что там всё время толкутся тела в капюшонах. А самое активное тело - так это зятёк неу....балденного, вечно всеми выкрадаемого и отпи пи пи битого ДУРналиста - сидельца( за карманное воровство) гомосека Наталевича.

Філярету 12.01.2018 / 15:42:27
Гена поганого не порадить, якщо каже пити мочу осла значить знає що каже , точно пробував.

Вуву 12.01.2018 / 06:54:07
Маскаль (і не тільки) ... Точно знає
"Партія - Ум ... Честь і Совість нашойі епохи"
Іген ... Комуніст (бо не люстрований)
Кегебіст ... Бо колишніх кегебістів не буває (так сказав путін)
І третє ... Губернатор області ... Який повинен (просто зобовязаний) нести відповідальність.

Вуву 12.01.2018 / 06:44:42
..."обіцянка-цяцянка , три роки чекайте."
Ну а якщо пообіцяв маскаль ... То можна і всі шість.
Он вже в ужгороді і літаки в аеропорті сідають і пасажирів перевозять ... А попередньо 16 млн державних коштів ГАМ-ГАМ ... І ВСЕ ЦЕ... маскаль ... І трудовим подвигам нашого ХЕРОЯ кінця краю не видать ... Крутиться мужик як пшщоьлка ... (Тіпа для нас ).
А тепер підіть і напийтесь ... Водички ("чистойі") .

філярет 11.01.2018 / 22:04:04
як сказав гена фестивальщик нехай пють ослину мочу

Галина 11.01.2018 / 21:10:54
Щось Ступачка язик засунула в сраку. Не бігає, не горлапанить, знімаючи все на телефон. Забула про Чоп. Питання питної води її не цікавить?

Йоптель 11.01.2018 / 20:47:09
А чому Самарадак за хабар не сів ааааа??? Де вода і гроші ааааа?

чопик 11.01.2018 / 18:59:54
У Чопі вся влада від Бога. Ой, перебачте, від Діда... Блін,знов не так - "від дідька"...

констатація 11.01.2018 / 18:53:19
Миколо, що значить "не вішайте"? Це "Слово і діло" досліджує виконання обіцянок політиками. А обіцяв Москаль, от його і імили за язик

Іван 11.01.2018 / 18:39:32
Ступачка з Самардаком і Данацком включать скоро воду, затягнуть потрібно паски і чекати

Микола 11.01.2018 / 18:34:46
В Чопі є і міська влада, не вішайте все на діда!

Степан Крук 11.01.2018 / 17:36:35
Та є в Чопі чиста вода! В магазині в бутилях...

НОВИНИ: Соціо

11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 1
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
/ 1
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
» Всі новини