У закарпатському Середньому до лікарні з підозрою на кір потрапили 44 людини

Наразі школи та дитсадки працюють у звичному режимі, а селі Середнє йде перевірка.

У закарпатському Середньому до лікарні з підозрою на кір потрапили 44 людини

У Середньому, що на Ужгородщині, до лікарні потрапило 44 людини з підозрою на кір, з них лише один дорослий. Наразі у місцевості проводиться перевірка санепідемстанцією.

Наразі ні школи ні дитячі садки не закриті і працюють у звичному режимі.

“Школи і дитсадки у нас не закриті, все у нас працює. Це ось так все розповсюдилося по селу за два дні. Поки сюжет не побачили у новинах, що це по усій Україні, то якось не приділяли цьому значення”, – розповів ТСН.ua мешканець селища В’ячеслав.

У Середнянській районній лікарні №2 смт Середнє заступник головного лікаря Антон Сливка повідомив ТСН.ua, що в області працює оперативний штаб з реагування на ситуацію з поширення кору в Закарпатті. Вже розгорнуто 60 ліжок для госпіталізації хворих на кір в Ужгородському районі на базі Середнянської філії КЗ “Ужгородська  районна лікарня” (діюче відділення на 40 ліжок перепрофільоване у інфекційне, а також додатково розгорнуто ще 20 ліжок).

“На сьогоднішній день 44 людини у нас перебуває, але поки що кір не у всіх підтверджено. Є контактні також та деякі, у кого є ускладнення у вигляді пневмонії, бронхіту і тд. З дорослих тільки одна людина, загалом всі діти. Переважна більшість, це діти від 3 до 6 років. Почали прибувати до нас люди десь 29 грудня. 28 грудня було рішення оперативного штабу про перепрофілювання та розгортання ліжок у нашій філії”, – зазначив Сливка.

За його словами, завідуюча дитсадком та у школі про це знають, тому що ромському населенню, яке переважно і захворіло, на два тижні дали карантин.

“В садочку таких випадків поки що не було, тому він працює як зазвичай. Школа також працює, тільки відсторонене від навчання ромське населення, тому що вони там компактно проживають, ось для них подовжили зимові канікули”, – додав лікар.

Директор Середнянської ЗОШ Андрій Югас зазначив, що наразі комісія проводить перевірку і результати очікуються завтра, а школа працює у звичайному режимі.

“Я тільки що розмовляв з санепідемстанцією, там подали дані до районної адміністрації, бо в них є своя комісія і ось вони мають прийняти рішення. Наразі навчання призупинене лише в одному з корпусів школи, а з понеділка будемо вже вирішувати питання. Кажуть, що спадає вже захворювання, вже менша кількість захворюваних. Все одно зараз чекаємо на рішення районної адміністрації. Фактично у нас були три тижні канікули, тому не дуже зрозуміло звідки і від кого це все пішло, бо всі спілкувалися між собою. Рішення від комісії очікується на завтра, напевно”, – розповів Югас.

Зазначимо, кількість, людей які захворіли на цю хворобу, збільшилася в 70 разів порівняно з минулим роком, але епідемії захворювання немає. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. За 10 місяців на кір захворіли 2 381 особа. Найбільше хворих у західних областях України. В Одеській області двоє дітей померли від ускладнень. Так, в Івано-Франківській області захворіли 877 осіб, у Закарпатській – 265, Львівській – 61, Тернопільській – 96, Одеській – 767. В інших регіонах реєструвалися поодинокі випадки, крім Луганщини.

11 січня 2018р.

Теги: кір, Середнє

Коментарі

Мирослава 11.01.2018 / 22:37:06
Так у нас лікарня на карантині. Але маленьких дітей приймають лікарі на третьому поверсі, а ліжка з хворими на другому поверсі. Чому так ставляться до діток(лікарі не виїжають на виклики, бо немають автомобіля)?

Кріцький 11.01.2018 / 22:13:09
Партія РиГоаналов глибоко стурбована случившимся, догаздувалисі майдануті, ще й епідеміологію не хочуть визнати. Бо у випадку її підтвердження, хворих потрібно лікувати БЕЗКОШТОВНО, тому то май легше списати пару й створити комісію,- перевірений способ ще за комуністів. Але найбільше ми переживаєме щоб щось ся нестало із малим Януковичем, я за його благополучіє вшитким утвічаю. Народ гутарить ош то муй дітвак, може бути, но то було по пянці...

hayat23 11.01.2018 / 17:29:26
треба бути ідіотом щоб поруч зі школою відкривати інфекційне відділення






НОВИНИ: Соціо

11:45
Через спеку до +37 °C у Карпатському регіоні посилили охорону лісів Фото новина
09:48
На війні з рф поліг військовий з Виноградова Ігнат Роздяловський Фото новина
16:41
Війна забрала життя 25-річного захисника із Горонди на Мукачівщині Мар'яна Тягура Фото новина
15:16
/ 1
На Закарпатті 82-річний чоловік впав із даху та отримав тяжкі травми
16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
/ 3
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
/ 1
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
» Всі новини