Молодика, котрий смертельно вдарив бітою по голові 19-річного опонента в Горонді на Мукачівщині, помістили в ІТТ (ФОТО)

У селі Горонда Мукачівського району між юнаками з села Жнятино та місцевими хлопцями виник конфлікт. В результаті 22-річний хлопець смертельно травмував 19-літнього мешканця села Горонда. Підозрюваного поліцейські затримали і взяли під варту. Розслідування у справі триває.

Молодика, котрий смертельно вдарив бітою по голові 19-річного опонента в Горонді на Мукачівщині, помістили в ІТТ (ФОТО)

Вчора ввечері, близько 17.40, на лінію «102» надійшло повідомлення від медиків про те, що у машині «швидкої допомоги» помер мешканець села Горонда, якого побили невідомі особи.

На місце, де трапилась бійка, виїхала поліція Мукачівщини. Як з’ясували працівники Управління карного розшуку ГУНП в Закарпатській області спільно з мукачівськими колегами, напередодні між хлопцями сіл Жнятино та Горонда трапився конфлікт. Вчора, 10 січня, четверо юнаків віком від 19 до 27 років вирішили продовжити з’ясування стосунків.

В ході розслідування поліцейські встановили, що під час бійки 22-річний мешканець села Жнятино наніс смертельний удар дерев`яною битою по голові 19-річному хлопцю із сусіднього села. Його односельця із травмами також було госпіталізовано до травматологічного відділення Мукачівської лікарні.

Поліція затримала усіх чотирьох учасників бійки. 22-річного, який смертельно травмував мешканця Мукачівщини, затримано в порядку статті 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання Мукачівського відділу поліції. За фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

11 січня 2018р.

Теги: біта, голова, вбивство, Горонда

НОВИНИ: Кримінал

11:56
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
» Всі новини