В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Інклюзивно-ресурсний центр, де комплексно допомагатимуть діткам з особливими потребами від 2 до 18 років, незабаром запрацює в Ужгороді.

В Ужгороді незабаром запрацює інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Наразі роботи наближаються до завершення, залишилося у деякі кабінети розставити меблі, докупити інвентар. А так, у принципі, центр готовий приймати вихованців.

В інклюзивно-ресурсному центрі працюватимуть кабінети лікувальної фізкультури, логопеда, олігофренопедагога, психолога, сурдопедагогів. Є також і кабінет соціально-побутового орієнтування, де діти зможуть вчитися розігрівати їжу у мікрохвильовці, готувати чай, тобто звичайним побутовим навичкам.

На сьогодні в Ужгороді 383 дітей з особливими потребами, намагатимуться охопити підтримкою всіх. Працюватиме центр із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Планується також по суботах проводити тренінги з батьками, адже найближчі люди діток з особливими потребами також потребують психологічної допомоги.

За штатним розписом у центрі повинні працювати 12 фахівців, наразі кількох не вистачає, оголошено конкурс на вакантні посади.

Нагадаємо, комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Ужгородської міської ради створили відповідно до Постави Кабміну, а також вимог нового закону України про освіту. Підтримали проект рішення депутати міської ради на сесії, також затвердили статут Центру, визначили, що уповноваженим органом управління буде управління освіти Ужгородської міської ради.

Центр створений для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

10 січня 2018р.

Теги: центр

НОВИНИ: Соціо

16:56
У Чинадійові на Мукачівщині попрощалися із військовим Ярославом Рущанином, якого понад два роки вважали зниклим безвісти Фото новина
16:20
Спортсмен підкорив шість найвищих вершин Карпат за один день Фото новина
14:53
У Мукачеві патрульні затримали дебошира з кастетом і висувним ножем Фото новина
09:37
/ 1
У Солочині на Мукачівщині проведуть в останню путь захисника Володимира Уліганця, який понад два роки був зниклим безвісти Фото новина
09:04
На Хустщині під час земляних робіт чоловік знайшов артилерійський снаряд часів Другої світової війни Фото новина
13:44
У Мукачеві патрульні виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
10:05
На Ужгородщині чоловіка оштрафують за випалювання сухої стерні біля житлових будинків Фото новина
09:20
Ще одного водія оштрафували за забруднення території поблизу Синевиру Фото новина
21:37
/ 1
На Харківщині поліг Віктор Маріонда з Рахова Фото новина
17:59
В Іршаві під час руху загорілася вантажівка Фото новина
16:59
На війні загинув Герой із Рахова Андрій Петрищенко Фото новина
14:21
В Ужгороді безкоштовно вакцинуватимуть котів і собак проти сказу
13:05
/ 1
В Ужгороді 30 липня попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Андрієм Куном Фото новина
11:42
Рятувальники, поліція та прикордонники другий день шукають зниклого на Ужгородщині чоловіка Фото новина
11:16
На Закарпатті затримали чоловіка, який влаштував серію фейкових повідомлень про мінування Фото новина
18:39
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
16:19
В Ужгороді нетвереза водійка без прав влаштувала ДТП Фото новина
15:21
/ 1
У селі Осій на Хустщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Матіком, який більше трьох років був зниклим безвісти Фото новина
14:14
Рятувальники показали фото ліквідації наслідків негоди на Закарпатті Фото новина
11:55
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з рф захисником Володимиром Рогачем Фото новина
21:18
В Іршавській громаді попрощалися з захисником Олександром Вінніченком зі Смологовиці Фото новина
17:57
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
/ 1
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
/ 1
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
» Всі новини