Загибель вояка із Закарпаття на Сході – небойова втрата – штаб АТО

Загибель військового із Закарпаття Василя Гриня 7 січня у зоні антитерористичної операції є небойовою втратою.

Загибель вояка із Закарпаття на Сході – небойова втрата – штаб АТО

Про це Громадському радіо повідомив спікер штабу АТО Василь Лабай.

«Це небойова втрата. Цією справою займаються відповідні правоохоронні органи. Триває розслідування. Більше інформації оприлюднити не можу», — зазначив Лабай.

Раніше лідер націоналістичного руху «Карпатська Січ» Тарас Деяк повідомив, що 7 січня в зоні АТО від кульового поранення загинув військовослужбовець з села Батрадь на Берегівщині Василь Гринь. Першого січня йому виповнився 21 рік.

У коментарях до посту Деяка у Facebook офіцерка ЗСУ Наталя Мещерякова написала, що Гринь учинив самогубство.

Лабай також розповів, що під час виконання бойового завдання минулої доби на луганському напрямку зазнав поранення один військовий ЗСУ. Найімовірніше, він підірвався на розтяжці. Військового доставили до військово-медичної установи, де досі надають допомогу.

«Зараз уздовж усієї лінії розмежування спостерігається тиша. Станом на цей час (12:10) не зафіксовано жодного обстрілу позицій сил АТО. Водночас ми не виключаємо провокацій і до них готуємося», — зазначив речник прес-центру АТО.

08 січня 2018р.

Теги: вояк, загибель, штаб

Коментарі

Невід 11.01.2018 / 12:21:20
Дуже жалко молодого хлопця співчуття родині нашого героя.

Рояк 09.01.2018 / 12:00:53
Нажаль бувае і таке . Але навіщо Деяки пишуть,що його вбили бойовики . Йому потрібна брехня ? Знов це схоже на провокацію .

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини