Упродовж 2017-го року на Закарпатті оштрафували 1371 п'яного водія на понад 7 млн грн (ФОТО)

На нетверезих водіїв транспортних засобів, яких виявили торік працівники груп реагування патрульної поліції ГУНП Закарпаття, судами накладено штрафів на загальну суму понад сім мільйонів гривень.

Упродовж 2017-го року на Закарпатті оштрафували 1371 п'яного водія на понад 7 млн грн (ФОТО)

Упродовж минулого 2017 року працівники груп реагування патрульної поліції відділів і відділень ГУНП в Закарпатській області задокументували 1371 водія, всі вони керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. 66 із них попалися за дане правопорушення повторно. Найбільше таких фактів поліція задокументувала в Мукачівському (13) та Іршавському (10) районах.

Лідирували торік за кількістю виявлених поліцією п’яних водіїв Хустщина (181), Іршавщина (147) та Мукачівщина (143).

На правопорушників працівники поліції склали відповідні адміністративні протоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами особами, що перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Суди розглянули торік 846 таких адміністративних справ. Загалом на нетверезих водіїв торік було накладено штрафних санкцій на загальну суму 7 мільйонів 119 тисяч 600 гривень із позбавлення права керування транспортним засобом строком на 1 рік. З них 5 мільйонів 187 тисяч 400 гривень правопорушники сплатили в добровільному порядку, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Нагадаємо, що за керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, а також за відмову від проходження освідування на стан сп’яніння, ст.130 КУпАП передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10200 гривень) із позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік.

Повторне протягом року вчинення даного правопорушення передбачає  штраф у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20400 гривень) із позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки та з  оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Якщо водій двічі протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, то його очікує штраф у розмірі 2400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (40800 гривень) із позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років із оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Вживання водієм алкоголю чи наркотиків після ДТП або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану сп'яніння, тягне за собою накладення штрафу у розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20400 гривень), або адміністративний арешт на строк 15 діб, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.

04 січня 2018р.

Теги: водії, штрафи

Коментарі

правда 04.01.2018 / 21:57:45
Є велика різниця між 0,25 пром. і 2-2,5 пром. Дійсно, останні, то злочинці, а у нас усіх прирівняли під одну шкалу та уже чотири роки !!! нова поліція не може ніяк зареєструвати пристрій тіпа старого ВІЗИРУ для фіксації основних порушень ПДР, що призводять до тяжких ДТП - перевищення швидкості і обгін на суцільній полосі. Ось в цьому є аморальність і злочинність теперішніх правоохоронців, бо саме це призводить до ТИСЯЧ смертей і каліцтв щороку !!! Не говорячи уже про теперішній жахливий стан автошляхів (якщо їх так можна назвати).

Аморович 04.01.2018 / 18:59:20
Раньше гаішники були з великої букви, п'яного суддю і додому везли, а сі селфіки і протоколи скласти не можуть законно. Мусить суд іменем України незаконні протоколи закривати.

Микола 04.01.2018 / 18:52:44
та щось арифметика не йде, штраф 10200 грн., а протоколів 1371... Де різниця? Амаровичі і Ростмістренки "порішали"?

Шляхта 04.01.2018 / 17:36:14
Треба на місці штрафувати, а не по судах роками безтолку ходити. Коли 100$ при собі п'яний не має, брати права у залог. Сих полісменів щи учити і учити.

Читач 04.01.2018 / 17:29:59
П"яного водія треба карати лише один раз і НАЗАВЖДИ! Зловили за кермом водія п"яним - штраф та вилучення водійського посвідчення ДОВІЧНО! Якщо зловили такого водія повторно вже без водійського посвідчення - в"язниця на 5 років.

Бойчук 04.01.2018 / 17:29:24
Нігда сі поліцайти богаті не будут, бо судді усі протоколи закрили, а гроші собі взяли. Нащо суддям давати заробити. Буг побив сякі реформи.

констатація 04.01.2018 / 16:37:52
Раніше ці мільйони йшли в кишеню мусорам

НОВИНИ: Кримінал

17:28
/ 2
У справі про побиття ветерана на Закарпатті нові підозрювані Фото новина
11:22
На Тячівщині двом чоловікам повідомили про підозру за побиття ветерана Фото новина
17:25
/ 1
На Закарпатті ув’язнений кримінальний авторитет організував переправлення чоловіків за кордон Фото новина
16:25
Наркоторговця з Іршави засудили до 7 років і 6 місяців ув’язнення
13:59
/ 2
На Закарпатті судитимуть матір через смерть 5-місячного сина Фото новина
11:50
/ 5
Директор хлібопекарні на Закарпатті ухилився від податків на 4,1 млн грн
10:55
/ 2
На Закарпатті відкрили кримінальне провадження за фактом жорстокого побиття ветерана війни Фото новина
10:43
На Закарпатті матір підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
09:41
/ 4
На Закарпатті військовослужбовця затримали за спробу дати хабар Фото новина
11:11
/ 1
На Закарпатті забудовниця відшкодувала понад 6,7 млн грн несплачених податків
10:16
/ 1
Справа про насильство над 14-річною дівчинкою із Верхніх Воріт знову в суді
15:44
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
10:38
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіка, який у стані сп’яніння вбив свого знайомого Фото новина
15:49
/ 6
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 9
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 1
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 8
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
» Всі новини