У Заріччі на Іршавщині відкрили меморіальну дошку добровольцю "Айдару" Юрію Королю (ФОТО)

Іршавщина вшанувала свого полеглого в російсько-української війні на Сході України Героя - добровольця батальйону "Айдар" Юрія Короля відкриттям меморіальної дошки його пам'яті на фасаді рідної школи в селі Заріччя.

У Заріччі на Іршавщині відкрили меморіальну дошку добровольцю "Айдару" Юрію Королю (ФОТО)

Сьогодні бійцю "Айдару", полеглому у російсько-українській війна, йому б виповнитись 39 років. Однак уже третій рік він несе почесну варту в Небесному війську. 

Тоді як нині на честь героїчно полеглого на захисті країни від чужинця земляка на Іршавщині відкрили меморіальну дошку пам'яті Юрія Короля, повідомляє громадський активіст Віталій Грегор.

Юрій Король на псевдо «Король» із групи «Термінатора» (полеглого також в тому же бою), загинув у бою на Луганщині 5 вересня 2014 р., за декілька годин до початку так званого "перемир'я " (перших Мінських угод). В результаті підступної засідки, влаштованої російськими бойовиками, на шляху Металіст-Щастя, на перехресті повороту на Цвітні Піски, тоді загинуло дві групи «Айдару» ("Грізлі" та "Термінатора") та бійці 80 аеромобільної бригади, що приїхали на підмогу.

Юрій Король був похований 1 жовтня 2014 р. в Старобільську як невідомий герой, а 12 лютого 2015 р., після ідентифікації за експертизою ДНК,  перепохований на місцевому кладовищі в рідному селі Заріччі. 

21 грудня 2017р.

Теги: дошка, Айдар, Юрій Король

Коментарі

Віталій 21.12.2017 / 23:18:13
Вічна пам'ять Герою!

НОВИНИ: Соціо

09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 4
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
» Всі новини