Двох палестинців, які намагалися нелегально перетнути кордон із Румунією, затримали на Закарпатті

Двох нелегальних мігрантів, які мали намір незаконно перетнути кордон з Румунією, затримали учора прикордонники відділу «Дюла» Мукачівського загону.

Двох палестинців, які намагалися нелегально перетнути кордон із Румунією, затримали на Закарпатті

Отримавши від місцевого жителя інформацію про появу у прикордонні двох невідомих осіб неслов’янської зовнішності, прикордонники негайно організували пошукові заходи. Як результат, вже невдовзі на автошляху «Клинове-Дюла», військовослужбовці затримали двох чоловіків без документів. Затримані повідомили, що є громадянами Палестини та мали намір незаконно потрапити до Румунії. 

Для складання протоколів про адмінправопорушення та проведення фільтраційних заходів іноземців було доставлено до відділу прикордонної служби «Дюла». Наразі проводяться заходи по встановленню кола осіб, причетних до організації незаконної подорожі нелегалів.

Подальшу долю мандрівників та оцінку їх діям визначатиме суд.

18 грудня 2017р.

Теги: палестинці, кордон

Коментарі

2012 18.12.2017 / 13:37:52
Для Копчі. Україна визнала ПНА і має дипломатичні відносини з цим "чудом "з 2001 року. Так що паспорти ПНА для прикордонників не новина.

Копча 18.12.2017 / 12:16:42
Палестинці це хто??? Невже є громадянство частково визнаної, але все ж віртуальної держави? Давайте вже визнаємо тоді окремими народами лугандонців чи домбасян ))) їх також визнала Абхазія і їбанутий Петро Гецко. Наступне питання за яким паспортом вони в'їхали до України? Де тоді були очі прикордонників?

читач 18.12.2017 / 11:15:12
мунією

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини