Перший закарпатський фестиваль пряників стартував в Ужгороді у "Совиному гнізді".
Упродовж трьох днів - триватме фестиваль до 17 грудня включно - тут відбудеться чимало заходів та акцій. Утім, головною родзинкою фесту є, звісно ж, пряники на будь-який смак та найрізноманітніші пряникові конструкції.
Фест має і благодійну складову: майстри, що беруть участь у заході, 10% від своїх продажів віддають на лікування Наталії Пехньо. Крім того, у неділю відбудеться аукціон на якому можна придбати пряниковий будиночок і долучитись до благодійного збору.
На святі діятиме також майстерня альтернативних ялинок. Для переможців у конкурсах організатори підготували ведмедика Ферка - зроблену спеціально до фестивалю симпатичну іграшку з фетру. Знову ж таки, Ферка, а з ним і його напрника Шоні - відвідувачі можуть зустріти безпосередньо на території фестивалю і зробити з ними фото на згадку.
Розпочинає свою роботу фестиваль об 11.00 і щодня упродовж 15-16-17 грудня працюватиме до 20.00.
Фото зі сторінки фестивалю та зі сторінки Алли Хаятової у соцмережі Фейсбук