На Тячівщині нетверезий водій ВАЗу зачепив інше авто й утік з місця пригоди

За минулу добу випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння працівники поліції задокументували в Тячівському, Берегівському, Великоберезнянському районах.

На Тячівщині нетверезий водій ВАЗу зачепив інше авто й утік з місця пригоди

Учора ввечері на автодорозі в селі Бедевля Тячівського району сталася незначна ДТП: автомобіль «ВАЗ-2101» виїхав на зустрічну й зачепив дзеркалом інше авто. Після чого водій-винуватець автопригоди втік з місця події.  

За годину його розшукали працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу. За кермом «Жигулів» перебував місцевий житель з ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідчення водій відмовився, тож у присутності двох свідків працівники поліції склали на нього адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння й вилучили водійське посвідчення. Від керування нетверезого водія відсторонили.

У Малому Березному ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль «Daewoo Lаnоs», який виконував незрозумілі маневри під час руху, а водій не був пристебнутий паском безпеки. За кермом перебував житель Великого Березного, який не мав документів на право керування й керував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер засвідчив у нього 0,56 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи і відсторонили його від керування.  

Двох нетверезих водіїв працівники групи реагування патрульної поліції затримали в місті Берегово. Ввечері попався водій автомобіля «Аudі» іноземної реєстрації, який виконував маневр повороту без увімкненого поворотника. Автомобіль зупинили. За кермом перебував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідчення в лікарні в нього виявили 2,6 проміле алкоголю.

Другий нетверезий водій був зупинений вночі. На автомобілі марки «ЗАЗ Таврія» не освічувався задній номерний знак, що й стало підставою для його зупинки. За кермом перебував місцевий житель, який взагалі не має водійського посвідчення і перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. В лікарні у нього виявили 2,8 проміле алкоголю.

Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області. 

14 грудня 2017р.

Теги: авто

НОВИНИ: Кримінал

15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
» Всі новини