У закарпатському Рахові перший потяг з Харкова зустрічали гуцули з трембітами (ФОТО, ВІДЕО)

Ще в серпня 2014 року до "столиці" закарпатської Гуцульщини почав курсувати поїзд з Києва, і от тепер, через три роки, до популярних місць відпочинку у Карпатах запустили ще один потяг - зі сполученням Харків-Рахів.

У закарпатському Рахові перший потяг з Харкова зустрічали гуцули з трембітами (ФОТО, ВІДЕО)

11 грудня 2017 року анонсований перший рейс поїзда з сходу України урочисто зустріли рахівчани. Перших пасажирів на платформі вітали представники місцевої влади, залізничники та громадськість.

Маршурт поїзда №015/016 Харків-Рахів проходить через станції Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта, Ясиня. Періодичність курсування: із Харкова - по парних, із Рахова - по непарних числах.

А починаючи з 15 січня 2018 року по непарних числах з Одеси відправлятиметься поїзд Одеса-Рахів. У зворотній бік потяг буде прямувати по парних.

 

14 грудня 2017р.

Теги: Харків, поїзд

Коментарі

Вуву 2017-12-15 / 16:47:42
Наскільки ми всі можемо здогадуватись ... Що "чітатьєль" ... Можливо що і до тепер працює у закарпатському відділку львівськойі заліниці ...
То чому тобі не зробити звернення до керівництво заліниці з пропозицією ... Щодо сполучення Рахова і вел.Бичкова ?
Якщо потрібна підтримка дай знати .

Читатель 2017-12-15 / 11:53:31
Два состава, с вагонами КВСЗ (новыми, 2000х годов выпуска). Сперва, данный поезд едет по маршруту Ужгород-Харьков, а из Харькова выезжает по маршруту уже Харьков-Рахов! Далее, из Харькова он едет в Ужгород, и всё повторяется.

Вспоминается одна интересная и печальная история. Когда, давно уже, отправляли поезд Киев-Рахов (который и сейчас ездит) в первый рейс, его спешно составили из новых вагонов, а после первого рейса, об этом сразу же забыли, и заменили вагоны на старые. О, страна!

Вуву 2017-12-15 / 05:25:27
Частина 2.
В разі реалізаційі жд. кругового сполучення ... Відразу можна запускати маршрут ... ужгород-рахів-чернівці ... Що в свою чергу далоб колосальний імпульс для всієйі туристичнойі індустрій ... Всього карпатського регіону.
А потреба в товарних перевезеннях дала б знчні фінасові заощадження ... Бо тоді не треба було б гнати вагони з товаром в кругову ... (Для прикладу з хуста чи солотвина ) ... Через стрий.

Вуву 2017-12-15 / 05:15:14
Я вже не перший раз "кричу" ..
І далі буду ... Що від ділового до села луг треба сполучити буквально кілька кілометрів жд. Колійі і ми НАРЕШТІ зможемо отримати круго сполучення всіє області .
Ps. Від ... вел.бичкова до с. Луг колія вже давно прокладена .
Передайте це клипушу ... І він це зреалізує ... Без всякого сумніву.

Володимир 2017-12-14 / 22:22:39
цікаво б було дізнатися чий це проект, кому маємо завдячувати за такий вдалий, правильний і давно назрівший хід: напочатку Київ-Рахів, тепер Харків, далі Одеса, а далі... Можливо один із наступних кроків - це Харків чи Київ-Сигіт Марамороський (Румунія), а там і Бухарест.... Благо гілка Рахів-Ділове в ідеальному(!!!) стані...
В добру путь!!!

Наталка Майстренко 2017-12-14 / 21:02:56
До baby
В продовження Вашої думки - якщо один депутат зміг то поладити і організувати, то скільки корисного могли б для України зробити інші 449! Та й для Закарпаття інші 7, здорові би були