На Закарпатті власники елітних авто сплатили понад 2,6 млн грн

Протягом січня-листопада 2017 року власники дорогих автомобілів – юридичні та фізичні особи сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття 2 млн 669 тис. грн транспортного податку.

На Закарпатті власники елітних авто сплатили понад 2,6 млн грн

Понад 1,6 млн грн транспортного податку перерахували фізичні особи. Відтак внесок юридичних осіб, у власності яких є VIP-авто, дорівнює понад 1 млн гривень.

До трійці найпопулярніших марок автомобілів, за які мешканці Закарпаття сплатили податок, належать: LAND ROVER, AUDI та LEXUS.

За даними Головного управління ДФС у Закарпатській області у регіоні налічується 104 фізичні особи – власники елітних автомобілів, котрі зобов’язані сплачувати транспортний податок. А загалом під оподаткування потрапляє 127 легкових автомобілів громадян, переважна більшість з яких перебуває у власності мешканців області (123 автівки), повідомили Закарпаття онлайн у ГУ ДФС у Закарпатській області.

Нагадуємо, що об’єктом оподаткування транспортним податком є транспортні засоби, з року випуску яких минуло не більше 5 років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2017 році – 1 млн 200 тис. грн). Ставка транспортного податку становить 25 тис. грн на рік.

 
12 грудня 2017р.

Теги: авто, власники, податок

НОВИНИ: Соціо

18:27
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
/ 1
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
/ 1
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 2
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
» Всі новини