У поліції підтверджують наявність відмови викраденого ужгородця від претензій до викрадачів (ДОКУМЕНТ)

Речниця ГУНП України в Закарпатській області Тетяна Щоголєва в коментарі інтернет-виданню "Закарпаття онлайн" не підтвердила автентичість фото заяви ужгородця, що фігурує як об'єкт викрадення в резонансній справі, в ході якої вчора, 10 грудня, після переслідування, патрульною поліцією було затримано трьох мешканців Мукачева і одного - з обласного центру Закарпаття, однак підтвердила сам факт існування такої заяви.

У поліції підтверджують наявність відмови викраденого ужгородця від претензій до викрадачів (ДОКУМЕНТ)

Як зазначила Т.Щоголєва, кримінальне правопорушення, передбачене ст.189 Кримінального кодексу України  (Вимагання) не відноситься до злочинів приватного обвинувачення, а тому заява про відсутність претензій не зупиняє досудове розслідування.

При цьому, з її слів, орган досудового розслідування здійснить усі необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення причин та підстав поданої заяви щодо відмови потерпілого від своїх показань.

Як повідомила Закарпаття онлайн Т.Щоголєва, усім 4 фігурантам вже повідомлено про підозри за ст. 189 та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, чотирьох підозрюваних було затримано в порядку ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Поліція направила клопотання до суду про обрання міри запобіжного заходу.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 ККУ, тобто незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчинене з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або таке, що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї. Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Крім цього, як повідомлялося, в діях підозрюваних вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 ККУ, тобто вимагання, вчинене групою осіб. Вилучену в підозрюваних зброю направлено на експертизу, слідічі визначаються з правовою кваліфікацією незаконного поводження зі зброєю.

Сьогодні мукачівець Сергій Носалюк оприлюднив фото заяви викраденого ужгородця, у якій йдеться про те, що жодних претензій, моральних чи матеріальних, до підозрюваних у викраденні він немає, перебував у стані афекту, а тому не надав належну оцінку діям чоловіків.

Як інформувало Закарпаття онлайн, незабаром після затримання підозрюваних у викраденні ужгородця після затримання звільнили від кайданок.

У цій справі автомобіль Mercedes-Benz G-класу АО 3300 ВТ, на якому пересувалися зловмисники і на якому здійснили резонансне викрадення. За інформацією Закарпаття онлайн, авто зареєстроване в Мукачеві та може свідчити про високопоставленого "покровителя" викрадачів.

11 грудня 2017р.

Теги: викрадення, заява

Коментарі

Свiй 12.12.2017 / 07:07:23
Очереде обiсрання наших ментiв! А чи був ли хлопчик? Один барига довжен грошi, пришли заним тому що Понти нич не можуть!

Gobi 12.12.2017 / 06:47:14
Це бандюки не Блюка а " Білого" !!! Є такий в Мукачеві " Смотрящий" від Ворів в Законі по бандитській зековській лініі над Закарпаттям!!! І Кубик мерс це його машина і про це знають всі в Мукачеві!!! Він є Зятьом Васьки Швардака " Шкварі" мошенніка і пройдисвіта!!! Але про те що це авто " Вора в Законі" Білого наші доблесні СелфіКопики гстидливо обкакавшись чомусь мовчать і брешуть!!!!

Читач 12.12.2017 / 04:39:18
Этих ублюдков изначально надо было положить лицом вниз на дороге - это первое! Второе - потерпевшему учитывая связи главаря с председателем ОДА МОСКАЛЕМ нужно было предоставить охрану! Просматриваются тенденции малому Ледиде сожгли авто- он вносит сам заставу для подозреваемого! Тут состояние аффекта! Вывод - Москаль он же власть и бандиты единое целое!

Прокурор 11.12.2017 / 20:33:57
Дуже не бідними людьми виявилися ці вимагачі. Як кажуть на нєт і суда нєт.

правник 11.12.2017 / 20:13:27
Зі стилістики та речових оборотів заяви очевидно, що її йому надиктовували. Оскільки пересічний громадянин, що не є правником за фахом, не може володіти спеціальними термінами та оборотами, не притаманими йому в повсякденній мові. До речі, спеціальна криміналістична експертиза встановлює такі факти. Отже, мамо шанс мати ще один епізод та кваліфікацію. Особи вже можуть бути інші...посадові

НОВИНИ: Кримінал

00:34
У Мукачеві виявили водійку Kia, яка напередодні скоїла ДТП в Ужгороді і втекла Фото новина
21:33
На Закарпатті прикордонник за хабарі сприяв незаконному переправленню "ухилянтів" за кордон Фото новина
16:42
/ 1
Двох закарпатців засудили по 9 років в'язниці з конфіскацією за підпали в Ясіні на замовлення рф
11:21
/ 4
В Ужгороді таксист після конфлікту з пасажирами пошкодив вікна в їх будинку Фото новина
22:18
/ 6
Мешканка Великого Березного уникла покарання за пересилання порнографії у Viber своїм знайомим
17:21
В Ужгороді засудженим до громадських робіт дозволили плести маскувальні сітки
16:55
/ 4
Закарпатець намагався без декларування завезти зі Словаччини 140-кілограмовий бронзовий дзвін російського виробництва Фото новина
15:39
У закарпатця в "Дякові" вилучили 139 "непояснених" феєрверків, які він намагався вивезти до Румунії Фото новинаВідео новина
18:10
На Закарпатті викрили ще двох інтернет-поширювачів кремлівської пропаганди Фото новина
16:07
/ 2
20-річний ужгородець обікрав магазин техніки на понад 500 тис. грн Фото новинаВідео новина
15:19
/ 6
Розкриття справи про діяльність шахрайського кол-центру в Ужгороді стало результатом піврічного розслідування правоохоронних структур Чехії та України Фото новинаВідео новина
23:46
/ 1
Справу двох мешканців Рахівщини, які в Ясіні спалили поліцейське авто, передали до суду Фото новина
16:24
/ 1
На Закарпатті священника та диякона УПЦ (МП), затриманих на переправленні "ухилянтів", взяли під варту Фото новина
15:54
50-річному жителю Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність
15:13
/ 1
Двоє членів резонансного "міжрайонного" ОЗУ за участі посадовців ТЦК, ВЛК та лікарень, що налагодили схему з "білими квитками" для "ухилянтів", відбулися умовним покаранням
13:44
/ 1
Двом чоловікам з Чорноголової на Ужгородщині присудили по 8 років тюрми за жорстоке пограбування 79-річної жінки в Костилівці на Рахівщині
16:49
/ 2
В Ужгороді водія "Мерседеса", який пошкодив чуже авто і втік, знайшли і оштрафували Фото новина
15:59
/ 1
У конструктивних порожнинах вантажного потяга, що їхав з Кривого Рогу до Кошиць, виявили контрабандні сигарети Фото новина
11:02
На Тячівщині затримали розшукуваного Інтерполом шахрая з Румунії
10:57
У Мукачеві затримали рецидивіста, який зірвав з шиї жінки золотий ланцюжок Фото новина
17:16
/ 15
У Міжгір'ї місцевий священнослужитель УПЦ (МП) і житель Тернова "парадували" в радянських одностроях і з георгіївськими стрічками Фото новина
16:01
В Ужгороді "колекціонер" з Сум приторговував символікою рф, окупантів і сепаратистів Фото новина
14:27
Мукачівця, який у будинку матері під час пиятики вбив свого знайомого, засудили до 7 років тюрми Фото новина
04:02
/ 5
Розкішні маєтки, "пікантний" шантаж і космічні хабарі: небойові будні закарпатських прикордонників та СБУшників Відео новина
21:20
/ 11
На Закарпатті екссвященника і чинного диякона УПЦ МП затримали на переправленні "ухилянтів" за $10 000
» Всі новини