За рік роботи відділом держархбудконтролю в Ужгороді складено 133 постанови на понад 1, 6 млн грн

Із часу створення – 9 вересня 2016 року – відділу державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради (ДАБК) його працівники розглянули 817 звернень громадян, юридичних осіб та правоохоронних органів.

За рік роботи відділом держархбудконтролю в Ужгороді складено 133 постанови на понад 1, 6 млн грн

Внесено до Єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмов у видачі, скасування та анулювання зазначених документів –1023 документи, проведено 322 планові та позапланові перевірки.

Під час перевірок спеціалісти відділу ДАБК виявили чимало порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих будівельних робіт, видали ряд приписів про їх усунення та притягнули до адміністративної відповідальності винних.

Зокрема, одне з порушень – недотримання державних будівельних норм при зведенні багатоквартирних житлових будинків у мікрорайоні “Боздош”: деякі забудовники на збірні залізобетонні сходові марші та площадки використали конструкції без відповідних закладних деталей, які мали з’єднуватися електрозварюванням і складати єдину цілісну конструкцію. Фактично забудовники та виконроби порушили норми будівництва у сейсмічних районах України — шляхи евакуації не були з’єднані і при сейсмічних коливаннях були б зруйновані у першу чергу. Працівники відділу ДАБК зробили приписи щодо розроблення вузлів кріплення залізобетонних конструкцій і забудовники їх виконали.

За результатами планових перевірок складено 133 постанови про адміністративні правопорушення загалом на більш ніж 1, 6 мільйонів гривень. Видано 12 рахунків на оплату сертифікату на загальну суму 69,7 тис. грн. Надходження до міського бюджету Ужгорода з часу створення підрозділу на 1 грудня цього року склали майже 1, 6 млн. грн.

Відділом ДАБК також розроблено Порядок встановлення плати для тимчасово розміщених будівельних майданчиків в Ужгороді, що також поповнює міський бюджет. За це вже надійшло понад 100 тисяч гривень.

08 грудня 2017р.

Теги: постанови, держархбудконтроль

Коментарі

Містянка 09.12.2017 / 20:36:28
Цей відділ - це злочинне угрупування. Вони не захищають наше місто, не захищають права ужгородців! Скарг на їхню роботу стільки, що мерія вирішила створити аж ціле управління замість відділу, ввівши у склад цього новоствореного управління і відділ по розгляду скарг громадян. Шановні, скарги на посадовців мають розглядати посадовці вищого рівня, а не "кришувати" своїх. Тепер містяни повинні звертатися до суду самі, доводячи своє право на захист у суді, хоче це робота працівників відділу ДАБК Ужгородської міської ради. Гнати їх треба у шию із Ужгородської міської ради цілим відділом разом з його начальницею! Мільйонами звітуються! Краще прозвітуйтеся скільки ви на цьому "наварили"?! Нікому не бажаю звернутися по захист до працівників цього злочинного відділу! Непрофесіонали, хабарники, начальниця навіть освіти відповідної не має!

Іван 08.12.2017 / 16:06:46
Да ДАБК це серйозна фірма де начальник хабарник та працівники не знають свої обов`язки .

НОВИНИ: Соціо

18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини