Очільницею Департаменту культури Закарпатської ОДА стала керівник освіти Ужгорода Оксана Бабунич

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації виграла чинна очільниця управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич.

Очільницею Департаменту культури Закарпатської ОДА стала керівник освіти Ужгорода Оксана Бабунич

Про це повідомляють джерела Закарпатття онлайн в Закарпатській ОДА.

На конкурс, що відбувся 4 грудня 2017 року відповідно до розпорядження голови ОДА від 13.11.2017 р. № 163, було подано всього дві кандидатури. Оксана Бабунич з загальною сумою 12,50 балів обійшла іншого кандидата, який вже очолював цей підрозділ обласної влади після Помаранчевої революції, Євгена Ясінського (12,17 балів).

Важко сказати, що саме спонукало О.Бабунич змінити одну з ключових посад в системі влади обласного центру на посаду керівника культури в структурі ОДА. Ймовірно, не останнім аргументом є матеріальний чинник – посадовий оклад директора Департаменту культури Закарпатської ОДА становить 7100 гривень плюс надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, а за наявності достатнього фонду оплати праці – також стимулюючі виплати згідно з чинним законодавством, що в сумі може перевищити власне оклад.

На офіційному сайті Ужгородської міськради О.Бабунич досі вказана як керівник міської освіти.

Управління освіти Ужгородської міськради О.Бабунич очолювала з січня 2013 року.

Того ж таки 4 грудня відбувся по суті формальний конкурс на заміщення директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. Його переможцем з сумою 13 балів став єдиний кандидат – Михайло Петрішка, який раніше працював на посаді заступника директора Департаменту фінансів Закарпатської ОДА.

На офіційному сайті Закарпатської ОДА обидві посади наразі все ще вказані як вакантні.

Михайло Петрішка
 
08 грудня 2017р.

Теги: культура, Бабунич, Петрішка

Коментарі

культура 2018-02-12 / 15:52:43
Освіта-це сильно,але культура-це трошки інше.Світова культура,Культура від античності до сучасності. Естетика,етика,кіно,театр,мистецтво,співи,танці,релігія,архітектура і т.д. Усе це-окремо науки.Ви маєте бути компетентною від античності до сучасності,якщо ні то треба Вищу освіту:Харкова,Львова,Рівного!

**** 2018-02-12 / 12:47:01
Якщо,пані назве УДК від 0 до 9,то нехай буде начальником,бо УДК - класифікація нашого життя на папері і електроні.А якщо ні,то обов’язково,треба інститут культури.Це дуже важливо!

яяя 2017-12-11 / 12:17:05
Культуру мав би очолити спеціаліст: по-перше - з дипломом Міністерства культури, по-друге -аби розумів галузь, бо хто не працював у аматорському мистецтві,той нічого доброго при своєму керівництві не зробить для культури, по-третє - бути справжнім захисником працівників культури, а не бути угодним керівництву якби знищити все.

Сігал 2017-12-10 / 21:50:24
Особисто пересікався з Бабунич О.Ю. Шкода,що Оскану Юріївну, як кажуть"пішли". Це людина з великої букви. З власного досвіду: це справжній професіонал,який любить свою справу.Чудовий керівник.Завжди відповідально ставилася до обов'язків.І як людина,якщо можна було- завжди відгукувалася і допомогла.З вдячністю згадую її.Ніколи не брала хабарів і навіть не натякала! І від інших людей не чув,щоб скаржилися на її порядність. Дякую Вам. А про причини, що пішла здогадуюся:незабаром вибори. Треба буде забезпечувати роботу з електоратом в потрібному руслі. Хто не стане- у світлі реформ в освіті- на вулицю.Такщо, удачі вам у майбутньому, директори шкіл і вчителі.

Аня 2017-12-09 / 23:06:20
Якщо в культурі залишиться Ільдіка і Фролова то культура буде займати перше місце по хабарництві. Потрібно міняти докорінно керівний апарат в культурі.новій керівництва потрібно пілоти всі звернення громадян і зрозуміє, що відбувається в культурі.

Нік 2017-12-09 / 22:10:46
Ще більшої корупціонерки не можна було знайти? Стільки достойних кандидатур є і замічу, не з дипломом Поплавського, але у сфері культури. Шкода...

ужгородець 2017-12-08 / 23:05:09

до "Ужгородцеві 2017-12-08 / 20:25:04"

Вибачте, "без грошей" - я мав на увазі бюджет управління культури, а не зар.платню.
Ну, а 7000 грн. с «плюсом», можливо, і непогані гроші для робочих поїздок по Ужгороду, але не по всій області точно.

Ужгородцеві 2017-12-08 / 20:25:04
Дивний ви, одначе. В статті чітко написано, що 7000 зарплатня і щонайменше стільки ж "надбавки". Й це лиш те, що офіційно можна підрахувати.
А Ви кажете: "без грошей"... Усім би так.

Нiк 2017-12-08 / 16:40:16
Яка освiта в мiстi рака буде i культура!П.......ць

Петро 2017-12-08 / 15:56:13
Нормальна людина втекла від бездарного Андрієва

ужгородець 2017-12-08 / 14:56:15

О.Бабунич пройшла ВІДКРИТИЙ конкурс. Які до неї можуть бути питання?
Може великий конкурс був на цю посаду? – Ні. Тому що це посада не в ДФС чи новій поліції.

Чому ніхто не оскаржив цей конкурс? – Тому що ця посада «весільного генерала» без грошей, але постійно «в ефірі», мало кого цікавить.
На мою приватну думку, по реальній «вазі» та впливу саме в Ужгороді нова посада О.Бабунич явно програє.

Скоріше всього, це був змушений крок , бо на її посаду у мера давно є інша кандидатура.

Тому, як на мене, треба просто привітати О.Бабунич , як виважену жінку та професіонала, яка змогла з 2013 року хоч десь залишитись на керівній посаді.

Челядник 2017-12-08 / 14:39:39
В освіті корупцію "поборола" очололила типирь у культурі настав час. Бридко вме це (

6 школа 2017-12-08 / 14:30:53
Вона колись була вчителькою зарубіжної літератури в 6 школі. Пам'ятаю, як за часів Помаранчевої революції, вона активно пропагувала, нас, малих 7-ми клашок, за партію регіонів і Януковича. Вже тоді нам все стало зрозуміло.;(

Копча 2017-12-08 / 13:17:11
А шо кідь не є кому керувати освітою Ужгородщини та я можу покерувати. Пару франкліну занесу до Анці та вна всьо і намутить і посадить мене нацю посаду.

Степан Крук 2017-12-08 / 12:26:52
А що з ужгородською освітою? Хто притендує на посаду начальника міського відділу освіти?

Люся 2017-12-08 / 12:21:20


Видалено низку коментарів, написаних з однієї ай-пі адреси під різними ніками. Флуд і створення видимості обговорення. Оберіть один нік і коментуйте по суті публікації. Адмін. 


Читачка 2017-12-08 / 11:13:50
Молодці!Й надалі так робіть!І всьо в нас буле 'офігенно'!

Весело 2017-12-08 / 10:49:56
А чим же так не вгодив Ясінський? Розрив у 0,33 б. - дуже вагомий аргумент й величезний відрив. Пам'ятається, що за його керівництва в культурі був порядок, не те що зараз.

читач 2017-12-08 / 10:41:55
Стоп! Ви це серйозно? Яке відношення ця пані має до культури? Що Ви робите? Доки культурою на Закарпатті керуватиме будь-хто, тільки не ті, що дійсно знають як вивести культуру зі стану затхлості й нікчемності?

читач 2017-12-08 / 10:25:29
Риба пахне з голови. Хіба ж генпрокурор має юридичну освіту? Подивіться коментар Саакашвілі, в якому він висловлюється про луценка, а саме: на допит до двійочника, безграмотного та вора і т.д я не піду. Мабуть цим все сказано. Так що дивуватися зовсім не треба.

НОВИНИ: Соціо

03:18
У Перечинській райлікарні облаштували приймальне відділення для хворих із підозрою на COVID-19
16:05
У жовтні закарпатці сплатили за житлово-комунальні послуги 223,6 млн грн
15:06
/ 7
Постійний комітет Бернської конвенції у виключному порядку розглянув кейс закарпатської Боржави
12:57
У Мукачеві виділили додаткові гроші на забезпечення лікарні киснем для лікування ковідних пацієнтів
10:58
Закарпаття спільно з Кошицьким краєм реалізують проєкт з удосконалення послуг у соціальних закладах
10:36
/ 1
Документальний і вуличний фотограф Михайло Палінчак презентував в Ужгороді свою першу фотокнигу "Анамнез"
10:31
Обмежену кількість вакцин від грипу в аптеки Ужгорода завезли тільки в жовтні
10:26
За 11 місяців Закарпатська митниця наповнила державну скарбницю на 7,3 мільярдів гривень
09:37
На Закарпатті за 11 місяців працевлаштовано 136 осіб із інвалідністю
06:20
/ 11
Голова Закарпатської ОДА підтвердив спорудження приватно-державного гірськолижного комплексу на Пилипці
05:27
У Тячеві встановили "зенітну" міську ялинку
16:41
Намагаючись перетнути кордон на Закарпатті із прихованими 140 пачками сигарет чоловік позбувся мікроавтобуса
16:37
/ 7
На Закарпатті планують збудувати екологічний сміттєспалювальний завод
14:58
/ 1
Чверть мільйона гривень сплатить мешканець Хустщини за вкрадений газ
11:24
Учасники конкурсу інвестиційних програм і проєктів на Закарпатті подали 111 проєктів
09:40
Більше 500 закарпатців лікуються від ВІЛ-інфекції
09:33
/ 1
Патрульна поліція Закарпаття відсвяткувала п'ятиріччя з дня створення
17:55
В Ужгороді відбулася виставка-перформанс на тему боротьби з проявами гендерного та домашнього насильства
17:03