Очільницею Департаменту культури Закарпатської ОДА стала керівник освіти Ужгорода Оксана Бабунич

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації виграла чинна очільниця управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич.

Очільницею Департаменту культури Закарпатської ОДА стала керівник освіти Ужгорода Оксана Бабунич

Про це повідомляють джерела Закарпатття онлайн в Закарпатській ОДА.

На конкурс, що відбувся 4 грудня 2017 року відповідно до розпорядження голови ОДА від 13.11.2017 р. № 163, було подано всього дві кандидатури. Оксана Бабунич з загальною сумою 12,50 балів обійшла іншого кандидата, який вже очолював цей підрозділ обласної влади після Помаранчевої революції, Євгена Ясінського (12,17 балів).

Важко сказати, що саме спонукало О.Бабунич змінити одну з ключових посад в системі влади обласного центру на посаду керівника культури в структурі ОДА. Ймовірно, не останнім аргументом є матеріальний чинник – посадовий оклад директора Департаменту культури Закарпатської ОДА становить 7100 гривень плюс надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, а за наявності достатнього фонду оплати праці – також стимулюючі виплати згідно з чинним законодавством, що в сумі може перевищити власне оклад.

На офіційному сайті Ужгородської міськради О.Бабунич досі вказана як керівник міської освіти.

Управління освіти Ужгородської міськради О.Бабунич очолювала з січня 2013 року.

Того ж таки 4 грудня відбувся по суті формальний конкурс на заміщення директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. Його переможцем з сумою 13 балів став єдиний кандидат – Михайло Петрішка, який раніше працював на посаді заступника директора Департаменту фінансів Закарпатської ОДА.

На офіційному сайті Закарпатської ОДА обидві посади наразі все ще вказані як вакантні.

Михайло Петрішка
 
08 грудня 2017р.

Теги: культура, Бабунич, Петрішка

Коментарі

культура 2018-02-12 / 15:52:43
Освіта-це сильно,але культура-це трошки інше.Світова культура,Культура від античності до сучасності. Естетика,етика,кіно,театр,мистецтво,співи,танці,релігія,архітектура і т.д. Усе це-окремо науки.Ви маєте бути компетентною від античності до сучасності,якщо ні то треба Вищу освіту:Харкова,Львова,Рівного!

**** 2018-02-12 / 12:47:01
Якщо,пані назве УДК від 0 до 9,то нехай буде начальником,бо УДК - класифікація нашого життя на папері і електроні.А якщо ні,то обов’язково,треба інститут культури.Це дуже важливо!

яяя 2017-12-11 / 12:17:05
Культуру мав би очолити спеціаліст: по-перше - з дипломом Міністерства культури, по-друге -аби розумів галузь, бо хто не працював у аматорському мистецтві,той нічого доброго при своєму керівництві не зробить для культури, по-третє - бути справжнім захисником працівників культури, а не бути угодним керівництву якби знищити все.

Сігал 2017-12-10 / 21:50:24
Особисто пересікався з Бабунич О.Ю. Шкода,що Оскану Юріївну, як кажуть"пішли". Це людина з великої букви. З власного досвіду: це справжній професіонал,який любить свою справу.Чудовий керівник.Завжди відповідально ставилася до обов'язків.І як людина,якщо можна було- завжди відгукувалася і допомогла.З вдячністю згадую її.Ніколи не брала хабарів і навіть не натякала! І від інших людей не чув,щоб скаржилися на її порядність. Дякую Вам. А про причини, що пішла здогадуюся:незабаром вибори. Треба буде забезпечувати роботу з електоратом в потрібному руслі. Хто не стане- у світлі реформ в освіті- на вулицю.Такщо, удачі вам у майбутньому, директори шкіл і вчителі.

Аня 2017-12-09 / 23:06:20
Якщо в культурі залишиться Ільдіка і Фролова то культура буде займати перше місце по хабарництві. Потрібно міняти докорінно керівний апарат в культурі.новій керівництва потрібно пілоти всі звернення громадян і зрозуміє, що відбувається в культурі.

Нік 2017-12-09 / 22:10:46
Ще більшої корупціонерки не можна було знайти? Стільки достойних кандидатур є і замічу, не з дипломом Поплавського, але у сфері культури. Шкода...

ужгородець 2017-12-08 / 23:05:09

до "Ужгородцеві 2017-12-08 / 20:25:04"

Вибачте, "без грошей" - я мав на увазі бюджет управління культури, а не зар.платню.
Ну, а 7000 грн. с «плюсом», можливо, і непогані гроші для робочих поїздок по Ужгороду, але не по всій області точно.

Ужгородцеві 2017-12-08 / 20:25:04
Дивний ви, одначе. В статті чітко написано, що 7000 зарплатня і щонайменше стільки ж "надбавки". Й це лиш те, що офіційно можна підрахувати.
А Ви кажете: "без грошей"... Усім би так.

Нiк 2017-12-08 / 16:40:16
Яка освiта в мiстi рака буде i культура!П.......ць

Петро 2017-12-08 / 15:56:13
Нормальна людина втекла від бездарного Андрієва

ужгородець 2017-12-08 / 14:56:15

О.Бабунич пройшла ВІДКРИТИЙ конкурс. Які до неї можуть бути питання?
Може великий конкурс був на цю посаду? – Ні. Тому що це посада не в ДФС чи новій поліції.

Чому ніхто не оскаржив цей конкурс? – Тому що ця посада «весільного генерала» без грошей, але постійно «в ефірі», мало кого цікавить.
На мою приватну думку, по реальній «вазі» та впливу саме в Ужгороді нова посада О.Бабунич явно програє.

Скоріше всього, це був змушений крок , бо на її посаду у мера давно є інша кандидатура.

Тому, як на мене, треба просто привітати О.Бабунич , як виважену жінку та професіонала, яка змогла з 2013 року хоч десь залишитись на керівній посаді.

Челядник 2017-12-08 / 14:39:39
В освіті корупцію "поборола" очололила типирь у культурі настав час. Бридко вме це (

6 школа 2017-12-08 / 14:30:53
Вона колись була вчителькою зарубіжної літератури в 6 школі. Пам'ятаю, як за часів Помаранчевої революції, вона активно пропагувала, нас, малих 7-ми клашок, за партію регіонів і Януковича. Вже тоді нам все стало зрозуміло.;(

Копча 2017-12-08 / 13:17:11
А шо кідь не є кому керувати освітою Ужгородщини та я можу покерувати. Пару франкліну занесу до Анці та вна всьо і намутить і посадить мене нацю посаду.

Степан Крук 2017-12-08 / 12:26:52
А що з ужгородською освітою? Хто притендує на посаду начальника міського відділу освіти?

Люся 2017-12-08 / 12:21:20


Видалено низку коментарів, написаних з однієї ай-пі адреси під різними ніками. Флуд і створення видимості обговорення. Оберіть один нік і коментуйте по суті публікації. Адмін. 


Читачка 2017-12-08 / 11:13:50
Молодці!Й надалі так робіть!І всьо в нас буле 'офігенно'!

Весело 2017-12-08 / 10:49:56
А чим же так не вгодив Ясінський? Розрив у 0,33 б. - дуже вагомий аргумент й величезний відрив. Пам'ятається, що за його керівництва в культурі був порядок, не те що зараз.

читач 2017-12-08 / 10:41:55
Стоп! Ви це серйозно? Яке відношення ця пані має до культури? Що Ви робите? Доки культурою на Закарпатті керуватиме будь-хто, тільки не ті, що дійсно знають як вивести культуру зі стану затхлості й нікчемності?

читач 2017-12-08 / 10:25:29
Риба пахне з голови. Хіба ж генпрокурор має юридичну освіту? Подивіться коментар Саакашвілі, в якому він висловлюється про луценка, а саме: на допит до двійочника, безграмотного та вора і т.д я не піду. Мабуть цим все сказано. Так що дивуватися зовсім не треба.

НОВИНИ: Соціо

15:29
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну