Опалювальний сезон на Закарпатті проходить стабільно

На сьогодні опалювальний сезон в області проходить стало, без зривів. Опалюються всі заклади соціальної сфери – 574 дитсадків, 667 шкіл, 47 лікарень та 35 житлових будинків у м.Рахів.

Про це йшлося під час спільного засідання антикризового енергетичного штабу та оперативного штабу із питань забезпечення підготовки та стабільного проходження опалювального сезону, яке відбулося під головуванням заступника керівника краю Володимира Колеснікова.

Як повідомив директор департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства ОДА Едуард Маляр, рівень оплати за 10 місяців поточного року споживачами області за спожитий природний газ складає понад 95 відсотків, за спожиту електроенергію – майже сто відсотків. Рівень оплати житлово-комунальних послуг за десять місяців становить близько 90 відсотків.

За словами директора  ТОВ «Закарпатгаз Збут» Вікторії Томинець, бюджетні установи та організації уклали  з ними 600 договорів про постачання газу. Водночас  моніторинг тих установ, які уклали договори не з цим товариством, виявив факти недотримання договірної дисципліни з боку постачальника. Під час торгів постачальник свідомо занижував ціну на газ, підвищуючи свою конкурентоздатність, а згодом, після укладання додаткових угод з бюджетною установою, змушував купувати блакитне паливо за підвищеною ціною, погрожуючи, у разі відмови, повним відключенням. У цих випадках фахівець радить керівникам установ звертатись до суду та домагатися визнання таких договорів недійсними.

За повідомленням Закарпатського гідрометеоцентру до кінця тижня в області потеплішає, з п’ятниці на суботу очікуються інтенсивні опади у вигляді мокрого снігу і дощу, що ускладнить проїзд автошляхами. Разом з тим, відбуватиметься танення снігу і посилиться існуючий, третій ступінь лавинонебезпеки.

В.Колесніков, звертаючись до керівництва Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, наголосив на недопущенні таких ситуацій, яка сталася минулої неділі, 3 грудня, на трасі «Київ – Чоп», коли через інтенсивний снігопад на Абранському перевалі у Воловецькому районі утворився трикілометровий затор, оскільки вантажні фури не могли подолати підйом.

За підсумками засідання райдержадміністраціям доручено розробити алгоритм взаємодії відповідних служб із залученням патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, обласного гідрометеоцентру, управління ДСНС України у Закарпатській області під час погіршення погодних умов, особливо на складних ділянках автомобільних доріг (перевалах). Місцеві органи влади також мають організувати функціонування, при суттєвому зниженні температури повітря, мобільних пунктів обігріву безхатченків, передбачивши харчування та медичне забезпечення.

Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, ПАТ „Закарпатгазˮ, ТОВ „Закарпатгаз Збутˮ, ПАТ „Закарпаттяобленерго” слід забезпечити координацію заходів з якісного проходження опалювального сезону, цілодобову роботу аварійних служб (бригад) та їх оперативне реагування на аварійні ситуації, що можуть виникнути.

Службі автомобільних доріг у Закарпатській області спільно з Управлінням ДСНС України у Закарпатській області слід забезпечити на ділянках автошляхів, які перебувають у межах гірських перевалів, встановлення пунктів обігріву та належну роботу спеціальної техніки підвищеної прохідності з урахуванням погодних умов.

07 грудня 2017р.

Теги: сезон

НОВИНИ: Соціо

21:48
Підтверджено загибель на Запоріжжі ще в січні 2024-го 22-річного Михайла Яцканича з Підвиноградова Виноградівської громади Фото новина
15:52
/ 2
На війні поліг 21-річний Іван Микульця з Тячева Фото новина
13:33
/ 7
В Ужгороді відклав яйця унікальний, єдиний в Україні кайман Шнайдера Фото новина
11:33
/ 2
На Харківщині поліг Леонід Пивовар з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
12:53
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим на війні з росією Андрієм Розгау Фото новина
02:16
/ 2
WWF-Україна виступає проти будівництва лісової автодороги в межах лісництв філії "Ужгородське лісове господарство" ДП "Ліси України"
19:18
/ 15
У Калинах на Тячівщині харківський забудовник незаконно почав роботи зі спорудження ГЕС Фото новинаВідео новина
16:48
/ 7
В Ужгороді ще не відкритий McDonald's покарали за "непродуману" вивіску Фото новина
10:41
/ 1
На війні з росією поліг 57-річний Іван Пичкар з Родниківки на Мукачівщині Фото новина
01:31
/ 14
Справа Комарницького: Звільнений начальник УСР в Закарпатській області Химич зберігає $95 тис. готівкою
13:59
У Буштині на Тячівщині, гасячи пожежу в надвірній споруді, врятували два будинки та літню кухню поруч Фото новина
11:06
/ 1
На Запоріжжі поліг Володимир Зелді з Тересви на Тячівщині Фото новина
00:08
/ 10
Ужгородські лісівники будуватимуть дорогу під вітряки на Рівній через праліси (ДОКУМЕНТИ)
11:01
/ 2
На Сумщині поліг прикордонник Руслан Пинзару з села Сімер Перечинської громади Фото новина
15:37
/ 13
ВР прийняла доопрацьований після вето президента закон про примусове відчуження землі та будинків в Ужгородському районі Закарпатської області
16:23
На Закарпатті у лютому 2025-го порівняно з груднем 2024-го ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,6%
13:20
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Лазориком Фото новина
12:45
Профільна комісія Закарпатської облради підтримала збереження Чорних озер в Ужгороді Фото новина
19:14
У Мукачеві патрульні виявили водійку "під кайфом", а в пасажира – наркотики Фото новина
14:12
/ 14
Закарпаття відвідала очільниця Міндовкілля Гринчук, нищення довкілля мініГЕСами і вітряками пріоритетом візиту не було Фото новина
13:02
На Закарпатті, на кордоні з угорщиною на початку квітня запрацює новий пункт пропуску "Велика Паладь – Нодьгодош"
13:57
/ 1
У понеділок у Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Володимиром Напудою Фото новина
13:20
/ 1
В Ужгороді у суботу попрощаються з полеглим на війні Мирославом Біртою Фото новина
19:37
/ 4
Петиція про розробку нового генплану Ужгорода зібрала необхідні підписи всього за добу
14:46
У п'ятницю зранку тимчасово не працюватиме КПП "Лужанка – Берегшурань"
» Всі новини