На Закарпатті розшукують водія сірої "Шкоди" на іноземних номерах, що смертельно збив 59-річного ужгородця на об'їзній (ФОТО)

Поліцейські встановлюють причини автопригоди, в результаті якої загинув 59-річний ужгородець. Водія, який скоїв ДТП і втік з місця події, розшукують правоохоронці.

На Закарпатті розшукують водія сірої "Шкоди" на іноземних номерах, що смертельно збив 59-річного ужгородця на об'їзній (ФОТО)

Вчора, 5 грудня, близько 18:00, поліцейські отримали повідомлення від мешканця села Оноківці про те, що на об’їзній дорозі в Ужгороді, поблизу одного з місцевих ресторанів, сталася дорожньо-транспортна пригода.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Як встановили поліцейські, водій автомобіля скоїв наїзд на 59-річного чоловіка. Внаслідок отриманих травм пішохід помер. Винуватець аварії зник з місця автопригоди.

У скоєнні ДТП підозрюється власник автомобіля «Skoda» сірого кольору, на іноземній реєстрації, можливо, без правого дзеркала.

"Усіх, хто став свідками ДТП, або кому відома будь-яка інформація щодо смертельної аварії, просимо повідомити про це на лінію «102»", інформують у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

06 грудня 2017р.

Теги: водій, розшук, об'їзна

Коментарі

Робін 07.12.2017 / 18:29:31
Зараз рижа Лора обдумує усьо і ринеться захищають Пашкуляк,цімборка, кажуть дуже думає

***** 07.12.2017 / 17:37:09
хлопці не женіть коней - дочекаймося результатів розслідування,експертизі по машині,даних по деяким "робочим" відеокамерам,а потому будеме відіти.чоловік захищав не євробляхи,а наше нікчемне життя - може зарано його обзивати?

Бодя 07.12.2017 / 16:34:02
Павлов ти г..Дон, убивісь чоловіка, май мужність йди до родичів, падай на коліна.

Мишко 07.12.2017 / 11:20:21
Це ПРАВДА !!!

Прокурорський 06.12.2017 / 21:22:25
ЗНАЙШОВ ОСЬ ТАКЕ ПОСИЛАННЯ.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=131034977573975&id=100020024204789

Бігарь 06.12.2017 / 18:34:26
Шкода ту сімю яка втратила рідну людину. Думаю якщо та Паша Павлов збив - його покарають по всій строгості, бо то не спектаклі на кордоні розводити і переселенців пужати. Це реальний кримінал- тим більше з втечею з місця ДТП. А то що машину спалили це кіношний способ як замітати сліди. МАйже дуже напудився і не знав шо робити. А так позбувся орудія вчинення ДТП, хоча це ще не доведено. І майже Пашу вже закрили, бо на Фейсбуку ноль коментів.
А насчот камер то не правда, у Ужгороді на Шахті має бути багато камер і по дорозі від Ужгорода до Березного вони теж мають бути головне щоб не спускали справу на гальмах. Бо щось здається що так все і буде.

Амарович 06.12.2017 / 17:27:59
Свуй хлопиць - в Перечині го судити мемо.

***** 06.12.2017 / 16:41:25
чому нема відеокамер на небезпечних переходах та перехрестях,чому нема професійної групи перехоплення,чому не патрулюються небезпечні ділянки траси,чому не робляться повітряні та підземні переходи,чому не посилюється відповідальність за втечу з місця ДТП,чому не карається безвідповідальність суду за такі злочини,чому начальство поліції не коментує розслідування злочину,чому все всіх влаштовує те що відбувається?

RL. 06.12.2017 / 16:19:12
AO 9214 AC

111 06.12.2017 / 15:40:52
Ссикун кончений, як горло дерти то він перший, а як відпости то в кущі нараз.

Юрист 06.12.2017 / 12:27:39
Псевдо активіст Павлов Паша залишиться не притягнутим до кримінальної відповідальності через боязнь правоохоронців? Бардак у державі!!!

Активіст 06.12.2017 / 12:08:55
Пашка Павлов збив людину, пак машину си спалив!

Лісник 06.12.2017 / 12:06:29
Усі знають шо то п’яний Паша Павлов збив людину а пак спалив сам машину собі. Десять тепер то і активісти????? Світ круглий..

НОВИНИ: Кримінал

15:55
/ 6
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 8
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 9
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
15:17
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який розбещував 10-річну дівчинку через месенджер
11:53
/ 1
На Ужгородщині військовослужбовця підозрюють у незаконному продажі гранат та вибухівки Фото новина
14:43
/ 9
На Закарпатті затримали власника СТО за продаж гуманітарних авто, призначених для ЗСУ Фото новина
» Всі новини