На Закарпатті почалися виплати 12 240 грн при народженні першої дитини

На Закарпатті вже почалися виплати «нової» допомоги при народженні дитини.

На Закарпатті почалися виплати 12 240 грн при народженні першої дитини

Якщо у 2007 році ця сума складала 8500 гривень, то з 1 січня 2008 будуть виплачувати 12240 гривень на першу дитину, 25000 гривень - на другу і 50000 гривень на наступних дітей. Про це під час прес-конференції повідомив начальник головного фінансового управління Закарпатської облдержадміністрації Петро Лазар.

Він пояснив, що виплата допомоги буде здійснюватись одноразово при народженні першої дитини в сумі 4800 гривень, а решту виплатять протягом 12 місяців; за другу - одразу 4840 гривень, а решту - протягом 24 місяців; за наступних дітей - одразу 5000 гривень, а решту - протягом 36 місяців.

Як поінформував Петро Лазар, сьогодні, 15 січня відбувся перший транш виплат сім’ям із дітьми (у тому числі й виплати допомоги при народженні дитини. - авт.) на суму 28 млн 701,3 тис. грн.

Довідка:

За офіційною статистикою, нині в Закарпатській області понад 15 тисяч багатодітних сімей, 38 із них виховують 10 і більше дітей. Такою кількістю, стверджує місцева влада, навіть більші за населенням регіони України похвалитися не можуть.

За результатами 2006 року Закарпатська область єдина в Україні мала плюсовий приріст населення. Підсумки 2007 року свідчать про продовження тенденцій.

ЗІК
16 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:06
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині провели в останню дорогу захисника Андрія Закладного, що помер під час лікування Фото новина
13:48
/ 1
Учителька математики з Іршави розв'язала одну з найдавніших "нерозв'язних" математичних задач — трисекцію кута
13:18
Відкрито реєстрацію на липневі зміни дитячого екоосвітнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
22:35
/ 4
Подружжя волонтерки та військового зупиняють рух на транспортному мосту в Ужгороді на хвилину мовчання Відео новина
21:46
/ 7
Виноградівський фейкомет Староста придумав фейк про позов "краматорців" до "Закарпаття онлайн"
12:12
В Ужгороді завершилася перша зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" Фото новина
16:45
/ 1
"Щасливі діти" оголосили на Закарпатті конкурс "Карпатський сторітелінг"
16:42
/ 1
З російського полону повернули ще двох закарпатців
12:36
Четвертий день екотабору «Зелені скарби Карпат»: мандрівки, квести та екотворчість
21:23
/ 1
Внаслідок важких поранень у лікарні помер захисник Андрій Раняк з Хуста Фото новина
21:10
/ 1
Берегівська міськрада повідомила про смерть захисника Йожефа Паски Фото новина
16:23
19-25 червня на словацько-українському автомобільному прикордонному переході "Убля – Малий Березний" буде тимчасово обмежено рух
13:55
"Зелені скарби Карпат": третій день екотабору — пригоди, знання і натхнення
13:55
/ 2
У Іршаві попрощаються з Сергієм Копинцем, що рік вважався зниклим безвісти
21:29
На Закарпатті запрацює програма стентування для пільгових категорій з хронічними ураженнями серця Фото новина
21:11
Другий день екотабору "Зелені скарби Карпат: поїздка на озеро Синевир і до бурих ведмедів Фото новина
11:33
/ 2
Підтверджено загибель у серпні 2024-го Василя Тарканія з Мукачева Фото новина
23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
19:30
/ 4
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 4
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
» Всі новини