Клімкін назвав те, що побачив на КПП "Лужанка", "тотальним жахом" (ВІДЕО)

Міністр закордонних справ України в рамках робочого візиту на Закарпаття оглянув кордон з Угорщиною.

Клімкін назвав те, що побачив на КПП "Лужанка", "тотальним жахом" (ВІДЕО)

Про враження від побаченого,  імовірні проблеми на контрольно-пропускному пункті «Лужанка» та контрабанду – дивіться далі без коментарів.

02 грудня 2017р.

Теги: Клімкін, Лужанка, кордон

Коментарі

Горянка 2017-12-03 / 18:25:06
А контрабанда звісно не кришується з Києва.
"Ми повинні забезпечити наших прикордонників тепловізорами" - до кого цей заклик, "Гроші витрачені не так " А завтра когось повяжуть за це ?

Вуву 2017-12-02 / 19:32:11
Якщо омелян відповідає за інфраструктуру то чого маскаль гніда "освойів" 16 млн бюджетних коштів області 12млн) ... Тоді як цим повинен був займатись омельян ???
Та в такомуразі ОДА повинна була закидати пороха листами скаргами і зверненнями а самого омельяна просто рознести ... Аж тут на тобі маскаль вже "освойів 16 млн" ... З чиєйі згоди ... пЭті чи омельяна ??? ...
Бардак злодійський .
Ніодин бюджет ... Ні один народ непотягне такі борги і таке розкрадання ...ні один.

Верховинець 2017-12-02 / 19:31:01
Най позерат пес паскудний, яке становище на закарпатті, бо як вертався на Київ то на території Воловецького району на "міжнародний" трасі Київ-Чоп розрізав колесо, бо дороги в нас ідеальні такі, жаль шо одно розрізав...

Вуву 2017-12-02 / 19:23:46
Читай клімкін ... Який в крайіні бардак розвели "потрошенко і банда" ... Вони ж привикли безнаказано красти ...і називають це "освоєнням фондів".

Митар 2017-12-02 / 16:01:07
А прізвища тих хто на миниці украв всім відомі вони і тепер при владі

Митар 2017-12-02 / 15:59:37
Гроші европейські не неосвоєні а украдені митними керівниками які вілповідали за розбудову

А повертати буде гроші в європу держава

ТТТ 2017-12-02 / 13:44:07
традиційний для післямайданної влади бла-бла-бол.... Виявляється це він особисто домовився з Угорщиною про будівництво дороги навколо Берегова... Як можна стільки брехати і навіть не червоніти? Він побачив "просто жах"? А хто створює цей жах для всієї країни і всього народу? Не він і його "шефи"? Це саме такі як він і вся сьогоднішня влада на КПП Вилок за 5 млн ЄВРО євросоюзу примудрилися привезти аж 2 КамАЗи гравію і один іржавий вагончик і все, гроші закінчилися!!!! Їм уже ніхто не вірить ні тут, ні там і гршей більше не дають! А їм треба не змушувати вчити українську мову погрозами про кримінальну відповідальність, а створювати умови щоб діти самі хотіли вчити мову, отримувати освіту і жити та працювати в Україні на умовах, кращих за угорські, словацькі чи чеські! Тоді це буде влада, а не банда кровожадних мародерів!

Сергій 2017-12-02 / 09:32:25
за розбудову інфраструктури віповідає МШУ (Омелян Володимир Володимирович. Міністр-представник НФ) ..а не Клімкін,