Титул "Кращий студент Закарпаття-2017" виборола Анастасія Ковалів (ФОТО)

В останній день осені в Ужгороді обирали кращого студента Закарпаття. Тут пройшла фінальна частина традиційного щорічного конкурсу «Кращий студент Закарпаття 2017».

Титул "Кращий студент Закарпаття-2017" виборола Анастасія Ковалів (ФОТО)

За титул боролись 8 претендентів, які були відібрані на кастингу. Відбірковий етап відбувся ще 9 листопада, на нього було запрошено представників всіх вищих навчальних закладів області. 

До складу журі увійшли новообраний голова Студради Закарпаття Іван Сабадош, голова ГО «Європейська школа» Борис Чернявський, директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, художній керівник ССТ «Бліц» Олена Камінська, директор КП «Ужфест» Денис Лагодін та начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан. Провели конкурс, як і минулого року, телеведучий та шоумен Максим Мощак і переможниця конкурсів «Кращий студент Закарпаття 2015» та «Кращий студент України 2016» Владислава Мазур.

Після загального представлення кожен з учасників по одному виходив на сцену, де демонстрував відео-презентацію на екрані, відповідав на питання ведучих та показував сценічний номер. 

Богдана Томищ (Екологічний ф-т ЗЛТК, 3 курс) заспівала пісня Onuka - Мisto, доповнивши спів  відеороликом про рідне місто Хуст на екрані.

Габріелла Матвіїв (Медичний ф-т УжНУ, 3 курс) цікаво поєднала декламацію з танцем у стилі контемп.

Катерина Глюдзик (Ужгородський коледж культури і мистецтв, 3 курс) розповіла про тяжку долю актора з елементами вокзалу та лялькового номеру.

Анастасія Ковалів (ПГК УЖНУ, 1 курс) читала свій авторський твір на тему Голодомору у супроводі бандури та тематичного відео.

Тетяна Конюк (УТЕК КНТЕУ, 3 курс) показала вокально-хореографічний номер на тему війни на Сході. 

Павло Компанієць (Філологічний ф-т УЖНУ, 2 курс) зіграв невеликий моноспектакль, з елементами хореографії, вокалу, а також з віршами власного написання.

Олена Твардовська (Ф-т туризму та міжнародних комунікацій УжНУ, 1 курс) заспівала пісню про рідний факультет туризму у супроводі танцювального колективу з однокурсників.

Надія Піскор (Ф-т історії та міжнародних відносин УЖНУ, 2 курс) затанцювала танець в гармонійному поєднанні із відео, яким намагалась передати емоції одного дня людини, в порівняні з її життям.

Після всіх виступів слово надали суддям. Кожен з них мав назвати свого фаворита. У аідсумку переможницею стала Анастасія Ковалів. До речі, Анастасії лише 15 років. Вона є студенткою 1 курсу Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ. Художній твір про Голодомор, який вона написала сама, має документальну основу. Це розповіді рідного прадіда Насті, який був свідком тих жахливих подій, повідомляється на сайті Закарпатської ліги КВН.

01 грудня 2017р.

Теги: титул, студент, Анастасія Ковалів

Коментарі

Оксана 06.12.2017 / 21:54:47
Анастасія Ковалів без супроводу бандури виступала. Супровід бандури був у Тетяни Конюк.

НОВИНИ: Соціо

14:24
/ 1
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 1
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
» Всі новини