Про всі нюанси об’єднання громад учасникам зборів розповідав радник Закарпатського Центру місцевого самоврядування Володимир Феськов. Присутніх на зборах, а це були сільський голова, працівники сільради, депутати, сільська інтелігенція, священик, інші мешканці Майдану, насамперед цікавило, які переваги дасть людям об’єднання, що буде зі станом медицини та освіти, як громада працюватиме без райдержадміністрацій та облдержадміністрації та інше.
Слід зауважити, що після того, як сільські голови Міжгірщини близько місяця тому побували в Тячівській та Вільховецькій ОТГ під час візиту, організованого Закарпатським ЦРМС, та на власні очі побачили, що дає реформа, їхнє ставлення до об’єднаних територіальних громад суттєво змінилося в позитивний бік.
Тож і за підсумками громадського обговорення у Майдані їхні учасники схвалили створення ОТГ. Наступний крок – за сільською радою Майдана. Депутати повинні підтримати ініціативу по створенню об’єднаної громади та надіслати пропозиції про об’єднання до сільрад, з якими Майдан хоче створити громаду. Попередньо, до майбутньої Майданської ОТГ повинні війти 7 сільрад, в які входить 11 сіл.
Закарпатський ЦРМС
оксана 2018-01-20 / 08:17:59
У Полянській громаді так само , бухгалтерка нич не робить лем премії пише собі та свойим цімборкам. А відділ освіти робить на мінімалку
На нари обидвох 2017-11-29 / 17:53:13
Громади обєднати, але незабудьте що голову та секретарьку треба подальше тримати від сільської громади бо сі двоє Саша Маркович голова а секретарка Люда Бурда розточать всі сільські бюджети на свої особисті премії та на допомоги своїм родичам та ближнім. Ми вже доста ситі сих двох урядників. Сі кілько роблят у сільраді годів, сілько мали вже двоє і відсидіти за ті діла що годами творят під себе та пд бізнез ями копают. Боронь Боже сих двох допустити до обєднаних громад! Боже вислухай нас грішних та спаси від сих двох вічно голодних та зажерливих!