У Мукачеві побувала делегація посольств країн ЄС (ФОТО)

Делегація дипломатів тринадцяти посольств країн-членів ЄС в Україні відвідала Мукачево.

У Мукачеві побувала делегація посольств країн ЄС (ФОТО)

Це представники посольств Австрії, Бельгії, Чехії, Франції, Німеччини, Греції, Угорщини, Латвії, Люксембургу, Португалії, Румунії, Словаччини, Іспанії. В понеділок з ними зустрічався міський голова Андрій Балога. 

Йшлося про інвестиційну привабливість міста, безпекову ситуацію, дотримання прав національних меншин, соціально-економічний розвиток міста. Міський голова Андрій Балога зауважив, що цьогоріч бюджет міста становить більше мільярда гривень. Місто і цьогоріч розвиває інфраструктуру. Вже придбано для маршрутних перевезень сучасні автобуси, відкрито новий дитсадок. За кілька днів свої двері для школярів Мукачева відкриє Центр дитячої та юнацької творчості. Незабаром і справлятимуть новосілля у новому комплексі початкової ланки НВК «Гармонія». Триває масштабний проект – зведення сучасного Центру надання адміністративних послуг. Мукачівці зможуть отримати весь комплекс послуг: оформити документи на житло, землю, внутрішній та закордонний паспорт, права водія та ряд інших сервісів. 

В новій будівлі працюватиме офіс міграційної служби, рецепція, зал очікування, зал урочистих подій РАГСу, працюватимуть служби Держгеокадастру, МРЕВ.

Активно співпрацюють з містом й іноземні інвестори. За рік створено майже 2 тисячі робочих місць. Такі потужні інвестори як «Флекс», «Фішер» розширюють виробництва, створюють нові робочі місця. 

Представники дипломатичних установ цікавилися питанням децентралізації, безпекової ситуації. На що міський голова зазначив, що місто було і є приваблим для туристів. Лише замок «Паланок» за рік відвідують майже 300 тисяч туристів, і з них чимала частка іноземців. Це свідчить і про стабільну безпекову ситуацію в Мукачеві. Щодо децентралізації, то останні два роки у плані фінансової децентралізації фіксується зворотній ефект – чимало зобов’язань, які фінансувалися з державного бюджету, перекладають «на плечі» органів місцевого самоврядування. 

Щодо дотримання прав національних спільнот, в тому числі в галузі освіти – в цьому плані в місті не було і нема жодних проблем. Більше того, місто реалізуватиме проект з реконструкції Будинку національних спільнот, в якому зможуть провадити свою діяльність і всі товариства національних меншин, повідомляють у Мукачівській міськраді.

28 листопада 2017р.

Теги: посольства, делегація, Мукачево

Коментарі

Пик 29.11.2017 / 03:47:54
На який мови проходило спилкування?

НОВИНИ: Соціо

18:19
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
19:36
В Ужгороді відбулася серія тренінгів із природничої педагогіки для тих, хто працює з дітьми Фото новина
16:42
У ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке» митники вилучили сумки, прикраси і взуття люксових брендів Фото новина
16:18
На Рахівщині медики пішки долали схил, щоб врятувати 74-річного чоловіка Фото новина
15:07
Складні операції для поранених військових провели закарпатські та американські хірурги Фото новина
14:10
На Закарпатті прихистили родину з прифронтової території, яка втратила дім через обстріл Фото новина
12:03
Туристичні родзинки Мукачівщини презентували промотуром Фото новина
10:02
Визнано загиблим солдата Василя Котобея з Виноградова Фото новина
09:04
На Закарпатті захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідпоріг
18:09
/ 1
На Тячівщині судитимуть директорку дитсадка та підрядників за розкрадання бюджетних коштів Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали чотирьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон Фото новина
11:52
У Мукачеві відкрили виставку «Парфуми Європи» Фото новина
10:40
Військових та ветеранів запрошують у безкоштовні мандрівки Карпатами
10:13
В Ужгороді упродовж лютого народилося 170 дітей
08:58
На Закарпатті підвищили ціни на бензин та дизель
19:38
/ 1
Підтвердили загибель військового Олександра Ластівки, який три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
17:43
Чопські прикордонники викрили спробу незаконного перетину кордону Фото новина
» Всі новини