Реклама B3

На Закарпатті затримали двох мешканців Львівщини, шо везли в авто набої, відмички, зв’язки ключів та жіночі прикраси (ФОТО)

Правоохоронці визначаються з правовою кваліфікацією події, машину вилучено, як і речі, які в ній були.

На Закарпатті затримали двох мешканців Львівщини, шо везли в авто набої, відмички, зв’язки ключів та жіночі прикраси (ФОТО)

Вчора, 24 листопада, близько 21 години інспектор Великоберезнянського відділення поліції повідомив Головному управлінню Нацполіції в області, що наряд, який ніс службу на стаціонарному посту «Ужок», виявив авто із забороненими предметами та речовинами.

Співробітники місцевої поліції та ГУНП в Закарпатській області зупинили для огляду автомобіль «Opel Omega». В транспортному засобі знаходилися двоє чоловіків віком 31 і 29 років, обидва є жителями міста Самбір Львівської області. Під час огляду їх транспортного засобу працівники поліції виявили шприци, флакони з наркотичною речовиною, фольгу з речовиною, схожою на марихуану. Крім цього, на територію Закарпатської області дані особи намагалися ввезти пакет з 10 набоями, набір ключів різних маркувань та чотири набори різних відмичок. Також в «Opel Omega» знаходилися автомагнітола невідомого походження, жіночі прикраси та пачка сувенірних грошей.

Всі вилучені у жителів Самбора речі відправлені на експертизу. Автомобіль поміщений на спецмайданчик поліції. З чоловіками працюють правоохоронці. Поліція визначається з правовою кваліфікацією цієї події та вивчає можливу причетність цих осіб до інших злочинів, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

25 листопада 2017р.

Теги: наркотики, відмички, ключі, прикраси

Реклама B4

Коментарі

Гість 30.11.2017 / 22:52:24
То напевно таксі було, видно таксометр на фото. Цікаво що за фірма?

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

17:27
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
» Всі новини