Він передбачає проведення ряду заходів, розрахованих на дітей різного віку. Молодші школярі матимуть змогу брати участь у «Екошколі», театральній студії, заняттях з робототехніки, психокорекційних заняттях. Для підлітків проходитиме «Школа лідерства».
Сьогодні, 24 листопада, активісти ГО запрошують учнів та учениць 8-11 класів на зустріч-знайомство та презентацію "Школи лідерства". Зустріч відбудеться о 18:00 в актовій залі ЗОШ №5 (Київська набережна, 16; третій поверх направо від сходів).
Програма школи розрахована на підлітків і передбачає проведення тренінгів, воркшопів, творчих зустрічей, які сприятимуть активізації громадської свідомості підлітків, формуватимуть лідерські якості, допоможуть підвищити особисту ефективність. Учасники навчаться розробляти та реалізовувати власні соціальні проекти. Особлива увага школи приділятиметься темам толерантності/нетерпимості, протидії дискримінації, встановлення гендерній рівності, забезпечення прав тощо. Активності в рамках цієї школи відбуватимуться із періодичністю 2 рази на тиждень. Крім того, підлітки матимуть змогу застосувати набуті знання та навички на практиці. По-перше, під час розробки та реалізації власних проектів (організують і проведуть у своїх школах або інших середовищах цікаві культурно-просвітницькі заходи). По-друге, самостійно організовуючи та проводячи масовий захід «Різдвяна майстерня» для дітей Ужгорода. (Тут діти виступлять організаторами свята. Під керівництвом менторів підлітки розроблять сценарій свята, проведуть інформаційну кампанію, розповсюдять афіші, підготують і проведуть захід для дітей з малозабезпечених сімей). По-третє, завдяки роботі над соціальним відеороликом.
Неформальні зустрічі допоможуть згуртувати та здружити підлітків, організувати відпочинок з смисловим навантаженням, мотиваційною складовою та елементами спонукання до активної участі у культурному та соціальному громадському житті.
"Проект дасть можливість залучити дітей до активного розвитку, розкрити інтелектуально-творчий потенціал, здобути нові навички, сформувати екологічно свідоме покоління. Крім того, розширити коло спілкування, виховати толерантне ставлення один до одного, підготувати лідерів змін, які орієнтовані на цінності демократичного відкритого суспільства та сформувати осередок майбутніх громадських активістів", - прокоментувала менеджер проекту Людмила Сюзева.
Проект реалізується за підтримки Словацького агентства з міжнародного розвитку та співробітництва SlovakAID, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі ГО "Щасливі діти".