Ярмарок вакансій провели в Ужгородському районному центрі зайнятості (ВІДЕО)

Для участі запросили безробітних, а також учнів та випускників шкіл.

Ярмарок вакансій провели в Ужгородському районному центрі зайнятості (ВІДЕО)

Близько 15-ти підприємств пропонували свої можливості для працевлаштування.

Юрій ЛУКАЧ, директор Ужгородського районного центру зайнятості

Вони представляють фактично усі професії, які витребувані зараз на ринку праці. Це і обробні підприємства, і електроніка, і деревообробка, і швеї, і сфера обслуговування – готельний бізнес, ресторанний бізнес. З іншого боку це спеціальні професії. Військові, поліція.

Для підприємств це хороша нагода знайти кваліфікованих працівників та познайомитися з потенційними кадрами. Середня заробітна плата, яку пропонують – від 6-ти до 9-ти тисяч гривень.

Євген, представник лижної фабрики

У нас є багато вакансій зараз. Це технологи, пресувальники, механіки, майстрів треба. Плюс-мінус завжди є 15-20 вакансій. Тобто, кожна людина, яка зацікавлена, вона щось для себе знайде.

Володимир прийшов на ярмарок у пошуках роботи. Декілька вакансій його зацікавили. Зізнається – обов’язково спробує свої сили на співбесідах.

Володимир, шукає роботу

Узнавав, все устроює, все підходить. Довідка, диплом, копія всі, паспорт, посвідчення, всьо, як має бути.

Представники державної прикордонної служби та патрульної поліції Закарпаття пропонували учасникам ярмарку не тільки вступити до їхніх лав, але й підготували для них виставку техніки. Це автомобілі високої прохідності, квадроцикли, які використовують у гірських зонах та рухома апаратна машина.

Ігор ЛЕОНЧЕНКО, старший технік відділення зв’язку

Вона виконує завдання на державному кордоні. Це є мобільний пункт пропуску. Дозволяє виконувати завдання в будь-якій ділянці державного кордону, забезпечена спеціальним технічним майном, що дозволяє перевіряти паспортні документи осіб, що слідують через державний кордон.

Окрім цього, студенти профільних закладів підготували для школярів майстер-класи з плетення кіс та малювання тату хною.

23 листопада 2017р.

Теги: ярмарок, вакансії

НОВИНИ: Соціо

01:35
/ 3
Новостворений військово-спортивний ліцей у Великому Березному запрошує на День відкритих дверей
17:40
/ 2
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
/ 1
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 2
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 10
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 14
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
/ 1
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 36
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
» Всі новини