В Ужгороді відбудеться "Флешмоб міст"

24 листопада в Ужгороді відбудеться "Флешмоб міст" до всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні.

Захід має на меті символічно почати відлік всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні і проходитиме одночасно у 16 містах України. 

Щоб відзначити Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, агентства Організації Об’єднаних Націй (ООН) проведуть «Флешмоб міст», підсвітивши помаранчевим кольором адміністративні будинки та визначні архітектурні об’єкти у 16 містах України, одним із таких міст є Ужгород. Об'єктом для цього було визначено будівлю Ужгородської міської ради. 

24 листопада  о 17 годині в історико-культурному центрі "Совине гніздо" відбудеться брифінг, під час якого планують обговорити ситуацію навколо ратифікації урядом України Стамбульської конвенції, створення системи запобігання насильству над жінками, надання відповідних послуг постраждалим від насилля та належного покарання винних.

Кампанія 16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, – і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. Такі часові рамки були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини, і наголосити, що насильство є кричущим порушенням прав людини.

Кожна п'ята жінка в Україні бодай раз у житті зазнавала фізичного або сексуального насильства. Наслідки насильства для економіки країни сягають $10,8 мільйонів на рік лише за офіційними даними, згідно дослідженню UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

Більш детальна інформація про календар подій в рамках 16 днів активізму та інформаційний бюлетень з актуальною статистичною інформацію про насилля в України доступні на сайті Представництва ООН.

 
23 листопада 2017р.

Теги: флешмоб

НОВИНИ: Соціо

18:55
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 4
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 2
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
13:31
/ 4
ВАКС заблокував елітні квартири, будинок і авто цивільної дружини ексголови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
12:05
/ 2
Пішов із життя закарпатський історик, політик і публіцист Володимир Піпаш Фото новина
10:15
На Берегівщині затримали переправника, який за $10 тис. водив ухилянтів через Тису Фото новина
10:00
Екоклуб у Ясінях вирушає до витоку Чорної Тиси: відкрито реєстрацію на участь
09:11
Закарпатець приховав на кордоні партію харчових добавок на пів мільйона гривень Фото новина
17:57
У Королеві на Берегівщині горів двоповерховий будинок Фото новина
16:49
На Закарпатті лікарів викрили на хабарах за продовження групи інвалідності Фото новина
15:58
В Ужгороді відкрили адаптивні бойові тренування для ветеранів Фото новина
14:40
/ 1
У Мукачеві проведуть в останню путь воїна Михайла Лялюшка Фото новина
12:30
68-річна закарпатка намагалася ввезти з Європи брендовий одяг на майже 500 тис грн Фото новина
11:34
В Ужгороді гонитва за Mini Cooper завершилася ДТП Фото новина
10:17
/ 1
Двом закарпатцям загрожує довічне ув'язнення за жорстоке вбивство киянина Фото новина
09:10
У румунських Карпатах врятували трьох українців Фото новина
22:46
Екоклуб у Ясіня завершив літо мандрівкою на Драгобрат Фото новина
» Всі новини