Про приватизацію приміщень колишніх аптек та незадовільну роботу керівника аеропорту говорила профільна комісія Закарпатської облради (ФОТО)

У середу, 22 листопада, у депутатській залі Закарпатської облради засідала комісія з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Про приватизацію приміщень колишніх аптек та незадовільну роботу керівника аеропорту говорила профільна комісія Закарпатської облради (ФОТО)

Найперше депутати розглянули блок профільних питань. Зокрема, «Про затвердження переліків об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл селищ, міст області та підлягають приватизації». Йдеться про 5 об’єктів – це колишні аптеки, які на сьогодні перебувають вкрай в занедбаному стані. Тож депутати підтримали виставити їх на аукціон з подальшим надходженням коштів до бюджету краю. Також визначились і щодо надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Мова  про непридатне та аварійне майно обласного клінічного онкологічного диспансеру, Апеляційного суду області   та обласної клінічної лікарні ім. А. Новака.

Обговорили також питання « Про звільнення директора Закарпатського обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Ужгород».  Нині єдиний гірський аеропорт в Україні досі не має регулярні рейси ані до столиці, ані інші маршрути. Відтак залишається нерентабельним попри серйозні фінансові вливання з обласного бюджету для реконструкції приміщень та території. Так, по периметру встановлена сертифікована огорожа, модернізовані службові приміщення, а злітна смуга після розширення готова приймати літаки класу «Боїнг» чи «Аеробус».

Але найголовнішою невирішеною проблемою залишається те, що після закінчення відповідної угоди між Україною й Словаччиною, EASA не дозволила  словакам на диспетчерський супровід літаків з Ужгородського аеропорту. Нині він приймає і відправляє лише поодинокі чартерні рейси. Тож, депутати цікавились в очільника Євгена Гапоненка його баченням розвитку та перспектив аеропорту, задавали  гострі питання. Нагадаємо, наприкінці липня п.р. під час сесії депутати схвалили рішення про призначення на посаду директора міжнародного аеропорту «Ужгород» Євгенія Гапоненка, з яким укладено контракт строком на 1 рік. Як показують результати його роботи - віз і досі там. Після дискусії депутати скерували питання на розгляд сесії.  

Відтак комісія обговорила проекти рішень  щодо пропонованих змін до раніше ухвалених  програми та рішень. Та розглянула звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з актуальних  питань життєзабезпечення краю, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

22 листопада 2017р.

Теги: аеропорт, аптеки, приватизація. комісія

Коментарі

Вуву 2017-12-01 / 21:03:38
І яке ... конкретно рішення ... приняла 9та сесія ОДА ... щоб запустити. Аеропорт ???
Хай напишуть про це ... Хай донесуть інформаційі до жителів області .

Вуву 2017-11-29 / 05:54:22
Мойіх 5 копійок.
Якщо словаки так створюють ререпони (хоча чесно я в це не вірю ... Бо вони зацікавлені в співпраці)... З тою ЕАСОЮ . То навіть і в такому разі проблем нема ... Чому ?
Аеропорт "жуляни" знаходиться в самому Києві ... (Як ви знаєте там словацький кордон непролягає) ... Кругом житлові будинки ... Мікрорайони і подібна інфракструктура . А літаки літають ... Аеропорт має прибутки і місто теж має фін надходження. Аеропорт до речі міжнародного класу.
А ужгород ... Що заважає нашим літакам середнього класу заходити на посадку не із словаччини ... А зі сторони нашойі територійі ... Так як в "жулянах"... ???
В такому разі непотрібно тойі ЕАСИ а ... Аеропорт може вже обслуговувати внутрішні рейси і хай як заробляти гроші ... З подальшою , поетапною реконструкцією .
А вже потім ... Як все буде готово ... Запросити ту цілу ЕАСУ ... І нехай ходять і дивляться .
Дадуть "добро" ок. ... Ні ... Аеропорт далі працює .
І нічого особливого чи надзвичайного не сталось ... В багатьох аеропортах є аналогічна ситуація коли літаки сідають і злітають над самим містом .
Мт не перші і не останні.

директор 2017-11-26 / 08:58:32
Гапонека заслав Київ для остаточного розвалу аеропорту, щоб потім поділити його землю (115 ділянок аеропортових земель Ратушняк вже раніше продав по 5-7 тис. дол.). Тож кому потрібен аеропорт-?. Журналісти - цікава тема, візьміть списки цих фазендаторів і буде дуже цікаво громаді.

вики 2017-11-23 / 17:13:58
ну чего тут коментировать.да поставте директором этого аэропорта хоть самого порошенка.ничего не изменится.с такими доходами закарпатских людей только самолетами летать.ну а комисия чего старые давно проворовавшиеся комуняки.и быдло брытоголовое место каких в тюрме.аерорух правильно делает ну зачем давать разрешение на полеты когда летать некому.

ммм 2017-11-22 / 20:11:54
вы посмотрите на склад комисии !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! хабарники

Диспетчер 2017-11-22 / 17:22:35
Цього смоляка треба приизначити директором НАСА.До чого ми вже дійшли.
Скільки молодих хлопців з відповідною освітою не мають роботи , тому що треба шукати отаких горе-менеджерів. Нудить від цього всього....

НОВИНИ: Соціо

20:34
В Ужгороді говорили про взаємодію влади, бізнесу та громади для подолання проблеми засилля поліетилену
18:31
/ 2
Прямий потяг "Мукачево - Будапешт" з'явиться за два місяці – УЗ
18:03
Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й день народження
17:53
У школі Березова, що на Хустщині, роками немає гарячого харчування
16:38
Із ужгородцями радитимуться стосовно розміщення болардів та організації руху по вул. Довженка
16:12
На перших публічних консультаціях ужгородці висловилися щодо майбутнього озеленення Київської набережної
15:06
До кінця літа Укрзалізниця планує запустити поїзд Мукачево-Будапешт
14:49
/ 1
263 закарпатці за 5 місяців виїхали з України, найпопулярніші країни для еміграції – Угорщина, США, Німеччина та Чехія
13:47
У Національному музеї відбулася презентація книги-збірника "Народний владика Іван Маргітич"
13:32
На Закарпатті стартує спеціальна програма для жінок-переселенок та соціально активних жінок області
12:51
Кіноакцію на підтримку політв’язнів Кремля провели в Ужгороді
12:25
10 районів Закарпаття отримали нові шкільні автобуси
12:24
/ 1
На Закарпатті відбувся тендер на капітальний та середній поточний ремонт трьох автодоріг місцевого значення
09:56
/ 1
Рішення про передачу Невицького замку Кам’яницькій сільраді оскаржили в суді
09:26
/ 3
На Закарпатті вільні 1305 вакансій, найбільша потреба – у в'язальниках джгутів, швачках і продавцях непродовольчих товарів
09:18
/ 3
В Ужгороді тимчасово призупенені маршрути №4 і №20
05:20
В Ужгороді на березі Ужа відзначатимуть свято Купала
22:11
/ 3
Неподалік Синевира відкрили міні-звіринець з "кольоровими" вовками
17:21
ВРП внесе подання президенту про призначення на Закарпатті 2 суддів-"пятирічок"
16:59
/ 6
У Рахові провели "круглий стіл" на тему перспектив створення краєзнавчого музею
16:51
На Закарпатті від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 37 млн грн
16:28
У травні, порівняно з квітнем, на Закарпатті подешевшали яйця та цукор і подорожчали овочі та хліб – статистика
16:17
"Щасливі діти" проведуть ужгородським чиновникам та бізнесменам екозаняття
14:50
/ 4
На Закарпатті успішно лікують чоловіче безпліддя
14:26
/ 4
"Правильна" закарпатська свальба: старшому поколінню – традиційні страви, молодшому...
» Всі новини