Шахраям, які виманювали гроші під приводом купівлі мікросхем для телевізорів, на Закарпатті повідомили про підозру

В одному випадку приїжджим чоловікам вдалось ошукати жінку на 6,600 тис.грн, у іншому – завадив виманити гроші від працівниці валютки – роботодавець. За обома фактами відкриті кримінальні провадження.

Шахраям, які виманювали гроші під приводом купівлі мікросхем для телевізорів, на Закарпатті повідомили про підозру

До поліції Іршавського відділення надійшли повідомлення про те, що незнайомці під приводом купівлі-продажу мікросхем до телевізорів виманили від працівниці валютного пункту у м.Іршаві 6,600 тисяч гривень. Як з’ясували поліцейські Іршавського відділення, з такою ж пропозицією – продажем мікросхем, до закарпатки у с.Сільце підходили ці самі чоловіки. Однак довести справу до кінця їм завадив власник пункту обміну валют, який запідозрив чоловіків у махінаціях.

Наступного дня поліцейські карного розшуку Мукачівського відділу затримали підозрюваних у шахрайстві. Ними виявились три мешканці м.Києва, віком 50 та 54 роки та 41-річний мешканець м.Одеса. 

Зараз за обома фактами шахрайств у м.Іршаві та с.Сільце слідчий Іршавського відділення поліції проводить досудове розслідування за ознаками част.2 ст.190 та ст.15 ч.2 ст.190 Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому та замах на шахрайство. У справі триває слідство. Поліція перевіряє інші випадки шахрайств, до яких можуть бути причетні підозрювані, повідомляють у відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

22 листопада 2017р.

Теги: шахраї, мікросхеми. телевізори

НОВИНИ: Кримінал

13:53
На Закарпатті оголосили штормове попередження
17:49
/ 8
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 1
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 2
Правоохоронця на Закарпатті підозрюють в організації втечі Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
10:04
/ 1
На Закарпатті затримали банду наркоторговців Фото новина
13:00
/ 1
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
» Всі новини