Хустяни збираються мітингувати біля Львівського апеляційного суду у "ГЕСівській" справі (ФОТО)

Завтра, 22 листопада, о 9:15, у Львові перед Львівським апеляційним адміністративним судом пройде міні-мітинг небайдужих жителів закарпатської Хустщини.

Хустяни збираються мітингувати біля Львівського апеляційного суду у "ГЕСівській" справі (ФОТО)

Як повідомляє громадський активіст Віталій Грегор, приводом для акції стане засідання під головуванням Андрія Курилець (судді Мікула О.І., Кушнерик М.П.) у справі за апеляційною скаргою забудовників міні-ГЕС, ТОВ "Гідроресурс-Ріка" та "Ріка Енерго" на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 02 жовтня 2017 р.

Йдеться про розпорядження голови Закарпатської ОДА Г.Москаля від 20 вересня 2017 р.№484 "Про недопущення порушення прав та інтересів територіальних громад і громадян, негативний вплив на навколишнє середовище під час вирішення питань, пов'язаних із розміщенням малих ГЕС", яким скасовано сумнозвісні розпорядження-дозволи голови Хустської РДА Н.Павлія щодо будівництва міні-ГЕС на р.Ріка за межами населених пунктів Березово, Липча, Кошельово, Горінчево.

За наслідками судового розгляду в суді 1-ї інстанції, на підставі досліджених доказів, зокрема, висновків профільних державних органів та інститутів щодо негативного впливу будівництва міні-ГЕС на навколишнє природнє середовище, загрозу зниження його рибопродуктивності та зникнення червонокнижних риб, які знаходяться в р. Ріка, а також підвищену небезпеку здоров’ю та життю мешканців від затоплення під час повеней, суддя Сергій Гаврилко підтвердив обґрунтованість та законність виданого розпорядження головою Закарпатської ОДА Г.Москалем, відмовивши повністю у позивних вимогах забудовникам.

Слід нагадати громадськості, що голова Хустської РДА Назарій Павлій жодного разу не з'явився на судові засідання в Ужгороді, не надіслав заперечень на, тобто в такий спосіб фактично підтримав забудовників, які залучили його на своїй стороні як третю особу, а не жителів Хустщини та своє керівництво - Закарпатську ОДА.

Декілька десятків мешканців із різних сіл Хустщини, зокрема Березова, Липчи, Кошельова та Горінчева, які планують взяти участь у завтрашньому міні-мітингу та судовому засіданні, запрошують долучитись всіх небайдужих до захисту екологічного благополуччя: 22.11.2017 о 9:15, м.Львів, вул.Саксаганського,13, справа № 807/910/17.

Окрім того, згідно інформації наданим юридичним відділом Закарпатської ОДА, у завтрашньому засіданні апеляційного суду планує взяти участь сам голова Закарпатської ОДА Г.Москаль, який несе персональну відповідальність за видані розпорядження та відповідно надіслав напередодні до суду заперечення на апеляційну скаргу.

 
 
 
 
21 листопада 2017р.

Теги: мітинг, суд, міні-ГЕС

Коментарі

Рижий штефуца 21.11.2017 / 20:59:05
Котенко Тарас ось це наркобарон і брига хуста, мовжі барига кончений, проти них люди нехай двіжують

Василь з Золотарьово 21.11.2017 / 19:27:57
Хустчани мають знати що за цими ГЕСАМи стоїть дуже багатий і корумпований працівник центрального апарату СБУ в Києві Васька Ігнатко і наш земляк із Хусщини !! Сись колишній обласний депутат від Ригго аналів типирка є як кажуть його родичі великм СБушним фивником і вшитким нам активістам покаже де раки зивмувуть !!!! Треба звертатися до керівництва Держави

ужгородець 21.11.2017 / 19:09:39
молодці хустяни!! не віддавайте свою річку цим монстрам

НОВИНИ: Соціо

10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
16:37
У Чопському прикордонному загоні відслужили молебень за зниклих та полонених військових Фото новина
» Всі новини