"Вчитель року-2016" з Берегова, яка поїхала в Британію працювати доглядальницею, звинуватила ЗМІ в неправді

Закарпатська вчителька Віолетта Македон, яка у 2016 році отримала з рук президента Петра Порошенка звання "педагог року" та звання "Заслужений вчитель України", закликала не спекулювати її рішенням поїхати працювати за кордон доглядальницею, інформує "Новинарня".

"Вчитель року-2016" з Берегова, яка поїхала в Британію працювати доглядальницею, звинуватила ЗМІ в неправді

У Лондоні Віолетта працює в родині, яка займається фотобізнесом (чоловік – британець,  дружина – українка). Македон доглядає за 80-річним дідусем, гуляє з ним по місту, відвідує музеї, театри, парки тощо.

Видання, яке першим повідомило про переїзд молодої заслуженої вчительки в Британію, зазначило, що після двох місяців розлуки Македон навідалася в рідне Берегово, бо тут залишився її син-десятикласник Павло.

Інші ЗМІ, переказуючи статтю про Македон, стверджують нібито з її слів, що умови праці в Україні для Віолетти нестерпні, перспективи – туманні і для вчителів, і для самої самої країни, й повертатися вона не планує.

Після того, як цю новину почали активно обговорювати, колишня вчителька берегівської ЗОШ №5 сама звернулася до журналістів у соціальній мережі Фейсбук.

У коментарі виданню "Страна" Віолетта Макогон підтвердила, що дійсно переїхала в Лондон. При цьому вона уточнила, що про “нестерпні умови праці” в Україні, які нібито спонукали на переїзд, вона нічого не говорила.

"Переїхала? Так. Нестерпні умови праці, про які з моїх слів написали всі ЗМІ? Ні! Навпаки", – сказала вона.

"Це все перебрехали журналісти. Спочатку вийшла стаття в місцевому західноукраїнському виданні. Там було майже все правильно, але, щоправда, теж був рядок не мій. Я сказала, що в Лондоні мене чекають не "кращі" перспективи, а "інші" перспективи. Я мала на увазі, що люблю розвиватися і хочу спробувати себе в різних сферах. А потім цю статтю почали передруковувати інші, вигадуючи текст від себе.

Я вже звернулася до одного з таких ганебних видань з приводу наклепу. Прошу вас написати, що мене дуже засмучує той факт, що "етика" певних журналістів не знає кордонів”, – сказала вчителька.

Вона зазначила, що вдячна школі, в якій працювала і розвивалася. А підштовхнуло Віолетту до переїзду бажання подорожувати, поліпшити мову й дати освіту синові.

Також Македон пояснила, чому зважилася на зміну діяльності – зі шкільної вчительки в доглядальниці: "Не можу ж я тут (у Лондоні) відразу працювати вчителем! Тим більше англійської мови. Українка викладає англійську британцям? Сподіваюся, з часом це стане можливим, а поки – покращую знання мови. Думала, до речі, про те, щоб викладати українську нашій діаспорі тут. Хочу приносити користь Україні і надалі".

17 листопада 2017р.

Теги: Маедон, доглядальниця, Британія

Коментарі

Тарас 2017-11-20 / 09:29:26
До Скептика....Може і має і що з того?

Скептик 2017-11-19 / 20:25:09
То все чудово.Але постає питання: на підставі чого ця чарівна пані залишається в Британії, скільки забажає? Чи не має в кишені мадярського паспорту, тим паче що вона з Берегова? Як розвіюватимуть порошенківські журналісти таку зраду?

Богдан 2017-11-19 / 16:56:04
Закарпатці,ко берував,у всі часи фурт кудась їздили, бо дома люба влада їх за худобу мала.Заробляли гроші,верталися і ставали газдами.А пак прийшли руські...

точно 2017-11-18 / 18:43:54
Та хто ж вам правду скаже, чому поїхала і чим насправді займається.

Істина 2017-11-17 / 20:48:50
Розумні люди, а вчителька такою є, всюди знайдуть себе. І не подяка петі зіграла в цьому роль. А бездарь тільки може заздрити та обливати лайном, вас ніхто не візьме прибиральником в туалетах, а не довірить доглад за літньою людиною. Звання заслуженої та президентська нагорода не варта перспектив для сина, а потім і для себе самої. Щодо паспорта, що дав їй можливість влаштуватися у Лондоні, то це знову ЖАБА давить. А грудна жаба, як кажуть у народі, страшна хвороба, вона просто душить зависника.

Лист 2017-11-17 / 20:08:27


Коментар видалено. Адмін


Факт 2017-11-17 / 13:45:24
Про що ми говоримо люди...Українці випередили сирійців за кількістю нових дозволів на проживання в країнах ЄС.......https://www.eurointegration.com.ua/news/2017/11/17/7073801/

Копча 2017-11-17 / 11:30:18
Діти українських чинуш навчаються за кордоном, самі вони лікуються за кордоном то чому тут дивуватися що вони отримують невідповідну оплату праці.

до Миколи 2017-11-17 / 10:53:56
на рахівщині медики уже другий рік підряд ходять у "добровільно-примусові" відпустки за свій рахунок на 14 днів.
Але саме головне, щоб фестиваль "Гуцульська бриндзя" з "дешевою" Русланою проводили частіше, навіть щомісяця (((...
Долой зарплати, дайош ФЕСТИВАЛІ!!!!!

2012 2017-11-17 / 10:41:47
Віолетта є дорослою й самодостатньою людиною, аби вирішувати, чим їй займатись і де. Одне цікавить, як їй вдалось отримати британську візу з правом на роботу? Угорський паспорт???

Микола 2017-11-17 / 09:11:54
До Мови,,,У освітян ще нормальні зарплати а у медиків які?У фельдшера початківця швидкої 3200 так само як у водіїв швидкої 3200...У освітян хоч на їжу та на комуналку вистачає.А те що поїхала вчителька то таке всі хто може їде

мова 2017-11-17 / 08:46:30
не можна засуджувати вчителя, тим більше заслуженого, якого оплата праці змушує покинути омріяний фах та поїхати за кордон, що "залатати" свої фінансові питання ( освіта дітей чи що інше).
Чому з учителів зняли хоч мізерні, але доплати, чому районні чиновники грозяться відправити вчителів у "добровільно-примусову" відпустку за свій рахунок на 14 днів (на Рахівщині, ініціатор-добродій неІван-Йончі Копич районний депутат від "Самопомочі")
Наше хворе суспільство чим тільки не переймається: і цирками і котами-собаками, але тільки не освітянами і освітою. Якщо кращі з кращих сьогодні покидають наші школи, то що буде завтра, кого ми в майбутньому отримаємо на виході?

пенсіонер 2017-11-17 / 08:14:23

Ключовою тут є фраза: "...й дати освіту синові."
Ось це і є оцінка якості освіти в Україні від заслуженого вчителя України та вчителя року-2016.

Ну, а про оплату праці вчителя (навіть заслуженого!) в Україні краще взагалі промовчати...

На мою думку, цей ганебний випадок журналісти сприйняли правильно.
Пані Віолетта отримала "регалії", реальна ціна яким тільки підвищення рейтингу резюме у працевлаштуванні за кордоном.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом