Жінка, тіло якої вчора виявили в колодязі на Берегівщині, є сестрою нардепа Брензовича

Йдеться про самогубство

Жінка, тіло якої вчора виявили в колодязі на Берегівщині, є сестрою нардепа Брензовича

Жінка 1972 року народження, тіло якої було виявлено вчора, 15 листопада, близько 15.00, в колодязі обійстя на вулиці Головній в селі Запсонь Берегівського району, є молодшою сестрою народного депутата України, очільника Партії угорців України - КМКС Василя Брензовича.

Про це Закарпаття онлайн ексклюзивно повідомили в правоохоронних органах.

За наразі непідтвердженою офіційно інформацією, йдеться про самогубство.

Маріанна Брензович працювала викладачем кафедри угорської мови та літератури Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ в Берегові.

Як інформує офіційний сайт Верховної Ради України, село Запсонь є офіційним місцем проживання і самого В.Брензовича.

16 листопада 2017р.

Теги: Брензович, самогубство, колодязь, Запсонь

Коментарі

12 2017-11-18 / 13:29:39
Гнати таку владу у три шиї!

555 2017-11-17 / 10:33:45
У родини горе, а люди жорстокі ще і вцьому шукають як би вразити родичів.Загляньте в своє нутро, в свою родину.Але позитивних людей .які висловили співчуття більше і це радує.А злорадників нехай бог простить.

Лоці-бачі 2017-11-16 / 23:41:57
Не смішіть на рахунок мадьрської загрози, з мадярів такі вояки, як з росії цивілізована країна. Наша 128 єдна тото мадярсько-натовськоє стадо розжене, а сім'ї співчуття, людськоє життя саме головне!

петро 2017-11-16 / 19:25:21
Щире співчуття.
Нікого не треба повчати.
Нема ціннішого за людське життя.

Селюк 2017-11-16 / 18:47:15
Бог мітить шельму,це кара Брензовичу за сепаратизм на Закарпатті,який він підтримує і розхитує обстановку.

Місний 2017-11-16 / 17:54:52
Шозшифруйте Володимир абревіатуру "СБУ " .Ну тоді я розшифрую :Служба Безпеки України , не Мадярщини , не мансі як ви виразилися ,а УКРАЇНИ ,з громадянами України ,офіцерами .
І як можуть мадяри під самим кордоном з Українського боку шось поприватизовувати , розуму ни докладу ..прихоплюють Закарпаття як москалі на сході , це як ?!!? Нанесли удар "Градом" по прикордонниках ? Завели моторизовані частини і ударили по 128-й бригаді ? Як? так само ???
Аби шось написати ,страшне і на повірку алогічне .

пенсіонер 2017-11-16 / 17:19:21
Володимир, калап долу. Молодець.

Володимир 2017-11-16 / 16:06:28
Повний бардак в Закарпатті під керівництвом флюгера Москаля.Мадяри охреніли і поприватизовували кілометри кордону.Сбу зайняте копанням тунелів і перекиданням катапультами цигарок через кордон.Індусів цілими аулами за бабки переводять в Европу.В цьому бардаку мадяри -мансі ловлять рибку тобто прихоплюють Закарпаття точно так як москалі на сході.Захожу в магазин перед Чопом там стоїть продавщиця з табличкою Марія Кучер говорить тілько по мадярськи і на руском а по нашому ні бум-бум.Ви думаєте це мадяри ні це мадярони тобто українці змадяризовані за століття мадярської окупації.І це продовжується бо влада в Закарпатті продажна і гнила.

Щурь вася з міжгіря 2017-11-16 / 15:46:30
а хто буде розслідувати ??, адже в реформованій поліції працюють одні бармени і повії, а професіоналів повиганяли, ці бездарі крім як робити селфі нічого невміють ! так краще списати людину наші співчуття рідним і близьким

Семчук 2017-11-16 / 15:14:54
Приношу свої співчуття. Але чому зразу самогубство. Зазвичай до самогубства приводять якісь проблеми або емоційні оозстройства. Не думаю що в депутатській сімї були якісь проблеми.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:30
/ 3
На Рахівщині зсув ґрунту перекрив трасу "Мукачево – Рогатин"
10:05
У Виноградові на мосту зіткнулися легковик і мінівен, постраждали кілька людей
17:55
Станом на 25 травня у Чорній Тисі на Рахівщині на кір хворіють 83 школярі
09:52
У Мукачеві горіла квартира
07:02
/ 4
У Ракошині під Мукачевом ВАЗ "жорстко" зіткнувся з автобусом
06:36
Біля Берегова через колесо, що луснуло, зіткнулится Renault та Mitsubishi
10:52
Унаслідок ДТП на Ужгородщині кількох постраждалих забирала "швидка"
09:55
У школі Королева на Виноградівщині горіла актова зала
09:52
У Білій Церкві на Рахівщині пожежа в гаражі понищила ВАЗ
14:32
/ 4
На Мукачівщині сільський голова Лалова покінчив із життям у зашморгу
10:39
У Виноградові горів деревообробний цех, а на Тячівщині – житловий будинок
10:36
На Рахівщині допомагали туристці з Івано-Франківська, що трамувалася під час проходження маршруту
10:34
На Свалявщині зіткнулися "Еталон" із пасажирами та ВАЗ, загинув водій легковика
02:03
На Свалявщині автобус протаранив легковик ВАЗ
13:35
На Берегівщині під час зупинки на станції загорівся приміський поїзд
12:19
У Рокосові на Хустщині селяни допомагали рятувальникам здолати пожежу в надвірній споруді
09:15
На Тячівщині з Тересви витягли тіло чоловіка
03:17
У Виноградові зіткнулися ВАЗ та Chevrolet
17:39
/ 3
У Чорній Тисі на Рахівщині тривають медико-профілактичні заходи, повязані зі спалахом кору
10:18
На Закарпатті горіли будинок, літня кухня й магазин
10:11
У лісі поблизу Ужгорода під час прогулянки заблукала 13-річна дівчина
10:05
У Мукачеві горів Ford Kuga, а у Виноградові – Volkswagen Рassat
10:03
У річці на Ужгородщині виявили труп чоловіка
10:01
У Чертежі на Ужгородщині в колодязі з водою знайшли тіло жінки
14:22
У Виноградові вчора під час руху загорівся Volkswagen Passat
» Всі новини