Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції

За інформацією Закарпаття онлайн, сьогодні, близько 9-ї години ранку закарпатським правоохоронцям здався кримінальний авторитет з Великого Березного Володимир Копча, що перебуваєу розшуку за звинуваченням у вбивстві у грудні 2011 року місцевого мешканця Павла Опаленика - батька маленької дитини й чоловіка вагітної дружини.

Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, він прийшов в Головне управління Національної поліції в Закарпатській області разом з адвокатом.

На 14.00 в Ужгородському міськрайонному суді (суддя Н.Дергачова) відбудеться засідання по обранню запобіжного заходу.

За інформацією закарпаття онлайн, умовою домовленостей з правоохоронцями є те, що В.Копчу мають відпустити під грошову заставу.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 29 березня 2017 року Володимир Копча опублікував відеозвернення, у якому по суті поклав вину за вбивство на колишнього члена своєї банди, уродженця села Стужиця Едуарда Каганця (Едіка стужицького).

А 19 серпня 2017 року Е.Каганця застрелив сусід. Смертельні постріли з пістолета "Глок" по жертві в авто "Шкода" здійснив батько особи,  яка місяць перед тим також стріляла по Едіку Стужицькому, але останній був тільки поранений.

16 листопада 2017р.

Теги: Копча, вбивство

Коментарі

Памперс 2017-11-22 / 21:39:45
Скоро Біцак, Поправка, Каменца, Рогач, Грігін , не на іномарках возитися будуть а, на тому світі , а кому повезе та на інваліднуй колясці

совість )) 2017-11-18 / 12:54:01
Копчу пудставили і убрали з бізнеса по чорним як конкурента. Никого вун не вбив. Бояться його просто.

вася 2017-11-18 / 12:52:01
А про бога най подумать безбожник Ваня Каменца. Коли занимався рекетом,коли бив і грабив людий, коли із за нього зарізали Бордуна Любчіка, застілили Пашу Опаленика, і много всякої біди сталося .Як вун і його банда здавуть всіх і пишуть заяви.

вася 2017-11-18 / 12:47:37
Копча никого не убивав .Стріляв Едік нанюханий. Всьо почалося з того що Каменцова банда побила сина Копчі. Вони беспредельщики. Вот і тато пішов мстити за сина.

Памперс 2017-11-17 / 21:06:13
Всьо... няньо вуйде, буду двіжувати

правда 2017-11-17 / 19:51:44
копча вже ся здав по логіці мали би провесті слідство першому мали би оголосити підозру і закрити разом з копчом сімочка василя тіпирішнього голдову рда його шовгора мешко ігоря за нима чорновоза поправку валеру і грідіна тоже туда бо поправка і симочко спровоковали буйку а далше ся пусрали і почали скликовати бригаду а кончілося вшиткі знавуть чим а найбулше вугралі на туй біді поправка і сімочко бо сталі головамі рда

Де ваша совість? 2017-11-16 / 23:50:34
ті уроди які яро захищають копчу і не можуть дочекатися коли вун вуйде,шоби дальше бути його шнирями- не забувайте про двох дітий яких вун лишив без нянька і про Бога який нич не забуває і всьо видить.

P.S. Вован і так наказаний вже, мавучи такого ублюдка сина недоробленого, мож і на себе руки накласти!

Симочко 2017-11-16 / 22:28:49
Люди!!, я туй при владі вже, Копча хоть і вуйде але буде вже нихто, нико му непростить смерть Паши, І Цибуля Майже хоче по лісі валятися за свої дурні публікації і коменти, забовісь як тя Копча бив ??????

стрико 2017-11-16 / 21:59:00
Всьо йде по плану)) А чорновоз Каменца скоро стане на 9 грам тяжий

симочко вася 2017-11-16 / 18:17:09
хлопці дайте мі покуй я й так вже ся пусрав

Юрій Васильович(цібулька) 2017-11-16 / 17:45:27
Всьо пропало!зятя мого закрили!булше коменти ту писати не буду, йду ліпше доложу Шукальові, треба нам подумати як вовчіка визволяти.

Воко 2017-11-16 / 15:42:16
Бігать Симочко типирь коло суда попід воблаки...А зарплата держава платить!

друг дєцтва 2017-11-16 / 14:53:07
Вован вкаж їм тепер хто є хто!!

зина 2017-11-16 / 14:52:03
Тепер очеридь йти в біга на пару року настала для Вані Каменци і його сиклої бригади стукачу.

семен 2017-11-16 / 14:50:41
Каменца ти тепирь пуйдеш в біга!!!

12345 syklo 2017-11-16 / 14:22:18
Kamenca Symochko az teper sykayut kypjatkom

Вуйко 2017-11-16 / 14:21:13
А дуже цікаво чи хоч раз був допитаний васілько симочко (жирна свіня,дурачок ,клички) по справі як організатор вбивства ???

укр 2017-11-16 / 14:20:18
в України велике майбутнє: такі самі розбірки були в Чікаго, і дивіться зараз на рівень життя в США, скори і ми так будемо жити. Я "гордий" за Україну. А взагалі це жах.

12345 2017-11-16 / 13:48:49
Шо не понятно, в березні 2017 Копча виклав відео, що вбивя Каганець Едік, в серпні 2017 року Каганця застрілили, із серпня по листопад Копча рішав питання кілько і кому дати за то шоби вину переклали на нині покійного Каганця! Всі гроші поділив між прокурорськими і суддями, і тепер спокійно здався Поліції. Дальше буде так - прокуратура, у справі встановить, що нібито дійсно вбивця не Копча, а Каганець, але його вже похоронили, і він точно не скаже нич по даному вбивству, вообщем красиво все повісять на мертвого. Нема людини - нема проблеми і Копча спокійно виходить...... Феніта ля комедія!!!!!

Ваня 2017-11-16 / 13:45:47
Но топер буде бігати по лісі каменца з симочком

НОВИНИ: Кримінал

17:39
Під Ужгородом затримали чоловіків, що після розпиття алкоголю в гостях обікрали господаря
15:33
До 3 років тюрми засуджено мешканця Ужгородщини за крадіжку майна
11:09
У Виноградові розшукали шахрая, що підробляв квитанції на оплату комунальних послуг
22:31
У Сасівці на Свалявщині чоловік, "шукаючи кішку", пограбував жінку
18:28
В Ужгороді затримали вже судимого зловмисника, який в складі групи обкрадав автівки
10:57
На Закарпатті, на кордоні з Румунією, затримали угорця, розшукуваного "Інтерполом" за злочин в Чехії
00:25
/ 1
Справу мукачівця, який вчинив майже десяток грабежів і крадіжок, скеровано до суду
00:19
У Вінниці затримали ужгородця, якого майже 9 років шукала закарпатська поліція
16:12
/ 4
У прокуратурі газовидобувні роботи у Буковці на Воловеччині вважають незаконними і подали позов до суду
10:34
/ 2
Взято під варту підозрюваного у наркоторгівлі жителя Іршавщини
05:30
/ 13
Ужгородському прокуророві, який змінив запобіжний захід розшукуваному "Інтерполом" Волошину, відклали співбесіду по атестації
16:13
/ 2
На Іршавщині група молодиків зупиняла автівки і трощила їх битами
14:21
/ 4
У Великому Березному затримали закупника крадених речей
13:54
/ 2
Усім учасникам схеми заволодіння бюджетних коштів на Мукачівщині обрано запобіжні заходи, а голову ОТГ – відсторонено від посади
12:39
На Закарпатті затримали раніше судимого рахівця, який вчинив черговий злочин
10:53
/ 2
У мешканця Ужгороді вилучили марихуану, амфетамін та альфа-PVP
04:55
/ 15
Затриманий п'яним за кермом Tesla митник вже був причетним до "п'яного" автоскандалу та був "героєм" "Схем"
01:32
/ 4
В Ужгороді патрульні затримали неповнолітнього крадія зливових решіток
16:54
Грек, який налагодив на Закарпатті схему контрабандних поставок деревини за кордон, постане перед судом
15:07
На Рахівщині у кухаря місцевого розважального комплексу вилучили психотропи
13:22
У Мукачеві розшукали зловмисницю, яка викрала у знайомого 10 тис грн
10:37
На Виноградівщині встановлюють обставини смертельної ДТП в якій загинув велосипедист,
10:13
/ 1
На Закарпатті виявили факт формування штучного кредиту 3,33 млн гривень
02:58
На Виноградівщині велосипедист потрапив під колеса авто - соцмережі
17:17
Керівника підрядної фірми підозрюють у заволодінні понад 2 млн грн на будівництві тублікарні в Нижній Апші на Тячівщині
» Всі новини