У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян (ФОТО, ВІДЕО)

За інформацією "Закарпаття онлайн" з власних джерел в правоохоронних органах, сьогодні у Мукачеві та його околицях розпочалася масштабна операція за участю військової прокуратури, співробітників військової контррозвідки та спецпідрозділів Державної прикордонної служби України.

У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні зранку поблизу Мукачева, а також в селі Велика Бийгань Берегівського району відбулися масштабні затримання організаторів нелегальної міграції та переправки тютюнових виробів до країн Європейського Союзу.

Приблизно з 8 години ранку, протягом двох годин, над Мукачевом та його околицями кружляв вертоліт прикордонної служби, з якого здійснювалася координація всієї операції. Операція здійснювалася в умовах засекреченості, а тому навіть самі прикордонники з числа спецназу не володіли інформацією, де саме будуть використовуватися.

Станом на тепер відомо, що затримано більше 20 осіб, вилучено велику кількість грошей, тютюнових виробів, підроблених  документів, паспортів іноземних держав, які свідчать про подвійне громадянство затриманих осіб.

Очевидці повідомляють, що вертоліт прикордонників зараз перебуває в аеропорту Ужгорода і, за інсайдерською інформацією, найближчим часом аналогічні заходи розпочнуться поблизу Ужгорода.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайндо слідчих дій у рамках спецоперації на Закарпатті залучено понад 300 слідчих та оперативників.

Як наслідок, затримано організатора "приватного кордону".

16 листопада 2017р.

Теги: спецоперація, кордон, контрабанда, затримання

Коментарі

сапсан 2017-11-17 / 10:17:05
за весь час і не підозрювали кордон в особистому володінні?)))сміх тай годі !!!

Вітько 2017-11-17 / 05:32:27
Спомніть як рік назад у загоні за рас до 30 таможників і погранців покрутили за контрабанду, а наших наша влада непокарала.
І ті самі погр., тамож, сбу,які толкають тоннами контрабас, ловлять контрбандистив.ЦИРК.
Ловлять ті кого треба ловити.
Затірка очей наших.

Фашист) 2017-11-16 / 22:10:25
Просто хто при владі та хоче поставити своїх людей) Все буде як було просто грошовий поток змінить напрямок) І так завжди і так повсюду)

123 2017-11-16 / 22:00:37
А чому лиш мадярський напрям? а ЯК РУМУНСЬКИЙ?

Вуву 2017-11-16 / 21:39:14
Судячи по відгуках сьогодні в береговоМУ просто ... шехЭр ... Здригнулося староє вонючоє болото.

Вуву 2017-11-16 / 21:35:49
Ну поки шо "тіпа працює" ... Але може порх на передвиборчу кампанію ... Аби підняти свій рейтинг і цих разом з обласним ..."зачистить" ...
....щоб всі знали і бачили !$?

Василенко 2017-11-16 / 21:25:59
На відміну від Жовніра - Жилкін гроші заносить в обласну прокуратуру, а Жовнір від нас крисятнічав, а жадібність породжує бідність. Це так, Жовніру на замітку і іншим прокурорам також.

8000 2017-11-16 / 21:21:05
Жовніра у Тячеві пресують на звільнення за те, що не побачив 4 зали гральних апаратів на території Тячівського району.

А Жилкін у Берегові з папередніками не побачив 140 га. приватного кордону і нічого - працює далі.


СОВПАДЕНІЄ?

Вуву 2017-11-16 / 19:23:41
Лем один день ... а скільки сразу новостєй приніс ... Як за цілий рік.

Нелегал 2017-11-16 / 18:18:34
Жилкін кришує і живе з того, завто сліпий

Олександр Юрійович 2017-11-16 / 17:13:51
Чому Жилкіна не питають куди він раніше дивився. Чи треба було щоб приїхали військові прокурори і протерли му очі. На хер з посади як Жовніра.

Цимбори Рудика Баков и Дюрика Заика 2017-11-16 / 15:52:55
Что теперь мне неясна а каму ми тагда платили погранцам по 80 баксов с каробки сигаретликов и 1000 євро с черних?????????? Ви гаварили что в Киев ????? Что крисятничали и неданасили палучается?????????

до мента 2017-11-16 / 15:51:00
у жеб

мент 2017-11-16 / 14:58:18
Чому не перевірите банду Каменци? вони роблять в словакію по 20-25 вєтнамців за раз!! де дивитеся прокурори?

1111 2017-11-16 / 14:00:44
думаю там кожен 2й контрабандист, тож дивно, що лише 20 затримали.

$Гаврилюк$ 2017-11-16 / 12:52:17
Ловись, ловись контрабандист малий і великий.

Украінець 2017-11-16 / 12:42:56
Систуація, аналогічна як і з бурштином в інших областях. Без кришування з боку правоохоронців це не могло у нас в області відбуватись. Чи понесуть покарання правоохоронці? Ні, відповідатимуть тільки контрабандисти, як завжди. Хоча як одні, так й інші є співучасниками.

Бадалово 2017-11-16 / 12:26:49


Лучше всіх сос***в Докію прокурор Жилкін