Степан Барна: Ми маємо дбати про розвиток, виховання та освіту дітей-сиріт, а не лише даруємо їм цукерки

Під час Новорічних та Різдвяних свят Голова “Молодіжного Союзу Наша Україна” Степан Барна відвідав із візитами Львівську, Закарпатську та Тернопільську області, де ознайомлювався з роботою осередків.

Степан Барна
Степан Барна

Зокрема, перебуваючи на Тернопіллі, він спільно з Головою обласного осередку “Молодіжного Союзу Наша Україна” Тарасом Юриком відвідав притулок для дітей та підлітків при благодійному фонді “Карітас” у с.Петриків Тернопільського району.

“В ці святкові дні багато організацій та меценатів відвідують дитячі будинки, сиротинці та притулки, вручаючи дітям подарунки. Але вони потребують допомоги та опіки щодня, а не лише на Різдво, Великдень чи День захисту дітей. Тому наша організація, через мережу наших осередків намагатиметься зробити цю допомогу більш системною. Ми будемо брати під патронат такі заклади і систематично зустрічатимемося з вихованцями та керівництвом, щоб не тільки вітати їх на свята, а й бути поруч у будні” – заявив Степан Барна.

“Благодійництво в Україні має носити системний характер. Ми маємо дбати про розвиток, виховання та освіту цих дітей, а не лише дарувати їм цукерки”, - додав молодий “нашоукраїнець”.

"Молодіжна правда"
15 січня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
16:15
/ 3
Ужгородцеві Анатолію Тегзі "Варвару" посмертно присвоєно звання Героя України
» Всі новини