Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом "хуліганства" зі зняттям угорського прапора в Берегові

Поліція встановлює особи всіх учасників ходи.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом "хуліганства" зі зняттям угорського прапора в Берегові

Берегівський відділ поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області відкрив кримінальне провадження за фактом хуліганських дій учасників ходи в Берегові 12 листопада. Провадження відкрите за ст. 296 Кримінального кодексу «Хуліганство» (грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом).

"Зараз поліція встановлює всіх осіб, що брали участь у провокації, тривають слідчі дії", - йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, що минулої неділі "свободівці" влаштували в м.Берегово ходу, під час якої зняли прапор Угорщини з будівлі міської ради, а затим і з будівель сільських рад с.Яноші та с.Гать Берегівського району, де компактно проживає угорська громада. 

14 листопада 2017р.

Теги: хода, прапор

Коментарі

Вуву 2017-11-15 / 21:23:30
Якщо хуни закриють контрабандні потоки ... То тоді жилкіну в кінці місяця доведеться приходити до начальства з диркою в жопі.

Жилкіну 2017-11-15 / 21:04:36
Ліпше аби ти приватизував одиночну камеру.

Я - Жилін 2017-11-15 / 20:57:59
не боюся нікого, бо приватизував посаду начальника.

ЖилкіНУ 2017-11-15 / 09:10:34
А ти небойішся ... Що тебе в один день тебе просто знімуть і замінять на іншого прокурора і в такий спосіб "поховають" конфліктну справу ... Зробивши з тебе "козла відбувайла" ???
Хто повинен бути винен ... Чи не так ?

Вуву 2017-11-15 / 09:03:34
А якщо серйозно ... То не треба було б зривати той чужинський прапор ... А треба було не допустити його вивішування ... На пачатку.
Тепер цієйі проблеми ... (Яка по свойій суті зовсім не проблема) ... Просто не було б.
За стільки років часу ... те що фактично кваліфікується як акт державнойі зради ... Населенням міста почало сприйматись як акт добройі волі і дружніх міждержавних стосунків .
Звичайно що кожен має свойі бачення цього конфлікту і свойі внутрішні переконання . і сам по собі конфлікт не вичеопався ... Пртйдеться сідати за "круглий стіл" і приймати "конкретні рішення" ... Де ОДНОЗНАЧНО БУДУТЬ... Різні "підкилимні справи" .

Вуву 2017-11-15 / 08:51:02
ЙОнчі ... Тиго будь ... В береговоМУ засідає переходноє правітєльство .
А ЖИЛкіну всерівно який прапор висить ...главноє што він у кріслі сидить.

Вуву 2017-11-15 / 08:42:21
Це того прокурора який помагає дерибанити землі в центрі Ужгорода ?
Ну ну ? Маскаль йому в поміч ! :-\

Йончі в куфайці 2017-11-14 / 23:33:57
Якщо на верховній раді чи адміністрації президента повісити цей мадярський прапор, то чим це назвемо? Отож, панове. Це не просто напис мадярською мовою. Це державний прапор іншої країни на будівлі державного органу України. Це неправильно. Чий прапор, того і влада. Чи хіба не так? Можуть бути мадярські прапори на їхніх національних будинках, які не є державними органами України

Жилкіну 2017-11-14 / 20:47:42
Ви не боїтеся, якщо слідство довго буде тривати і правоохоронці не встановлять винних то угорці закриють контрабандні потоки на території Берегівського району. З чим будете тоді до керівництва приходити в кінці кожного місяця?

Оксана 2017-11-14 / 20:30:17
А чому поліція не відкрила кримінальне провадження за фактом сепаратизму, що підтверджується вивішенням прапора чужої держави на Державній Українській установі?

Абдулла 2017-11-14 / 20:14:48
Ну тоді чого дивуются що Угорщина блокує всі прагення України до НАТО та ЄС?Щось дивно вийшло із Угорщино та з Польшею що в один момент розсварилися

Жилкін 2017-11-14 / 20:05:39
За процесуального керівництва прокуратури - слідство триває.

ВОЛОДИМИР 2017-11-14 / 20:00:29
Це державна установа,а тому там повинна бути символіка України,а не окремих нац.меншин! Браво,правильно зробили,що зняли,а судити потрібно того,хто повісив прапор чужої держави на держ.установу України!!!

Немадяр 2017-11-14 / 18:27:09
А щото ОДА так нагнітає ситуацію навколо цієї реально дрібної теми?... Зняли, без наруги... Показали Угорщині, що вона перегнула палицю по відношенні до України, дескридитуючи нашу державу та втручаючись у внутрішні справи України.
А пан Москаль у цій ситуації поводить себе не як представник Києва, а радше - як представник Будапешта...
Що взагалі твориться?!

Правда 2017-11-14 / 18:19:03
Багато років живемо пліч опліч з мадярами тільки тепер намалювалась проблема в прапорі і говорять це зрада а може зрада погані дороги. Погана медицина. Продажні чинознаки а також кажуть нам мішають евробляхи а евро кредити не мішають вам щоб Ви удавилися тими евродоларами

цензор 2017-11-14 / 17:36:30
Прапор висить на підставі рішення органу місцевого самоврядування з 2006 року. Якщо він нікому не заважав весь цей час , то кому потрібна ця безглузда клоунада? Ніхто і ніколи не боровся проти українського в Берегові. Чи готова ця чорнота взяти відповідальність за провокацію, адже це не є актом боротьби за Україну та її інтереси ,так підло прийшли у вихіднийй і зірвали прапор. Може хось ще пишаеться цим?

ферко 2017-11-14 / 17:25:32
Та в Берегові майже усі чиновники на мадярській зарплаті раз борються проти української символіки.

кадри знають все 2017-11-14 / 16:47:59
за керівництва прокуратурою Берегівського району паном Жилкіним, на приміщенні цієї прокуратури, окрім надпису угорською мовою, ще повісять прапор Єрусалимський.

Ужгородець 2017-11-14 / 16:35:25
А за запугування населения Ужгорода,маршем у балаклавах з факелами та криками?

читач 2017-11-14 / 14:13:04
Хуліганство,це коли я піду до сусіда і повішу у нього прапор на паркані,а вішати посадовій особі прапор чужої країни на державній установі класифікується як зрада України!То проти кого має бути відкрито кримінальне впровадження?Чи в Закарпатті взагалі ігноруються закони?

НОВИНИ: Кримінал

18:41
"Рейдерську" справу магазину "Корзо" в Ужгороді апеляційний суд знову відклав
15:57
Через порушення у Воловецькому лісгоспі посадовця оштрафовано на понад 6 тис грн
14:02
В Ужгороді впродовж ночі двічі зупиняли молодиків із наркотиками
10:36
Викрадений у Німеччині BMW затримали на кордоні на Закарпатті
09:53
Намагаючись проїхати через кордон на Закарпатті із прихованими 250 пачками сигарет, водій втратив свій "Фольксваген"
12:23
У ПП "Ужгород" туркові не дали виїхати до Словаччини за підробленим "службовим" паспортом
12:14
/ 3
У ПП "Малий Березний" затримали викрадений у Болгарії "чеський" "Мерседес"
11:50
У Буковинці на Мукачівщині троє малолітніх дітей "повандалили" на місцевому цвинтарі
11:37
У Мукачеві у водія знайшли у "Фольксвагені" марихуану, а в Іршаві водій ВАЗу возив із собою метамфетамін
11:29
Мешканцю Вінничини, що намагався перевезти через кордон на Закарпатті 2,5 кг марихуани, повідомили про підозру
10:03
/ 2
На Закарпатті в рамках кримінального провадження перевіряють інформацію щодо незаконної рубки лісу на Тячівщині
06:49
"Вбивство" Бабченка: СБУ оприлюднила розмови Германа з екс-закарпатцем Пивоварником
17:48
/ 1
Мешканець Свалявщини, котрий убив матір ножем у серце, проведе 10 років за ґратами
17:07
Суд постановив і надалі тримати під вартою В. Копчу, звинуваченого в убивстві вчителя у Великому Березному
16:02
У Буштині на Тячівщині нетверезий водій ВАЗу спричинив ДТП
14:20
У Мукачеві знайшли та затримали чоловіка, котрий викрав із чужого будинку сейф із грішми та коштовностями
13:53
На Іршавщині затримали торгівця наркотиками
13:16
/ 1
Прокуратура оскаржує домашній арешт затриманої на хабарі в Ужгороді чиновниці міськради Полтавцевої
10:56
На Тячівщині нетверезий мопедист після зіткнення з автомобілем потрапив до лікарні
10:54
В оселі мешканця Сваляви під час обшуку виявили рослини та висушені стебла конопель
09:50
Нелегала з Марокко, що намагався перетнути українсько-словацький кордон, затримали на Закарпатті
09:41
На закинутій фермі в Ужгороді знайшли сховок зі зброєю, що належить вже засудженому за кримінальний злочин містянину
21:56
У Мукачеві п’яний водій на "Фольксвагені" врізався у дерево
21:30
/ 11
Суд обрав ужгородській чиновниці Полтавцевій, затриманій на хабарі, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту